E34 M50 В25 turbo

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 17 Юни 2009, 21:49

Явор написа:то така си отиват и дифовете и кутиите :mhihi:
Гадното е в случая че си много прав. Ама все си мисля пък че не е станала кой знае колко силна колата че толкова бързо да заминат :confused: :confused: Днес смъкнах кардана и утре ще взема още един път нов опорен и тампона ама този път от друго място и ако пак заминат по бързата процедура ще мисля някакъв алтернативен вариянт.
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1362
Регистриран на: 21.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW M6 Cabrio V10 manual
Детайли за колата: Единственото в Европа M6 Cabrio V10 с ръчни скорости

Мнение от AlibiTu » 18 Юни 2009, 1:17

Направо на алтернативата се мятай .... всичко от Б25 и пей сърце ;)

Това от оригинална част, дето си е правена от хора, дето знаят кво правят ... по-арно нема :mhihi:

Ся верно, че всичко пара ... ама аз за тва не се занимавам с тунинг ... щот я нямам :mhihi:
Е30 325 > Е30 318ис (М50Б25) > Е36 316 > Е38 728 > F32 435i > E64 M6 V10

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Re: re

Мнение от oxam » 18 Юни 2009, 13:56

slavianko написа:
Явор написа:то така си отиват и дифовете и кутиите :mhihi:
Гадното е в случая че си много прав. Ама все си мисля пък че не е станала кой знае колко силна колата че толкова бързо да заминат :confused: :confused: Днес смъкнах кардана и утре ще взема още един път нов опорен и тампона ама този път от друго място и ако пак заминат по бързата процедура ще мисля някакъв алтернативен вариянт.

от личен опит като сваляш кутията смени направо маховик и съединител - това е следващото което ще си тръгне. препоръчвам ти Sachs Racing Heavy duty от е34 М5 без демпферни пружини - малко трака ама много носи на бой ;)
Изображение Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 17.11.2006
Местоположение: Rousse
Пол: Мъж
Кара: Е46 320d,Е46 М3
Мечтае да кара: E46 M3 Touring

Мнение от Cherenz » 18 Юни 2009, 22:40

Oxam е прав за саединетеля,а за тампон търси от Меrcedes бус трябва да ти пасне на тройника(но немога да ти кажа от кой точно модел беше)ако имам време ще проверя,и той не е вечен но поне за едно лято ще те издаржи :!: :!: :!:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

ре

Мнение от slavianko » 21 Юни 2009, 19:29

Cherenz написа:Oxam е прав за саединетеля,а за тампон търси от Меrcedes бус трябва да ти пасне на тройника(но немога да ти кажа от кой точно модел беше)ако имам време ще проверя,и той не е вечен но поне за едно лято ще те издаржи :!: :!: :!:
Черен в момента съв в търсене на скорстна кутия в коплект с кардана и като ги взема ще имам в предвид това с тампона за което благодарности. Пуснах тема тук в купува и ще видим. За сега Бисер бмвфена ме уреди с една на що годе прилична цена та тея дни ще се доуточним и дано стане далаверата. Ако не търсенето продължава а до тогава колата ще си стои в бокса и само ще се припалва в чакане да се появи донор :( :(
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 21 Юни 2009, 19:47

имай впредвид че почна търсенето на 5степени за с50/че 6таца излиза ялова :mhihi: /,а тя е същата като на 2.5 :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

ентусиаст
Аватар
Мнения: 828
Регистриран на: 27.07.2007
Местоположение: "ICO-BMW Performance Garage"
Пол: Мъж
Кара: E30 М62B44,Е30 M52B28 Drift Car

Мнение от ico-bmw » 21 Юни 2009, 21:47

колега до тука вси4ко ок само ,да ми кажеш како напраи с интеика от с50-ката ,неставашели :roll:
Drive Only Cool Cars - E30 Baby :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 22 Юни 2009, 16:13

ico-bmw написа:колега до тука вси4ко ок само ,да ми кажеш како напраи с интеика от с50-ката ,неставашели :roll:
Ставаше разбира се. Но с тоя атмосверен тунинг оставаш без пари а постигаш една 10-та от това което за същите пари можеш да направиш с едно турбиниране ;) Иначе се продаде почти веднага след като ко пуснах в продажба ;)
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 8.05.2008
Местоположение: Русе

Мнение от n.kostadinov » 12 Юли 2009, 16:40

Славианко какво стана с кардана в движение ли си вече :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 12 Юли 2009, 17:27

n.kostadinov написа:Славианко какво стана с кардана в движение ли си вече :)
Кардана го взех. Утре трябва да взема и кутията и да ги слагам че ми писна. Иначе тя си се движи колата но просто ме е страх да я карам така тресяща и затова предпочитам да не я карам много.
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: re

Мнение от LiTtLeRoCk » 12 Юли 2009, 20:04

slavianko написа:
n.kostadinov написа:Славианко какво стана с кардана в движение ли си вече :)
Кардана го взех. Утре трябва да взема и кутията и да ги слагам че ми писна. Иначе тя си се движи колата но просто ме е страх да я карам така тресяща и затова предпочитам да не я карам много.

Славянко следя темата от самото начало много се радвам че има ентусиасти като теб които не само задават въпроси и пускат теми ами и действат.

П.С Кога ще видим клипче на колата в действие.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: re

Мнение от slavianko » 13 Юли 2009, 21:22

П.С Кога ще видим клипче на колата в действие.[/quote]Утре имам уговорка с един колега от форума да ми даде инфо за кутията която продава и ако става за мен до края на седмицата ще има клипчета
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: re

Мнение от RSxRacer » 14 Юли 2009, 8:50

slavianko написа:П.С Кога ще видим клипче на колата в действие.
Утре имам уговорка с един колега от форума да ми даде инфо за кутията която продава и ако става за мен до края на седмицата ще има клипчета[/quote]

e aди де,че ми писна да я чакам тая кола :)
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 4.02.2009

Мнение от roscko » 15 Юли 2009, 8:36

Еееее, браво за проекта! Адмирации!

Тъпото е, че много се зарибих и сега ще трябва да си купувам бмв, вчера пуснах обява на колата ми. Това е БМВ е бахти болеста...За кво ли ми трябваше да ровя в този форум... :(
Не разбирам автомобилите с 4 места, тези с 4 врати изобщо, а за колите с предно-нямам коментар...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 969
Регистриран на: 31.07.2006
Местоположение: Клуб '' 400+ ''
Пол: Мъж
Кара: Едно М60 и някви М-ки
Детайли за колата: ...плаши ме ....винаги ....

Re: re

Мнение от Is. » 15 Юли 2009, 12:10

slavianko написа: до края на седмицата ще има клипчета

Има ли снимков материал от вчера ? ... че те видех да съскаш по сарайския мост май 8)
П.С. с новата кутия ли си вече ?
Is написа:. . . чукайте си яйцата, точете си рендетата, викайте си "БРАВООО", но като видите 4-те фара зад вас, учтиво отбийте в дясно, щото иначе за всички става по трудно, а резултата ще е все същия

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook