Под определен ъгъл....;)) отново в играта

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 13 Апр 2008, 20:53

Много яко, само че това "Autointerior" да го пише там.... некси не ме кефи хич.... :roll: Тва е BMW все пак...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: София

Мнение от koyota » 13 Апр 2008, 22:43

Mollov написа:Много яко, само че това "Autointerior" да го пише там.... некси не ме кефи хич.... :roll: Тва е BMW все пак...

По същата логика, не би искал да пише и Рекаро на седалките ти в такъв случай. Аз нямам нищо против въпросния надпис, все пак момчетата правят чудеса с колата ми. Освен това предпочитам да пише това, а не ///М да речем, това си е Custom изработка! Смея да твърдя че няма втора такава 8)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 31.01.2008
Местоположение: София

Мнение от pen4ooo » 13 Апр 2008, 22:59

колега имам само 1 дума за товята коля... КРАСОТА, лятото ще вкарам и аз малко парички в моята но май няма да е достатъчно за да се доближи до твоята . :yes: страшна е
Хубавите ябълки прасетата ги ядат!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: София

Мнение от koyota » 14 Апр 2008, 8:25

И вече в колата-таблото и дигиталната клима. Лъчо, жив да си бате, страшна работа свърши!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1308
Регистриран на: 12.02.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: харабийската
Мечтае да кара: Е36 М3 Cabrio, E93 M3
Детайли за колата: Пълно шукаритети!

Мнение от Richmond » 14 Апр 2008, 11:42

Определено ще стане най-хубавата е36-ца,само и маторя да го пипнеш, защото м42 има много потенциал :) Алтернатива е S50 :mhihi:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 14 Апр 2008, 12:56

koyota написа:По същата логика, не би искал да пише и Рекаро на седалките ти в такъв случай. Аз нямам нищо против въпросния надпис, все пак момчетата правят чудеса с колата ми.


Не ме разбирай погрешно... просто някси !!според мен!! не върви на тая кола такъв надпис... и да, прав си - аз и Recaro не искам да пише... виж ///М по-бива, все пак си е BMW :) Но най-важното е на теб да ти харесва, щом е така - :yes:

А волана гледам още си с "малкият" ///М.... отказа ли се да взимаш "дебелия" или? :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: София

Мнение от koyota » 14 Апр 2008, 13:08

Mollov написа:
А волана гледам още си с "малкият" ///М.... отказа ли се да взимаш "дебелия" или? :)

Отказаха ме! Бях го купил, но не може да се инсталира на колата(има съвсем друга система на захранване) и го продадох веднага. Сега един друг ентусиаст му се радва. Явно става само на коли след 95-та.
Ето и една от седалките почти сглобена:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 14 Апр 2008, 13:23

Баце... харабия е.... ма ти препоръчвам да си сложиш 2-3 реда Rollbar-и.... по цялата кола.... мен за пореден път ми се случи да ми реализират "щета", а преди седмица една мацка с едно А180 за малко да ми влезне "задно" в дясната врата.... тая кола имам чувството, че ако я направя "прекрасна" и някой ме удари отново.... ще го убия на място... :roll: То не гепиха лайсни, то не чупиха халогени... вратата одраха, един колуейздач не ми видя колата :idea: :idea: :idea: :roll: и с педала ми изкърти лайсната... ае изобщо.... дано да нямаш никога ядове след като си я направиш :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: София

Мнение от koyota » 14 Апр 2008, 13:41

Mollov написа:Баце... харабия е.... ма ти препоръчвам да си сложиш 2-3 реда Rollbar-и.... по цялата кола.... мен за пореден път ми се случи да ми реализират "щета", а преди седмица една мацка с едно А180 за малко да ми влезне "задно" в дясната врата.... тая кола имам чувството, че ако я направя "прекрасна" и някой ме удари отново.... ще го убия на място... :roll: То не гепиха лайсни, то не чупиха халогени... вратата одраха, един колуейздач не ми видя колата :idea: :idea: :idea: :roll: и с педала ми изкърти лайсната... ае изобщо.... дано да нямаш никога ядове след като си я направиш :)

Шшшшшшт, да не те чуе дявола :confused:
Аз си оставям винаги по-нещо недовършено или недооправено по колата, за да не предизвиквам съдбата!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 12.10.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330Ci

Мнение от -Maxxx- » 14 Апр 2008, 13:43

koyota написа:
Mollov написа:
А волана гледам още си с "малкият" ///М.... отказа ли се да взимаш "дебелия" или? :)

Отказаха ме! Бях го купил, но не може да се инсталира на колата(има съвсем друга система на захранване) и го продадох веднага. Сега един друг ентусиаст му се радва. Явно става само на коли след 95-та.
Ето и една от седалките почти сглобена:
:++ :clap:
Изображение

Левскарче
Аватар
Мнения: 489
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: 02` E46 320d
Детайли за колата: Баничарка

Мнение от BoqnZubarev » 14 Апр 2008, 14:04

:clap: :clap: :clap:
Като сложиш целия салон направи една обстойна фотосесия....
Става много хубаво.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: София

Мнение от koyota » 14 Апр 2008, 14:13

booovd написа::clap: :clap: :clap:
Като сложиш целия салон направи една обстойна фотосесия....
Става много хубаво.

Мисля да пусна отделна тема в тунинг подфорума и да покажа цяла поредица снимки от монтажи, демонтажи, преди, след и т.н
Ще я пусна на Макси тунинг шоу и ще се радвам ако повече БМВ ентусиасти гласуват за нея :winky:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1002
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 sedan

Мнение от furnata » 14 Апр 2008, 14:36

koyota написа:
booovd написа::clap: :clap: :clap:
Като сложиш целия салон направи една обстойна фотосесия....
Става много хубаво.

Мисля да пусна отделна тема в тунинг подфорума и да покажа цяла поредица снимки от монтажи, демонтажи, преди, след и т.н
Ще я пусна на Макси тунинг шоу и ще се радвам ако повече БМВ ентусиасти гласуват за нея :winky:


Ше гласуват, ше гласуват :D :D
А за седлото мога само да кажа тц,тц,тц и да преглъщам :mhihi: :mhihi:
НЕВОЛЯТА УЧИ........


ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: София

Мнение от koyota » 14 Апр 2008, 14:42

furnata написа:
koyota написа:
booovd написа::clap: :clap: :clap:
Като сложиш целия салон направи една обстойна фотосесия....
Става много хубаво.

Мисля да пусна отделна тема в тунинг подфорума и да покажа цяла поредица снимки от монтажи, демонтажи, преди, след и т.н
Ще я пусна на Макси тунинг шоу и ще се радвам ако повече БМВ ентусиасти гласуват за нея :winky:


Ше гласуват, ше гласуват :D :D
А за седлото мога само да кажа тц,тц,тц и да преглъщам :mhihi: :mhihi:

Ти ще преглъщаш в събота най-много като ти ги стоваря пред гаража. Само да не псуваш после :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1002
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 sedan

Мнение от furnata » 14 Апр 2008, 15:24

Тая красота шъ я пипам само със хирургически ръкавици-
като първескиня -дамска превръзка :mhihi: :mhihi:
НЕВОЛЯТА УЧИ........


ИзображениеИзображение

ПредишнаСледваща

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook