Е34 бензин

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Е34 бензин

Мнение от ивчо » 07 Фев 2017, 12:06

То там и ръжда има, а Six-a е споделил и снимка на същото .. :mhihi: :confused:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Е34 бензин

Мнение от akula » 11 Фев 2017, 1:26

:OT: 525 не страда ли много от сегменти? :roll:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Е34 бензин

Мнение от Dirty M5 driveR » 11 Фев 2017, 11:47

Нали и то е М50. Колкото е здраво 520и, толкова и 525и. На тия години от всичко може да страда... Затова качествен преглед преди покупката и стискаш палци да я опазиш добре през годините.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Е34 бензин

Мнение от Делян » 12 Фев 2017, 1:32

Lenco написа:Между другото, онова сивото комби с 2,8 що си мени собствениците често, изглежда ОК?

Ако не беше ОК, нямаше да се продава всеки път на цена като за евтина Е60 и натоварена Е39 ;)

До автора:
Тази по снимки изглежда добра база - http://www.cars.bg/c1911504

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 1.07.2012
Местоположение: София

Re: Е34 бензин

Мнение от 4iko » 12 Фев 2017, 14:36

Делян написа:
Lenco написа:Между другото, онова сивото комби с 2,8 що си мени собствениците често, изглежда ОК?

Ако не беше ОК, нямаше да се продава всеки път на цена като за евтина Е60 и натоварена Е39 ;)

До автора:
Тази по снимки изглежда добра база - http://www.cars.bg/c1911504


А легална ли е, че и там има филми?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Е34 бензин

Мнение от Делян » 12 Фев 2017, 15:24

Не знам закоя точно питаш. Ако е за тази от обявата няма как да знам. Ако е за бившото ми комби и двамата нови собственици я регистрираха успешно в различни градове, като втория имаше извсестни проблеми. Всичко опира до желание ;) . Много хора си мислят, че ще си купят евтин дръгел и за малко вложени пари ще постигнат много. Това са лаишки разсъждения на хора без опит. Който е правил кола знае много добре, кое колко струва и колко усилия и време отнема.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Е34 бензин

Мнение от Dirty M5 driveR » 12 Фев 2017, 15:48

Да бе ама утре като стане ПТП и претендирам за проверка на превозното средство на новия собственик ще му стане много весело, че си е купил НЕоригинална НЕзаконна кола, каквато и да е тя. :) Това, че го изкарвате като нещо нормално и като преодолима пречка дразн обществото, и то с право. Поне не ги коментирайте тия неща наляво-надясно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2386
Регистриран на: 9.06.2005
Кара: 518
Мечтае да кара: БМВ с кожен салон

Re: Е34 бензин

Мнение от ЗАЯДЛИВ ЗМЕЙ » 12 Фев 2017, 16:09

Dirty M5 driveR написа:Да бе ама утре като стане ПТП и претендирам за проверка на превозното средство на новия собственик ще му стане много весело, че си е купил НЕоригинална НЕзаконна кола, каквато и да е тя. :) Това, че го изкарвате като нещо нормално и като преодолима пречка дразн обществото, и то с право. Поне не ги коментирайте тия неща наляво-надясно.


Същото важи и за другата страна :) , най обичам всички като се правят на свети води.
Изображение
М50B20 - Ни на баир ме радва , ни в завой ме плаши!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Е34 бензин

Мнение от Dirty M5 driveR » 12 Фев 2017, 16:31

Никой не се прави на света вода. Аз съм го чувал това от професионалист, занимаващ се с експертизи. При някакво ПТП, в което участник било е36ца, било обърнато внимание първо на диференциала - дали не е заварен. ;) Не било кой знае какво да се узакони, ама малцина го правят. Защо?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Е34 бензин

Мнение от Делян » 12 Фев 2017, 17:05

Важното е да си честен и да представиш фактите на новия купувач такива, каквито са. От там насетне всеки си преценява сам. И да, пречката в конкретния случай е лесно преодолима. Ти без да имаш никаква информация по въпроса как стигна до заключението, че не е?
Ако обществото се дразни от неща, които не го засягат, това е негов проблем ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Е34 бензин

Мнение от Dirty M5 driveR » 12 Фев 2017, 17:09

Реално пречка няма, стига човек да има желание. Просто ми направи впечатление, че според теб (и много други хора) е нещо съвсем нормално да се кара така. А то не е. Щях да купя едно е36 със саден 2.8 и като се поинтересувах какво става, като отидеш в КАТ и ми секна желанието. Това, че някъде се е получило не значи, че навсякъде се получава. Наблягам на този момент, а не че плащате по-ниски данъци и гражданска.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Е34 бензин

Мнение от Делян » 12 Фев 2017, 19:54

Аз ти разбирам основанията, но в случая колата при вноса в БГ, е регистрирана без номер на мотора, което прави нещата различни. За това ти казах, че си правиш прибързани заключения без достатъчно информация :) За това я купих колата, за това и не се притеснявах да я карам.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Е34 бензин

Мнение от Dirty M5 driveR » 12 Фев 2017, 20:01

Поправете ме ако греша, но ако на каналите решат да впишат номерът на двигателя и за всеки случай изискат справка с дилър дали отговаря на параметрите си какво правим? Говорих с тукашен регистратор в КАТ и ми обясни, че дори да имам документ за двигателя това не ме оправя. Ненавсякъде са еднакво взискателни. Подхващам темата, защото ако човек продава подобна кола трябва някак си да гарантира на бъдещия купувач, че няма да има ядове при пререгистрация (ако е от друг град).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 1.07.2012
Местоположение: София

Re: Е34 бензин

Мнение от 4iko » 12 Фев 2017, 20:18

Делян написа:Важното е да си честен и да представиш фактите на новия купувач такива, каквито са. От там насетне всеки си преценява сам.



Говорех за колата от обявата. На акумулатора май не му е там мястото. Иначе в цитата е истината. Не е нужно да спорите за другите глупости :) И един интересен факт от ГТП-то ми тази година. Отивам аз и първия въпрос - Има ли нещо правено, заварен диф... :mhihi:


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Е34 бензин

Мнение от Хаос » 13 Фев 2017, 3:48

4iko написа:
Делян написа:Важното е да си честен и да представиш фактите на новия купувач такива, каквито са. От там насетне всеки си преценява сам.



Говорех за колата от обявата. На акумулатора май не му е там мястото. Иначе в цитата е истината. Не е нужно да спорите за другите глупости :) И един интересен факт от ГТП-то ми тази година. Отивам аз и първия въпрос - Има ли нещо правено, заварен диф... :mhihi:

на някои двайски им е там акумулатора
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

ПредишнаСледваща

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook