BMW E36 Coupe 318IS --> турбо

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 8.06.2014
Пол: Мъж

Re: BMW E36 Coupe 318IS --> турбо

Мнение от zhivkojujo » 21 Ное 2016, 22:14

Boyadjiev написа:На какво налягане си на клипа колега, че на 3та вече ми се вижда много дълга. Също така коя предавка окряка на гетрага :D

И на двата клипа налягането е 1.5-1.55 бара. На улицата така си я карам. В смисъл на такова налягане, не по този начин :) Не е много дълга третата - 160 км/ч. Но ако не изчакам втора хубаво до края, после трета пада малко под силния диапазон. 4-та иначе е доста дълга. Ще опитам с диф 3.15, което няма да промени разликата между предавките, но пък по-леко се ускорява с него. На Getrag не съм чупил предавки, а постоянно синхронизатори. Най-често между първа и втора.... много ясно :mhihi: Също има проблем при високи обороти. Мотора ми не е много оборотен - 7000, и въпреки това не искаше да превключва добре след 5-6 поредни старта. Смених няколко кутии и синхронизатори и реших да търся друго решение. Със ZF засега не се наблюдават такива неща. Имам вече доста карано с нея, повече отколкото с която и да е от предните Getrag кутии, но все още километрите са малко за да се прецени дали е достатъчно здраво. Като гледам как работи на силни шестаци, смятам че ще е ОК.

Предишна

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook