2,5tds не пали след замръзване

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 28.11.2009
Пол: Мъж

2,5tds не пали след замръзване

Мнение от go6eca123 » 15 Яну 2017, 16:39

привет, след като беше няколко дни под снега на -10 -15 градуса сега не иска да върти има ток но при завъртане на ключа нищо несе случва няма стартер изобщо лампите не премигат колата е автомат ако е от значение. Моля ви някой ако е имал такъв проблем или предполага нещо нека сподели :|

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: 2,5tds не пали след замръзване

Мнение от ивчо » 16 Яну 2017, 15:26

Стартера вероятно е "залепнал" .. .Има го и при мен :banghead: С лопатата малко удари да отлепи, и евентуално ще тръгне ! Или задръж ключа малко повече в позиция "стартер" !
Имаш ли ews, че може и ключа да е умрял, и прави същото ... Въртиш и хОй !
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Нови хан София
Пол: Мъж
Кара: Е34 525ТДС
Мечтае да кара: Е 38 Дизел
Детайли за колата: Снегорин
http://prntscr.com/c056ee

Re: 2,5tds не пали след замръзване

Мнение от \MITETO\ DSB » 16 Яну 2017, 15:37

ивчо написа:Стартера вероятно е "залепнал" .. .Има го и при мен :banghead: С лопатата малко удари да отлепи, и евентуално ще тръгне ! Или задръж ключа малко повече в позиция "стартер" !
Имаш ли ews, че може и ключа да е умрял, и прави същото ... Въртиш и хОй !

Страшни ремонти биеш с лопатата :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: 2,5tds не пали след замръзване

Мнение от ивчо » 16 Яну 2017, 15:47

Аз не съм :mhihi:
Ама нещо с подобна дължина и структура примерно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Може и някоя кирка :twisted:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 28.11.2009
Пол: Мъж

Re: 2,5tds не пали след замръзване

Мнение от go6eca123 » 16 Яну 2017, 16:55

:mhihi: и аз предположих че може да е от евс а но нямаше ли да върти стартера защото преди време имах проблем с евс а и вартеше но не палише, м/у другото преди да я затрупа снега имаше малко антифриз и и долях около 2 литра но нея запалих да завърти водата дали се е смесил или си е останал в разширителния защото сега като развия капачката ми се вижда мръсен, кафеникав антифриза, иначе маслото е добре ама като немога да запаля да разбера какво се случва :banghead: че и акомулатора май издаде багажа, тая зима и тоя студ направо .... :censored:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 1.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E91 320A

Re: 2,5tds не пали след замръзване

Мнение от mirko0 » 16 Яну 2017, 18:07

При мен като не е достатъчно силен акумулатора при опит да запаля се включва някаква защита и само причатква без да завърта стартера. Иначе лампите светват.

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook