TDS-a вдига градуси

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: Чирпан/Бургас
Пол: Мъж
Кара: 120L/E28
Мечтае да кара: E24
Детайли за колата: 05.82 Balticblau metallic

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от 325_TDS » 07 Сеп 2016, 12:55

А тази каква е?
Oo=00=oO Roses are red, violets are blue, I love my bimmer more than you.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от vladobate » 07 Сеп 2016, 17:50

325_TDS написа:А тази каква е?

Афтърмаркет :mhihi: .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от KPETEH » 08 Сеп 2016, 20:39

врели некипели. Никой не купува помпа след като е разглобил колата. Всеки взима квото има.... аре стига сме се лъгали. Зимайте си читави термостати на по-ниски градуси и всичко ше ви е ток.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от vladobate » 09 Сеп 2016, 7:46

Врели некипели е това с термостата. Кво кат почне по-рано да прекарва охл. течност през радиатора ...нищо , ако нямаш добър дебит и т.н. .....чеп :mhihi: .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2386
Регистриран на: 9.06.2005
Кара: 518
Мечтае да кара: БМВ с кожен салон

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от ЗАЯДЛИВ ЗМЕЙ » 09 Сеп 2016, 15:37

майненски чеп :)
Изображение
М50B20 - Ни на баир ме радва , ни в завой ме плаши!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от KPETEH » 09 Сеп 2016, 17:49

Никой от вас не може да определи дебит на която и да е помпа, камо ли да ги сравнява... дизелов чеп за вас :mhihi:
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от ивчо » 09 Сеп 2016, 18:18

KPETEH написа:врели некипели. Никой не купува помпа след като е разглобил колата. Всеки взима квото има.... аре стига сме се лъгали. Зимайте си читави термостати на по-ниски градуси и всичко ше ви е ток.


E колко по-ниско от 80 бре маме ? Темата за дебит-а е основателна точно за тия помпи ! И потвърждавам че Airtex-a e 1:1 с оригиналната на визия и турбинно колело !
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от KPETEH » 09 Сеп 2016, 19:44

Оправи ли колата?
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от ивчо » 09 Сеп 2016, 20:30

Ако ти кажа че последните близо 6 месеца всичко върви назад в тоА моЙ живот ...
Още не съм ... Но си намерих пропуск в интеркууууууулера, имам и водна помпа и термостат и още куп неща наготвени .. Ама пусти глупости и живот :roll:
Ще пиша веднага какво е станало ...
Аааааааааааааааааааааааааааааа, сетих се - тоз гад нали има един маркуч за обезвъздушаване дето обикаля половината кола ... :mhihi:
Адаша беше навил скоба 50-75 мм, а тя там трябва примерно 8-12 :mhihi: И стърчи един израстък кат такова ... И ме издразни безкрайно, и викам чакай да я сменя накрая - все пак в сервиза работя :mhihi: Викам аз чичи Марин да държи парцала, нали антифриз шЕ тече .. Свалям маркуча ииии никой :mhihi: Викам ясно - дай да ровичкам в таа дупка ... Текна де, и сега маркучите са по-меки от преди .. Не е истина какви малки глупости правят големи глупости ... Важи и за ЗКУ-то :mhihi:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: TDS-a вдига градуси

Мнение от vladobate » 10 Сеп 2016, 9:03

:OT: А , ша я оправи , там в Софето малко бавничко се случват нещата...майна :mhihi: . Така ша е , докат инженери лепят тапети :mhihi: :mhihi: :mhihi: . Ела у Филибето , в дълбоката провинция хем ша я оправиш хем и дебит ше имаш след това :mhihi: . ПС: Щ-то понякога не ми работи , ако разбираш и от лаптопи ( нъл си столичанин ) може да ми го оправиш между другото :mhihi: .

Предишна

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook