E34 M50 В25 turbo

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: re

Мнение от slavianko » 15 Юли 2009, 21:08

Is написа:
slavianko написа: до края на седмицата ще има клипчета

Има ли снимков материал от вчера ? ... че те видех да съскаш по сарайския мост май 8)
П.С. с новата кутия ли си вече ?
Абе аз бях да и съсках ама още съм със старата кутия. :( :( Оказа се че тая която намерих е от Е36 М50 В25 но пак опашката не пасва към кардана. Звъннах и на няколко колеги които ми направиха оферти тук във форума обаче май попадам само на несериозници щото само звъня и ми се обещава и на финала нищо. Сега чакам още един колега с когото се разбрахме днес или утре да измери опашката на кутията където е захващането към кардана и ако става да я отнасям. Вече ми писна направо с тея кутии :twisted: :twisted:
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: re

Мнение от sachs » 15 Юли 2009, 21:53

slavianko написа:
Is написа:
slavianko написа: до края на седмицата ще има клипчета

Има ли снимков материал от вчера ? ... че те видех да съскаш по сарайския мост май 8)
П.С. с новата кутия ли си вече ?
Абе аз бях да и съсках ама още съм със старата кутия. :( :( Оказа се че тая която намерих е от Е36 М50 В25 но пак опашката не пасва към кардана. Звъннах и на няколко колеги които ми направиха оферти тук във форума обаче май попадам само на несериозници щото само звъня и ми се обещава и на финала нищо. Сега чакам още един колега с когото се разбрахме днес или утре да измери опашката на кутията където е захващането към кардана и ако става да я отнасям. Вече ми писна направо с тея кутии :twisted: :twisted:
ма тури си опашката от старата ти кутия бе пи4.пасва и на шлици и на кардан :mhihi: :mhihi: ма има малка игра със семеринга,иначе маслото не че капе,а се лее по асфалта....
ако искаш звънни ми и щи кажа кво да напрайш на семеринга,щото е бая обясняване а мноооого ме мързи да пиша...

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: re

Мнение от sachs » 15 Юли 2009, 21:56

sachs написа:
slavianko написа:
Is написа:
slavianko написа: до края на седмицата ще има клипчета

Има ли снимков материал от вчера ? ... че те видех да съскаш по сарайския мост май 8)
П.С. с новата кутия ли си вече ?
Абе аз бях да и съсках ама още съм със старата кутия. :( :( Оказа се че тая която намерих е от Е36 М50 В25 но пак опашката не пасва към кардана. Звъннах и на няколко колеги които ми направиха оферти тук във форума обаче май попадам само на несериозници щото само звъня и ми се обещава и на финала нищо. Сега чакам още един колега с когото се разбрахме днес или утре да измери опашката на кутията където е захващането към кардана и ако става да я отнасям. Вече ми писна направо с тея кутии :twisted: :twisted:
ма тури си опашката от старата ти кутия бе пи4.пасва и на шлици и на кардан :mhihi: :mhihi: ма има малка игра със семеринга,иначе маслото не че капе,а се лее по асфалта....
ако искаш звънни ми и щи кажа кво да напрайш на семеринга,щото е бая обясняване а мноооого ме мързи да пиша...

.....а пък ако толко държиш да си с големо каре щи дам опашка за 25-цова кутия....подарък естествено... ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

ре

Мнение от slavianko » 21 Юли 2009, 20:05

С колегата sachs се разбрахме да ми прати тея дни тая прословута опашка та най сетне да давам всичката газ а не да се притеснявам :mhihi: :mhihi: Та докато чакам реших малко да поолекотя. Доста обикалях колата докато се реша но в крайна сметка я подкарах

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id= ... 25554n.jpg
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id= ... 25605y.jpg
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id= ... 25675i.jpg
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id= ... 25722e.jpg

Ето и малко снимков материал. Тея дни ще режа и коритото за резервната гума и още някой други дреболии.
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 21 Юли 2009, 21:12

Направо иба мамата на хубавата колица :mrgreen:
Щом си почнал да я щавиш най-добре жертвай люка, бая тежи, а и махането на тегло от тавана е доста по-добро от махането от пода :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1520
Регистриран на: 23.12.2006
Местоположение: Казанлък

Мнение от Nightmare » 21 Юли 2009, 21:29

bum_bum написа:Направо иба мамата на хубавата колица :mrgreen:
Щом си почнал да я щавиш най-добре жертвай люка, бая тежи, а и махането на тегло от тавана е доста по-добро от махането от пода :)

напълно съгласен :mhihi: :mhihi:
И щом си я почнал вече...няма връщане давай смело :D
Купи си хубави леки седлки, волан и си ти :D
Изображение


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 21 Юли 2009, 23:25

Ба Славяне, що оскуба кориба ве? Ся с ко ше позираме :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 537
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: пловдив

Re: ре

Мнение от ico318 » 22 Юли 2009, 8:46

slavianko написа: Тея дни ще режа и коритото за резервната гума и още някой други дреболии.
при резултата,които очакваш от двигателя,дали пречи коритото?!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1072
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 525d
Мечтае да кара: това ,което кара

Мнение от shnitzera » 22 Юли 2009, 9:00

а щеше да е евридейка :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 22 Юли 2009, 9:50

sonny написа:Ба Славяне, що оскуба кориба ве? Ся с ко ше позираме :D
Пак с него ще позираме бе sonny :mhihi: :mhihi: Той кораба от вън си е все същата позьорщина. Само отвътре не е много за снимки
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: re

Мнение от RSxRacer » 22 Юли 2009, 10:46

slavianko написа:
sonny написа:Ба Славяне, що оскуба кориба ве? Ся с ко ше позираме :D
Пак с него ще позираме бе sonny :mhihi: :mhihi: Той кораба от вън си е все същата позьорщина. Само отвътре не е много за снимки


тъй и тъй си решил да изхвърляш всичко,защо не вземеш да ми подариш бидона и клариончето.... :) Батка разкарай тая музика вече,че само тежи.Ще ти я пускам в комбито да си припомняш за нея естествено.Довечера ако няма да бачкаш звънни за сокче...
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 23 Юли 2009, 18:51

Абе, Свалянко, останали нещо за сваляне от Сивият Вълк, вее :)
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Мнение от slavianko » 24 Юли 2009, 21:14

rado_rf написа:Абе, Свалянко, останали нещо за сваляне от Сивият Вълк, вее :)
Ми май няма много вече. :mhihi: :mhihi: Сега много ме заинтригува и идеята за пластмасовите калници и капаци та тея дни ще мисля и по въпроса. Междувременно днес колегата sachs ми прати тая прословута опашка на скоростната кутия за което искренно му благодаря и дано да имам възможност един ден да се реванширам. В понеделник мисля да я сменям заедно с кардана и вече да давам газ на воля :mhihi: :mhihi:
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 217
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: Под е30 ката
Пол: Мъж
Кара: e30 //M42 power е39 525 tds Touring

Мнение от SammY » 24 Юли 2009, 21:57

Колега май си се ориентирал към дрифта или само тай ми се струва :D
Ще се вижда ли красивия кораб по пистите ??

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Мнение от justboy » 16 Авг 2009, 16:12

Казвай какво стана, оправи ли нещата от кутията назад?
Изображение
E34, E38

ПредишнаСледваща

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook