software za BMW (bmw 2002)

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: sofia

software za BMW (bmw 2002)

Мнение от danymamin » 06 Мар 2003, 16:39

priwet na wsichki
wijdam che tuk se obsyjdat mnogo tehnicheski problemi, no nikoj ne kazwa ot kade da si izteglq software-to za BMW. w krajna smetka po wsichki magazini go imat i kato iskash da widish neshto kak e sglobeno ili ti potrqbwa nqkoq chast e mnogo lesno i udobno. syhsto i ako imash elektricheskata shema e lesno da se sprawish s golqmna chast ot problemite.
taka che ako nqkoj ima info po wyprosa , da go spodeli s ostanalite.
az naprimer ima 520i , E34 i strashno mi trqbwa el shemata zashtoto potenciometyra za parnoto raboti kogato toj si iska :-(

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 06 Мар 2003, 19:31

nai otgore na slednia site

http://www.carsoft.ru/avtorepair/bmw.html

ima el.shemite i za e34 [incl. 520i]

m/u drugoto skoro si remontirah motor4eto na ventilatora za klimatika i parnoto.
oshte ot predi tova mi raboteshe motora samo na max : a e s postepenno uveli4avane na oborotite [ ne e s stepeni ]
a sled remonta se d~rji to4no kakto opisa : ba4ka kogato si iska : poniakoga izobshto ne vkliu4va : edin p~t sko4ih v edna dupka i se vkliu4i: sega se opitvam da go debug-na ot kakvo zavisi
~ uspeh :wink:
~karmapa chenno~

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 06 Мар 2003, 19:37

a za "bmw programata" govorih s edni maistori da mi ia dadat ~ ne s~m siguren 4e shte e uda4no da ia slagame niak~de po site-a za download no ako ia vzema shte nameria na4in da ia dam na vsi4ki vi :wink:
~karmapa chenno~

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 06 Мар 2003, 19:59

За кой софтуер говорите колеги? ЕТК?

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: sofia

tochno za ETK stawa wypros

Мнение от danymamin » 07 Мар 2003, 8:12

tochno za ETK stawa wypros, nqkoi go narichat BMW 2000, ili 2001 ili 2002 , zawisimost ot godinata na wersiqta.
edin frend dokopa 2000 wersiqta , ama neshto ne e sawsem chitawa zashtoto lipswat nomerata na nqkoi ot chastite. a ne wijdam zashto da e neumestno da go kachim w net-a. az samo da dokopam chitawa liniq i shte go metna na tehnolink da moje da si go tochi wseki.
a za wentilatora mi deto spomenah, nqmam ideq kade e problema
na max oboroti raboti winagi, no na plawno regulirane ( moeto e s potenciometyr) si bachka kogato si iska i e golqma myka :-( ebati klimatronika deto duha samo na max :-(

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Re: tochno za ETK stawa wypros

Мнение от bip » 07 Мар 2003, 10:43

danymamin написа:na max oboroti raboti winagi, no na plawno regulirane ( moeto e s potenciometyr) si bachka kogato si iska i e golqma myka :-( ebati klimatronika deto duha samo na max :-(

absolutno s~shtia problem imam : osven tova naposled~k po4na i max-a da ne srabotva poniakoga.
~karmapa chenno~

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook