BMW M3 Coupe Dakar Yellow от IND

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 810
Регистриран на: 24.08.2007
Местоположение: Бургaс\София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: пил

BMW M3 Coupe Dakar Yellow от IND

Мнение от EcLipSeR » 15 Юли 2009, 18:39

От компанията IND явно не са големи фенове на кичозния тунинг, и слава Богу, защото са оставили външния вид на BMW M3 в почти стандартен вид в последната си програма за модела. Китът е наречен BMW M3 Coupe Dakar Yellow и има защо.
Промените в дизайна на Dakar Yellow версията на IND са основно от избора на цвят и оборудването с черни допълнителни елементи. Те включват елегантен лип спойлер за предната броня и заден дифузьор от Vorsteiner, затъмнени стопове и прозорци, 18-инчови лети джанти HRE, обути в гуми 275/35 R18 Nitto. Всички те се вписват добре с цвета Dakar Yellow на M3-та.
Изключително прецизният и високооборотен атмосферен V8 двигател е получил препрограмирана електроника. Така точният като скалпел 4-литров двигател на баварците вече развива 450 кс вместо стандартните 420 кс.
BMW M3 Coupe Dakar Yellow е оборудвано с окачване с регулируеми параметри на височина, твърдост и ход на германската фирма KW. Спирачната система е заменена с такава на фирмата Brembo. Предните дискове са с размер 365×34 mm, а задните 345×28 mm.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Мн ми харесва цвета..
П.С. Тази е като за колегата Sharo 8)
Изображение
a b c d e f g h i j k l, but M is something Special ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 894
Регистриран на: 19.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: **** ми янко
Мечтае да кара: CL65 AMG

Мнение от LizarD » 15 Юли 2009, 20:43

Цвета е ужасен, но стоповете и тавана са страхотни :) Общо взето нищо кой знае какво..
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Мнение от TUZara` » 15 Юли 2009, 20:48

Това всеки път когато мине покрай мен ще му махам да ме закара до вкъщи ....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 641
Регистриран на: 16.06.2008

Мнение от Лалов » 15 Юли 2009, 21:24

Оффтопик/

Цвета, с която е боядисана М3-ката на Sharo не е същия, по-готин и повече отива на Е46 8)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 15 Юли 2009, 21:32

на мен ми харесва този цвят. отдавна не бях виждал кола с него... викаха му цвят "сахара" едно време.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Мнение от lubaka_320 » 16 Юли 2009, 0:14

оставете вие цвета,аз и така ше й се радвам на колицата,пък стопвете ше ги подаря на някой е92 фен на шадоу-а :mhihi:
Изображение

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook