Drift project e34 525i turbo vol.1

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от BULL3T » 03 Авг 2011, 13:42

S-stail написа:Супер :D ,но кактоти казах че тая кола след 4к ще буства :P
Слагай буст контролера на мегата да спечелиш малко повече и рязък буст в ниските
ако за дрифт ще караш,но си мисля че по спънатите завои ще ти лагва малко.


:yes: Точно това ми казха и на мен. ;)
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от BULL3T » 08 Авг 2011, 13:39

Отидох,карах много,върнах се... Колата е цяла,мотора оживя! От това съм много доволен,на зора който и дадох не даде фира!

Друг е въпроса,че не съм доволен въобще от колата като цяло... окачването ме предаваше(не можах да го настроя,така че да ми е добре),това може би се дължеше и на факта,че бях със стоковата седалка и само се биех в шоферската врата. Отделно мотора не можеше да влезе в бууст,а като влезеше беше късно... Много ме е яд,че не можахме да сложим соленоида и да донастройм колата,но това всичкото ще се промени тази седмица и дано нещата вече станат малко по-добре...

Ще има още настройки и подобрения. Като за начало ще се изкуруби цялата кола и ще се набие един кейдж. Тая голяма петица си плаче за една клетка дето да я държи по стегнато... Отделно забелязах,че без ръчна няма как да стане работата...

Имаше моменти в който буквално се борех с колата!Беше трудно,но съм доволен като цяло,независимо от всичко... :)
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от slavianko » 08 Авг 2011, 17:19

BULL3T написа:Отидох,карах много,върнах се... Колата е цяла,мотора оживя! От това съм много доволен,на зора който и дадох не даде фира!

Друг е въпроса,че не съм доволен въобще от колата като цяло... окачването ме предаваше(не можах да го настроя,така че да ми е добре),това може би се дължеше и на факта,че бях със стоковата седалка и само се биех в шоферската врата. Отделно мотора не можеше да влезе в бууст,а като влезеше беше късно... Много ме е яд,че не можахме да сложим соленоида и да донастройм колата,но това всичкото ще се промени тази седмица и дано нещата вече станат малко по-добре...

Ще има още настройки и подобрения. Като за начало ще се изкуруби цялата кола и ще се набие един кейдж. Тая голяма петица си плаче за една клетка дето да я държи по стегнато... Отделно забелязах,че без ръчна няма как да стане работата...

Имаше моменти в който буквално се борех с колата!Беше трудно,но съм доволен като цяло,независимо от всичко... :)
Завиждам ти благородно че си се накарал поне. :yes:
Иначе отностно мотора не си прави илюзии че ще се получи така че да ти хареса. Аз и преди ти казах и сега ще се повторя че с тая турбина тая кола за дрифт няма да става каквото и да правиш. Каквото и да сложиш ще подобриш малко нещата но нищо същественно. Знаеш че никога не съм те подвел със съвети и всичко ти го казвам от опит. Аз съм с далеч по малка турбина и пак на моменти не ми харесва но поне е поносимо и вече и свикнах. Пък отностно кейджа не се замисляй изобщо. Аз като го направих и карах доста време с небоядисан кейдж и в един момент реших да го боядисвам и бях го извадил навън. В момента в който се качих в колата не можах да повярвам колко е мека без кейджа. Разликата е неописуемо голяма вярвай ми.
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Плевен
Кара: м42б20 турбо
Детайли за колата: hx35/40 twin scroll

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от S-stail » 08 Авг 2011, 19:45

Според мен си е добра турбината за дрифт но на някоя автомобилна писта
а не по нашите картинг писти.
Изображение

Uploaded with ImageShack.us
Loosing Traction is part of the fun!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от BULL3T » 08 Авг 2011, 20:20

S-stail написа:Според мен си е добра турбината за дрифт но на някоя автомобилна писта
а не по нашите картинг писти.


Точно това исках да кажа и на Славянко,пистата си е найстина малка,за е30 може да е добре но за големия кораб си е малка... на калояново със сигурност ще си я поврътам колата на 3та без проблеми и всичко ще е наред... А и тия дни като сложим и контролера трябва да дига налягането по-бързо...

А и да ви кажа няма нисанаджия дето да ми е видял турбото и да не е казал че иска такова... как така тия с нисаните могат да си пързалят перфектно с големи турбини дето им тръгват от 4500 а аз не мога с такава дето се развръта от 3000...
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от slavianko » 08 Авг 2011, 22:07

BULL3T написа:
S-stail написа:Според мен си е добра турбината за дрифт но на някоя автомобилна писта
а не по нашите картинг писти.


Точно това исках да кажа и на Славянко,пистата си е найстина малка,за е30 може да е добре но за големия кораб си е малка... на калояново със сигурност ще си я поврътам колата на 3та без проблеми и всичко ще е наред... А и тия дни като сложим и контролера трябва да дига налягането по-бързо...

А и да ви кажа няма нисанаджия дето да ми е видял турбото и да не е казал че иска такова... как така тия с нисаните могат да си пързалят перфектно с големи турбини дето им тръгват от 4500 а аз не мога с такава дето се развръта от 3000...
И аз съм съгласен че за други писти биха ставали но все пак ние ще караме тук. А и на калояново не всички завои са големи. На едни ще става на други не. А е нужно да става навсякъде. Но пак казвам ти рано или късно ще се убедиш сам в това което пиша. А това че нисанаджиите искат е друга тема. То и аз да я видя и аз ще искам. Окото човешко е ненаситно :mhihi: :mhihi:
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от NeedHead » 13 Окт 2011, 11:17

Няма ли да я покажеш брандирана... :lol: :mrgreen:
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от BULL3T » 13 Окт 2011, 12:39

NeedHead написа:Няма ли да я покажеш брандирана... :lol: :mrgreen:


Не се бях сетил... Довечера ще пусна неколко снимки! 8)
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от BULL3T » 14 Окт 2011, 16:15

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ето малко снимки на брандираната кочина... мен лично много ми хареса някой казват че не е красива,но на мен ми харесва!

Още не е завършена междудругото,има още работа по фолирането!
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1012
Регистриран на: 3.06.2006
Местоположение: dimitrovgrad
Пол: Мъж
Кара: е30-327 . е30-320
Мечтае да кара: bmw 327i turbo
Детайли за колата: BMW 327 i

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от tuningfena » 14 Окт 2011, 16:39

на мен ми харесва , готина е :bowdown:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Плевен
Кара: м42б20 турбо
Детайли за колата: hx35/40 twin scroll

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от S-stail » 14 Окт 2011, 17:33

Я си питай дедовия на кой не му харесва,много си е добра.
Оправихте ли бустеца?
Изображение

Uploaded with ImageShack.us
Loosing Traction is part of the fun!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от bum_bum » 14 Окт 2011, 17:57

На мен не ми харесва черното, едно че състезателна кола не ми гила нещо да има толкова много черно, друго че не се връзва много с другите работи ама тва са некви бели кахъри.
Поне се видя, че е правена с мерак пък вънка и с бадънарката да се боядиса все тая :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от BULL3T » 14 Окт 2011, 21:51

Мерси колеги и аз съм на мнение че важното е аз да си я харесвам!

На снимките не се вижда,но предния капак е направен с фолио бял карбон и стой уникално!!!

bum_bum написа:На мен не ми харесва черното, едно че състезателна кола не ми гила нещо да има толкова много черно, друго че не се връзва много с другите работи ама тва са некви бели кахъри.
Поне се видя, че е правена с мерак пък вънка и с бадънарката да се боядиса все тая :mhihi:


Съгласен съм и аз за черното, а и черното не се вижда много хубаво на снимки и на клипове за тва я направих почти бяла...

Иво аз зимата ще я разглабям на ново и ще я правя много по-добре от сега! Готвя и кованяци на Wiseco или JE,ще се слага рейка и ще се прави маняшки ъгъл на завиване поне 60 градуса... Нещата ще загрубяват!!!

S-stail написа:Я си питай дедовия на кой не му харесва,много си е добра.
Оправихте ли бустеца?


Не съм имал време да се занимавам,а и бях дал на Васето блоу оффа и регулатора на горивото за Сливен... Другата седмица ще пусна малко снимки и развитие по обескостяването на колата,слагането на седалките,ръчните и тн. Че идва хасково и тряя се дава газ! Якоооо!!!

п.п. Отделно нещо мисля другата седмица да излезна по нощтна софия да понаказвам кисели гъзарчета с ГТ-Р чета и скъпи мерцедеси и бмв-нца аудита и тн... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от Bavarcho » 15 Окт 2011, 9:30

На живо е по-хубава :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Re: Drift project e34 525i turbo

Мнение от b2 » 15 Окт 2011, 11:14

Не ти ли е рано за гтр-четата? :D И мерцовете както всеки 3-ти в софия е *63 или *65 .. :)

Супер е и мен много ме кефи колата!

Как ти идва бууста в момента имаш ли лог или поне на око така?
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

ПредишнаСледваща

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook