E34 M50 В25 turbo

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 10 Юни 2009, 16:03

Cherenz написа:Е хайди де доварши го тоя кораб,да ги замерим с моята ладия лека :winky:
Ти не спиш ли в 3ч ??? Днес закарах колата при Теодор. Ще изчакаме след 19ч като се позахлади малко и да се понастрои че в тая брутална жега в Русе ще завримИзображениеИзображение А иначе за замерването с най голямо удоволствие. Ако всичко е наред събота и неделя можем да спретнем нещо ;) Хем да си сверя часовника и да видя кво съм направил :mhihi: :mhihi:
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 17.11.2006
Местоположение: Rousse
Пол: Мъж
Кара: Е46 320d,Е46 М3
Мечтае да кара: E46 M3 Touring

Re: re

Мнение от Cherenz » 10 Юни 2009, 20:28

slavianko написа:
Cherenz написа:Е хайди де доварши го тоя кораб,да ги замерим с моята ладия лека :winky:
Ти не спиш ли в 3ч ??? Днес закарах колата при Теодор. Ще изчакаме след 19ч като се позахлади малко и да се понастрои че в тая брутална жега в Русе ще завримИзображениеИзображение А иначе за замерването с най голямо удоволствие. Ако всичко е наред събота и неделя можем да спретнем нещо ;) Хем да си сверя часовника и да видя кво съм направил :mhihi: :mhihi:

Аз съм малко зад граница,вторник се връщам и от там до края на месетца съм в БГ и по всяко време съм готов за мерки и теглилки :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1002
Регистриран на: 12.07.2007
Местоположение: Rousse
Пол: Мъж
Кара: E46 320d 136
Мечтае да кара: e30 m3

Мнение от shengi » 10 Юни 2009, 22:28

Пък ние ще си вземем с RSxRacer семки и нещо за снимане и нещо безалкохолно да охлаждаме :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Мнение от slav4o1 » 11 Юни 2009, 0:34

ако искаш да го направиш 2.8 аз имам вала и биелите :)

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 11 Юни 2009, 10:31

shengi написа:Пък ние ще си вземем с RSxRacer семки и нещо за снимане и нещо безалкохолно да охлаждаме :winky:


Ще я видим тая работа,нека дойде неделя :)
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

RE

Мнение от slavianko » 11 Юни 2009, 12:32

slav4o1 написа:ако искаш да го направиш 2.8 аз имам вала и биелите :)
Колега по скоро ще се подкове колата не толкова да и вдигна кубатурата. Аз вече си имам тдс-ов вал. Трябват си и ис-ови бутала и биели и на тоя принцип ще се прави мотора.
Ти какъв вал и биели имаш???
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Re: RE

Мнение от slav4o1 » 12 Юни 2009, 11:35

slavianko написа:
slav4o1 написа:ако искаш да го направиш 2.8 аз имам вала и биелите :)
Колега по скоро ще се подкове колата не толкова да и вдигна кубатурата. Аз вече си имам тдс-ов вал. Трябват си и ис-ови бутала и биели и на тоя принцип ще се прави мотора.
Ти какъв вал и биели имаш???


А ок,от м52б28 е вала и биелите и помня че преди търсеше


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 14 Юни 2009, 10:38

аре ве ко стана с тая кола :) кога ше прочетем толкова дългоочаквания пост-"бре мноо вари маа и стара" :) а четем само някви оправдания за настройки и тем подобни ) кво толкоз и настройвате ? нали уж с тая аларма дето си става за 1 час настройката :D
давай че нямаме търпение да видим как ше си изпили гумите за секунди тва е34 :winky:
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 14 Юни 2009, 10:50

E30_M_Tech_ll написа:аре ве ко стана с тая кола :) кога ше прочетем толкова дългоочаквания пост-"бре мноо вари маа и стара" :) а четем само някви оправдания за настройки и тем подобни ) кво толкоз и настройвате ? нали уж с тая аларма дето си става за 1 час настройката :D
давай че нямаме търпение да видим как ше си изпили гумите за секунди тва е34 :winky:


Мен ми се иска твоята да я видим, ква тупалка е :roll:


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 14 Юни 2009, 11:07

не бе пак останах неразбран
големи адмираций към пича прайм му евалата за проекта ама той по малко време му костваше да сложи турбо кита от колкото да го настрои поне по мой наблюдения :)
пък ми се иска вече да и видя щасливия край на тая тема :)

а пък инъче за мойта ... още малко и ще я видите ;)
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 14 Юни 2009, 11:26

E30_M_Tech_ll написа:не бе пак останах неразбран
големи адмираций към пича прайм му евалата за проекта ама той по малко време му костваше да сложи турбо кита от колкото да го настрои поне по мой наблюдения :)
пък ми се иска вече да и видя щасливия край на тая тема :)

а пък инъче за мойта ... още малко и ще я видите ;)
Колега колата я настроихме миналата седмица и си тръгна истински. На 0.6 бара просто се неудържа. Всички смеси си дойдоха на мястото. Въпроса е там че не можах да и се нарадвам и направихме лек сакатлък. Не знам как е успяла да влезе 2-ра скорост на 130км/ч и резултата е всички изпускателни клапани криви. В момента главата е долу у е вече шлайфана. Взели сме и по дебела гарнитурка да разредим малко и да си стане както си трябва. Напасвали сме всички клапани здрави и нови без два всмукателни които ги чакаме от магазина да дойдат понеделник че нямали в наличност. Не е много приятно но пък си стана една ревизия на главата която и без това си беше необходима особенно като видях колко нагар имаш по клапаните и буталатата. Та за инфото в понеделник ще си дочакаме последните два клапана и вторник живот и здраве се надявам колата пак да е в движение и да чака да я счупя нановоИзображениеИзображение
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 14 Юни 2009, 13:19

е тва е друга бира :) значи все пак резултата е подобаващ и си е струвало усилието....
тоя номер със втората предавка и аз съм го правил само че при мен съединитела се разпадна на милйони парченца и само това бяха щетите :) ама преди да се счупи съединитела колата влезе в едни обороти подобаващи за пистак :mhihi:
желая ти успех и дано да я направите по бързо ;)
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 15 Юни 2009, 20:03

Колеги отново съм в джаза. Вчера сглобихме колата и днес я донастроихме. Върви си перфектно. Сега ми остава малко да я измия и понаглася че да има вид за Е34 събора в събота и неделя :mhihi: Там се надявам да направим много снимки и клипчета с останалите колеги :D
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 15 Юни 2009, 20:09

Баси, за нула време я напрай два пъти даже, аз от 6 месеца не мога да си подкарам атмосферката един път безпроблемно :confused:
А честито и да няма повече влизания в бокса ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: re

Мнение от slatanic » 15 Юни 2009, 20:34

slavianko написа:Колеги отново съм в джаза. Вчера сглобихме колата и днес я донастроихме. Върви си перфектно. Сега ми остава малко да я измия и понаглася че да има вид за Е34 събора в събота и неделя :mhihi: Там се надявам да направим много снимки и клипчета с останалите колеги :D

Евалата бат Славянко!Ей такива неща трябва да виждаме у тоя подфорум!Казваш,че ще има проект,правиш го както си трябва и го показваш на хората!Ейвала!
И клипчета да има да изплакнеме окото! :twisted:

ПредишнаСледваща

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook