Проблем табло 535i

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 25.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Alpina B7 Biturbo
Мечтае да кара: BMW NR7S RS

Проблем табло 535i

Мнение от razorbg » 17 Юни 2003, 10:31

Здравейте, имам много неприятен проблем. Таблото ми от време на време изключва като остават само показанията на скоростомера и оборотомера. Дисплея на компютъра почва да примигва странно като всички надписи изчезват. Това става при рязка смяна на оборотите обикновено или някакво сътресение. По същия начин се и оправя. Може да работи с дни, може и хич да не работи с часове. Таблото е гледано в автосервиз за студени спойки и няма проблем. В Дару кар ми дават почти нулева гаранция и ми предлагта ново. Кажете какво мога да направя. И някой ако знае, бордовия ми компютър е на италиански, когато е изтощен акумулатора включва на немски, има ли начин да го сменя на англииски че вечно се движа с италиано-англииски речник под ръка :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 436
Регистриран на: 3.04.2003

относно таблото

Мнение от NESH » 17 Юни 2003, 20:12

и аз имам такъв дерт ама докато не си прочистих куплунгите и компютъра т насоения с години прах и мръсотия не стана!!
Добрата новина е че таблото ти е в ред и не се връзвай на оферти за ново :twisted: !!
Лошата е че требе много да внимаваш какво и как чистиш и особено кои куплунг къде е бил :shock: /очите на четири/!!!
А до като го почистиш......а е изключило във важен момент.....шамар по-наклонената страна ще спаси положението!!!!Няма как и на мен са ми измилявали уредите ама...
.....върни инфо какво е станало!
НЕШ

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 25.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Alpina B7 Biturbo
Мечтае да кара: BMW NR7S RS

Мнение от razorbg » 02 Юли 2003, 16:46

уф, чак сега влизам тук. още не съм го оправял че разработвах двигателя след основен ремонт ама другата седмица ще го откарам в дарукар че намерих по сериозна връзка там и ще ти кажа

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 4.10.2003

Мнение от Дедо Мраз » 04 Окт 2003, 21:18

Компютъра се превключва много лесно на друг език... Обикновено в него са заложени немски, френски, италиански, английски английски, американски английски и още някой друг език... Но си има специален чалъм за превключване...

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook