Съживяване на един мъртвец e30 м20б27

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от BULL3T » 03 Сеп 2010, 0:13

tuningfena написа:
bum_bum написа:Тва фолио толкова ли нема с кво да го изрежеш направо :mhihi:

оставих го нарочно , да макят разбирачите


А ква ти е идеята за тая кола? Аз нещо не мога да разбера?

п.п. А това с фолиото направо ме убива,що си резнал така капака бе пич? :conf:
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1012
Регистриран на: 3.06.2006
Местоположение: dimitrovgrad
Пол: Мъж
Кара: е30-327 . е30-320
Мечтае да кара: bmw 327i turbo
Детайли за колата: BMW 327 i

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от tuningfena » 03 Сеп 2010, 9:23

BULL3T написа:
tuningfena написа:
bum_bum написа:Тва фолио толкова ли нема с кво да го изрежеш направо :mhihi:

оставих го нарочно , да макят разбирачите


А ква ти е идеята за тая кола? Аз нещо не мога да разбера?

п.п. А това с фолиото направо ме убива,що си резнал така капака бе пич? :conf:

ами то си пише , съживяване , вместо да стой гнило стоково издухано 327 ета със 122 коня да е закърпено отвсякаде ,леко олекотено купе , със повече коне за момента и с доста повече по нататък
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от Делян » 03 Сеп 2010, 9:40

Не че нещо,ама не е нужно да си разбирач да забележиш,че фолиото е рязано с трион...Ако го изрежеш както трябва и по ръбовете на издувката,би се получило добре.Не се сърди,но щом си пуснал на обществено достояние работата си,трябва да приемаш и критика

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1012
Регистриран на: 3.06.2006
Местоположение: dimitrovgrad
Пол: Мъж
Кара: е30-327 . е30-320
Мечтае да кара: bmw 327i turbo
Детайли за колата: BMW 327 i

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от tuningfena » 03 Сеп 2010, 9:46

Dpy написа:Не че нещо,ама не е нужно да си разбирач да забележиш,че фолиото е рязано с трион...Ако го изрежеш както трябва и по ръбовете на издувката,би се получило добре.Не се сърди,но щом си пуснал на обществено достояние работата си,трябва да приемаш и критика

така е прав си , но тоз капак е временен докато боядисам белия , то в тоз форум освен критики и заяждане не виждам друго да се пише, няма добри съвети няма помощ , секи пише колкото да се заяде и до там , не визирам теб :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от Делян » 03 Сеп 2010, 9:56

Така е прав,си че има доста че има доста колеги гледащи "от високо" и с пренебрежение на неща правени с малко средства,но с мерак.Все пак повечето са пекани и готови да помогнат,та за тва си струва пребиваването тук.
П.С. Фолиото макар и вече сложено,все още можеш да го изрежеш както трябва с един остър резец внимателно,без да забиваш в боята.И не подценявай външния вид,постарай се да изглежда семпла,но "изпъната" за това не са нужни кой знае какви средства и усилия.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1012
Регистриран на: 3.06.2006
Местоположение: dimitrovgrad
Пол: Мъж
Кара: е30-327 . е30-320
Мечтае да кара: bmw 327i turbo
Детайли за колата: BMW 327 i

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от tuningfena » 03 Сеп 2010, 10:09

Dpy написа:Така е прав,си че има доста че има доста колеги гледащи "от високо" и с пренебрежение на неща правени с малко средства,но с мерак.Все пак повечето са пекани и готови да помогнат,та за тва си струва пребиваването тук.
П.С. Фолиото макар и вече сложено,все още можеш да го изрежеш както трябва с един остър резец внимателно,без да забиваш в боята.И не подценявай външния вид,постарай се да изглежда семпла,но "изпъната" за това не са нужни кой знае какви средства и усилия.

Благодаря , фолиото е наи малкия проблем, работа за 5 минути , дано има и колеги със добри съвети както Явор за боята по амортисиора ,а не само смеещи се ..........
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от bum_bum » 03 Сеп 2010, 10:19

tuningfena написа:
bum_bum написа:Тва фолио толкова ли нема с кво да го изрежеш направо :mhihi:

оставих го нарочно , да макят разбирачите


То си е твоя работа, казвам го в смисъл, че ако си оставил фолиото в този вид, което е нищо работа да се изреже направо как ли ще правиш другите работи, които са важни? Просто не вярвам в това,в че кола, която на пръв поглед изглежда направена надве натри важните работи са сглобени с внимание и старание.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1012
Регистриран на: 3.06.2006
Местоположение: dimitrovgrad
Пол: Мъж
Кара: е30-327 . е30-320
Мечтае да кара: bmw 327i turbo
Детайли за колата: BMW 327 i

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от tuningfena » 04 Сеп 2010, 6:21

казах този капак е временен експериментален , стига толко с него , да видим проблема с ангренажния ремък , поради липса на раздвижна ролка дочух че освен ремък с 127 ,128 имало и ремък със 126 зъба, което може да реши проблема със скъсения блок :bowdown: Изображение Изображение Изображение щот още малко и ше пусна тоз V12 Изображение Изображение
Последна промяна tuningfena на 19 Дек 2010, 17:50, променена общо 1 път
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1012
Регистриран на: 3.06.2006
Местоположение: dimitrovgrad
Пол: Мъж
Кара: е30-327 . е30-320
Мечтае да кара: bmw 327i turbo
Детайли за колата: BMW 327 i

Re: Съживяване на един мъртвец м20б27

Мнение от tuningfena » 19 Дек 2010, 17:42

реших и аз да пробвам да премина на 5 х 120 дискове за по добро спиране, изпаднаха ми едни дискове на 330 мм но ми се виждат прекаленно големи и тежки , мисля че нормални вентилирани от е36 са достатъчни Изображение Изображение , а за отзад компактови са достатъчни Изображение Изображение :driving: намерих и една раздвижна ролка но нещо е смотана и иска преправяне Изображение и малко нови тампони накраиници ремак и ролка :lalala: Изображение Изображение :| Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение

Предишна

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook