Problemi po osvetlenieto na tabloto!!!

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 24.05.2002

Problemi po osvetlenieto na tabloto!!!

Мнение от raru » 24 Май 2002, 8:02

Zdraveite na vsichki.Ot mnogo vreme na sam prglejdam foruma,i vijdam,che ima mnogo hora koito razbirat ot BMW-ta (i ne samo ot tiah)!!!Ta,imam edno E34 sas fabrichna BMW-Bavaria muzika,osvetlenieto po nego ne raboti-samo dispeia,sashtoto se otnasia i za osvetlenieto na bordovia komputar!Ne se vijdat i kranchetata za parnoto prez noshta!Moje li niakoi da mi dade ideia kak da da se opravi tova neshto???

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

отг::Problemi po osvetlenieto na tabloto!!!

Мнение от Turturelo » 24 Май 2002, 8:24

Заведи го при някой електричарин да погледне кабелите. На моята кола не и светеше парното, но беше изгоряла крушката, щом нямаш ток и на фабричното стерео може би ти се губи тока някъде?!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

отг::Problemi po osvetlenieto na tabloto!!!

Мнение от PARADOX_sf » 24 Май 2002, 9:26

AMi neka purvo da pogledne byshonite sled tova da kara kolata pri elektrichar.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 24.05.2002

отг::Problemi po osvetlenieto na tabloto!!!

Мнение от raru » 24 Май 2002, 17:07

AMi neka purvo da pogledne byshonite sled tova da kara kolata pri elektrichar.


Bushnite sa nared,samo ne znam ot kade moje da se razglobi tabloto za da se smeniat krushkite!!!Vsichko e taka napraveno,che niama giaka ili vinche da se vijdat...Za muzikata e sashtoto polojenie,kak moga da ia izvadia ot shinata,kazaha mi,che kopchto za uvelichavane se maha parvo no i s tova neshto ne stava!!!Mojete li da mi praporachate kam ili kade da se obarna???

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Problemi po osvetlenieto na tabloto!!!

Мнение от T154 » 29 Май 2002, 12:23

kasetofona se vadi lesno v kraistata na panela mu ima 4 dupki/ vatre niama boltceta / puhash malka otverka ili nesto podobno i pritiskash po posoka kum tialoto na kasetofona kato sashtevremenno go darpash vnimatelno i triabva da izleze .kato go izvadish ste razberesh che vsashtnost bavariata e blaupunkt.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 24.05.2002

отг::Problemi po osvetlenieto na tabloto!!!

Мнение от raru » 18 Юни 2002, 8:03

Vsichko veche go opravih,no ne moga da se spravia oshte s edin problem-osvetlenieto na bordovia komputar,kato mahna panelcheto se vijdat nikakvi jichki koito nai veroiatno svetiat-moge li da se opravi-ne e tolkova lesno kakto s lampichkite po tabloto,ako imate ideia...

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 4.10.2003

Мнение от Дедо Мраз » 04 Окт 2003, 21:56

За осветлението на бордовия компютър има три крушки - две за дисплея и една за бутоните... За да се сменят трябва да се извади целия модул, защото две от крушките са отстрани, а една отзад...

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook