Въпрос за Електрохроматично огледало?

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 13.10.2014
Местоположение: Благоевград
Кара: BMW-E34-М50
Мечтае да кара: BMW-E32-767i

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от speedmeter » 12 Ное 2014, 0:37

За хората с проблем като моя, огледалото с 10та пина, цветовете на кабелите са следните, син с жълта ивица се връзва със сив със черна от оригиналната инсталация (задна скорост), кафяв с оранжева се връзва с кафяв (маса) и виолетов с бяла се връзва за червен с зелена който е постоянен + !!! При мен работи тествано е през деня, само не съм сигурен, че работи функцията за задна скорост! Ето Малко снимков материал от чужд сайт за улеснение!

Изображение

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от ивчо » 12 Ное 2014, 14:24

speedmeter написа:само не съм сигурен, че работи функцията за задна скорост!

И при мен след като го сложихме не успя да го избистри "на задна" .. Нямам идея защо така ...
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: Чирпан/Бургас
Пол: Мъж
Кара: 120L/E28
Мечтае да кара: E24
Детайли за колата: 05.82 Balticblau metallic

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от 325_TDS » 12 Ное 2014, 23:16

Хм, моята си го има заводски и не съм забелязал да избистря на задна. А ако има фолио на задния прозорец влияе ли на работата на огледалото?
Oo=00=oO Roses are red, violets are blue, I love my bimmer more than you.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от vladobate » 13 Ное 2014, 0:09

325_TDS написа:Хм, моята си го има заводски и не съм забелязал да избистря на задна. А ако има фолио на задния прозорец влияе ли на работата на огледалото?

Не влияе фолиото ама и да избистри ефект няма и да има :mhihi: Пък и огледалото ( като функция на затъмняване ) е инертно , докато избистри си паркирал и няма смисъл .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от cod-cdbp » 13 Ное 2014, 0:56

vladobate написа:
325_TDS написа:Хм, моята си го има заводски и не съм забелязал да избистря на задна. А ако има фолио на задния прозорец влияе ли на работата на огледалото?

Не влияе фолиото ама и да избистри ефект няма и да има :mhihi: Пък и огледалото ( като функция на затъмняване ) е инертно , докато избистри си паркирал и няма смисъл .


Напротив, точно когато дойде сигнала от задната, тогава се избистря в рамките на 2-3 секунди (принудително).
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от vladobate » 13 Ное 2014, 1:04

cod-cdbp написа:
vladobate написа:
325_TDS написа:Хм, моята си го има заводски и не съм забелязал да избистря на задна. А ако има фолио на задния прозорец влияе ли на работата на огледалото?

Не влияе фолиото ама и да избистри ефект няма и да има :mhihi: Пък и огледалото ( като функция на затъмняване ) е инертно , докато избистри си паркирал и няма смисъл .


Напротив, точно когато дойде сигнала от задната, тогава се избистря в рамките на 2-3 секунди (принудително).

Напротив кое , че с фолио отзад ще ивждаш дори и на избистрено огледало ли :nono: . 2-3 или 5с пак си е инертно , сигурно върши работа ама няма кой да чака :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 10.04.2010
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW e34 ACS
Мечтае да кара: M6

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от shabanski » 28 Апр 2015, 11:09

като връзвате огледалото трябва да се види на коя жица идва ток като се пуснат фаровете, ако е вързано на постоянния + се налага като оставите колата да нощува да го изключвате от копчето иначе си работи дори и като заспи след там колко минути беше.

За задната 100% се избистря като включиш задна същата жица е и за щората ако ел. се прибира :mhihi: яко ама малко досадно ако включиш 10 пъти задна добре, че се изключва :bchug:
Mpowering People

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 25.08.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кольо сидеше и рикия пиеше
Детайли за колата: умрела двайска

Re: Въпрос за Електрохроматично огледало?

Мнение от MitakaMc » 17 Авг 2018, 14:32

Здравейте,
Имам огледало с два сензора и букса с 9 кабела. Имам и IR ключ с два бутона. Някой може ли да ми каже какъв кабел трябва да добавя и от къде да го взема, за да мога да управлявам централното с ключа.
Благодаря
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Предишна

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook