BMW E34 2.5i 24v Supercharger

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 2.05.2009

BMW E34 2.5i 24v Supercharger

Мнение от BMWWW » 02 Май 2009, 21:39

Здравейте всички,тъй като вече писах ж някой "тунинг" сайтове и там проявиха голям "интерес" по темата се сетих за ВАС :help:
1во:Възможно ли е?
2ро:Колко би струвало и каква би била ползата(в конски сили)
3то:Моля за идеи с монтажа без да се пипа почти нищо по ДВГ-то и без никакви интерколери и тем подобни
4то:Много моля без коментари от рода на "ама то турбото е по добрият вариянт" и "По-добре си купи по як деигател"

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Diver's Nightmare
Аватар
Мнения: 1302
Регистриран на: 5.09.2003
Местоположение: Несебър

Re: BMW E34 2.5i 24v Supercharger

Мнение от TOM » 03 Май 2009, 10:40

BMWWW написа:3то:Моля за идеи с монтажа без да се пипа почти нищо по ДВГ-то и без никакви интерколери и тем подобни

!
Супер, то щом няма да има кулер, не е ли по-лесно и компресор да няма?

Ще стане и без кулер....но просто не го прави, МНОГО по-лесно ще си скапеш мотора. А и колата няма да ти върви колкото с кулер. Щом си мераклия на компресор, предвиди си и кулер ;)
е21 345 0-402м 12.18
Изображение

оптимист-неверник
Аватар
Мнения: 2330
Регистриран на: 23.06.2004
Местоположение: без значение
Пол: Мъж
Кара: старо Е 34
Мечтае да кара: ново Е 34
Детайли за колата: най- добрата

Re: BMW E34 2.5i 24v Supercharger

Мнение от ktv » 03 Май 2009, 13:26

TOM написа:
BMWWW написа:3то:Моля за идеи с монтажа без да се пипа почти нищо по ДВГ-то и без никакви интерколери и тем подобни

!
Супер, то щом няма да има кулер, не е ли по-лесно и компресор да няма?

Ще стане и без кулер....но просто не го прави, МНОГО по-лесно ще си скапеш мотора. А и колата няма да ти върви колкото с кулер. Щом си мераклия на компресор, предвиди си и кулер ;)

Том знае как- той е твоя човек. Успех!
Едно е да искаш, второ е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 2.05.2009

Re: BMW E34 2.5i 24v Supercharger

Мнение от BMWWW » 03 Май 2009, 19:31

би ли ми обяснил как става номера ама малко по подробно щото сам много мераклия-мейдо другото мн се чудя още дали да е е34 или акула т.е. 6так но за компресора сам мн надъхан

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 14.10.2006

Мнение от HA_PEMOHT » 03 Май 2009, 21:09

aкула не е 6 цилиндров агрегат а жаргонното название на няколко от моделите на bmw... и някъде към 5-10 хил левчета ще ти излезе процедурата...ако това не те спира ТОМ е твоя човек...въпреки че аз лично си мисля че си някъде към 16-18 годишен и си от породата "рацери" ( лично мнение )
Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това.....

Синтаксис от ергативен тип, в който пециенсът е в субектна позиция, а агенсът - в ергативна

Какво е П.У.Т.К.А ?
Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 319
Регистриран на: 10.06.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: '03 E53 X5, '00 E38 730d

Мнение от datcho » 03 Май 2009, 22:15

HA_PEMOHT написа:aкула не е 6 цилиндров агрегат а жаргонното название на няколко от моделите на bmw... и някъде към 5-10 хил левчета ще ти излезе процедурата...ако това не те спира ТОМ е твоя човек...въпреки че аз лично си мисля че си някъде към 16-18 годишен и си от породата "рацери" ( лично мнение )

Защо ли си мисля, че ти не го разбра ? :) Като пише "6так" има предвид 6 серия предполагам. И до колкото съм осведомен " акула " не е жаргонното название на няколко модели, а именно на E24.


Поздрави

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 2.05.2009

Мнение от BMWWW » 04 Май 2009, 7:21

точно така а тия 5-10000 хл левчета незнам откаде ги измисли при положение че такова има и мога да си уредя за 2500 то е от одавна в бг

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1461
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: Варна
Кара: bmw 328-turbo
Мечтае да кара: ГОЛФ 3

Мнение от kirililiev » 04 Май 2009, 7:33

BMWWW написа:точно така а тия 5-10000 хл левчета незнам откаде ги измисли при положение че такова има и мога да си уредя за 2500 то е от одавна в бг


е щом можеш да си уредиш,знаеш цените и най вече си компетентен кво чакаш,кви са тия излишни теми,направи го за 1,2 дена и пусни тогава темата.


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Re: BMW E34 2.5i 24v Supercharger

Мнение от E30_M_Tech_ll » 04 Май 2009, 9:52

TOM написа:
BMWWW написа:3то:Моля за идеи с монтажа без да се пипа почти нищо по ДВГ-то и без никакви интерколери и тем подобни

!
Супер, то щом няма да има кулер, не е ли по-лесно и компресор да няма?

Ще стане и без кулер....но просто не го прави, МНОГО по-лесно ще си скапеш мотора. А и колата няма да ти върви колкото с кулер. Щом си мераклия на компресор, предвиди си и кулер ;)

абе ТОМ кво стана с твоя проект? да няма нещо затишие пред буря а? :twisted:
сори за оффа ма то така като гледам цялата тема отива натам :mhihi:
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 04 Май 2009, 10:42

Много се радвам на такива индивиди, първо пита, като пълен лайк, да не говорим за правопис. После като му се напише, нещо, което не го кефи и почва да се ежи. Ми като се ежиш пич, що изобщо питаш, а не си пишеш по другите тунинг сайтове? Щото това не е нито сайт нито е тунинг сайт!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 2.05.2009

Мнение от BMWWW » 04 Май 2009, 17:38

не се ежа незнам защо така решихте и е вярно че много се отклонихме от темата
!Аз само исках да зная-ей слагаш това там ,закачваш онова там схеми снимки нищо повече

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 04 Май 2009, 17:46

И аз искам да видя подробно описано как се прави ама никой няма да напише :mhihi:

Кой кашля?
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.04.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: D779676

Мнение от Nikolay1 » 04 Май 2009, 18:52

BMWWW написа:не се ежа незнам защо така решихте и е вярно че много се отклонихме от темата
!Аз само исках да зная-ей слагаш това там ,закачваш онова там схеми снимки нищо повече

Ти го искаш като да вземеш филия, да я намажеш с масло да и сложиш салам и да имаш сандвич, в тоя случай даваш едни 8500$ http://www.aboveallmotorwerks.com/Products/Active-Autowerke-Level-2-E36-M3-Twin-Screw-Supercharger-Kit__AA-Twin-spc-Screw-spc-E36-spc-M3-spc-Supercharger-spc-Kit.aspx само дето има интеркОлер па ти не искаш, ама може да не си го връзваш да ти е чиста работата. Ама като нямаш/не ти се дават пари за англииска закуска и решаваш сам да си направиш яденето поне реши какво ти се яде. Тоя чарджер туин скрю (twin screw) ли, руут ли (root), центробежен ли (centrifugal) ще е? Ами за твоята филия колко голям ще трябва да е? Ами на колко ще искаш да надуваш (колко да извадиш като коне)? Ами кулър що няма да искаш да слагаш, за да изкараш по-малко коне или за да си гръмнеш по-бързо мотора? Вземи си отговори на тея въпроси, потърси за съответните чарджери предимствата и недостатъците (мисля и във форума са обсъждани), кажи колко пари си приготвил и тогава вземи да пуснеш по-сериозна тема, все пак ако ще си правиш сам сандвич трябва да знаеш от коя страна се държи ножа и как изглежда хляба преди да питаш за рецепта.
П.С. Можеш ли да ми кажеш първите 4 цифри от ЕГН-то си?
Последна промяна Nikolay1 на 04 Май 2009, 19:43, променена общо 1 път
Be poZer, ride HoreX, drink 4oreX!
Oня русия

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 04 Май 2009, 19:05

Aбе, рус, много абстрактно си се изразил, нема те разбере момчето ше вземе да ти обяснява, че като огладнеее отива на кръчма и изобщо не му тряа да се занимава със сандвичи
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
In Ban We Trust!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 2.05.2009

Мнение от BMWWW » 05 Май 2009, 7:49

Nikolay1 написа:
BMWWW написа:не се ежа незнам защо така решихте и е вярно че много се отклонихме от темата
!Аз само исках да зная-ей слагаш това там ,закачваш онова там схеми снимки нищо повече

Ти го искаш като да вземеш филия, да я намажеш с масло да и сложиш салам и да имаш сандвич, в тоя случай даваш едни 8500$ http://www.aboveallmotorwerks.com/Products/Active-Autowerke-Level-2-E36-M3-Twin-Screw-Supercharger-Kit__AA-Twin-spc-Screw-spc-E36-spc-M3-spc-Supercharger-spc-Kit.aspx само дето има интеркОлер па ти не искаш, ама може да не си го връзваш да ти е чиста работата. Ама като нямаш/не ти се дават пари за англииска закуска и решаваш сам да си направиш яденето поне реши какво ти се яде. Тоя чарджер туин скрю (twin screw) ли, руут ли (root), центробежен ли (centrifugal) ще е? Ами за твоята филия колко голям ще трябва да е? Ами на колко ще искаш да надуваш (колко да извадиш като коне)? Ами кулър що няма да искаш да слагаш, за да изкараш по-малко коне или за да си гръмнеш по-бързо мотора? Вземи си отговори на тея въпроси, потърси за съответните чарджери предимствата и недостатъците (мисля и във форума са обсъждани), кажи колко пари си приготвил и тогава вземи да пуснеш по-сериозна тема, все пак ако ще си правиш сам сандвич трябва да знаеш от коя страна се държи ножа и как изглежда хляба преди да питаш за рецепта.
П.С. Можеш ли да ми кажеш първите 4 цифри от ЕГН-то си?
Аз хрускам само ПРИНЦЕСИ :P А относно коментара ти така е прав си , а колер не искам защото ми става сложно т.е. няма да мога да си го вържа!Междо другото тфа с егенето ще го приема на майтап щото май никой се не беше родил научен и незнам дали ти се е случвало да искаш да направиш нещо сам без много специалисти и да знаеш че си го постигнал дори да не е най-доброто

П.С.:Под специалисти нямам впредвит вас а сервизи и т.н. дето ще ми вземат парите и ще го направят НО "няма да сам го направил сам"

Следваща

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook