как да си затамна стаклата с фолио

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 28.10.2007
Местоположение: в град на курви и вятър
Пол: Мъж
Кара: ше М50Б20 Ванус
Мечтае да кара: Офчи Кон
Детайли за колата: M50B20 Vanos coupe

Re: как да си затамна стаклата с фолио

Мнение от PeYo » 07 Окт 2009, 15:39

изчетох темата поне 3 пъти и се заех да си ги направя сам взех фолио от това Хамерикаското и почнах свалих всичко от количката кората там на тавана задните две колони и страничните задни стъкла...взех едно пръскало със сапунена вода шпакла всичко и почнах направих шаблони ала бала и като доиде момента да го лепя пръскам яко с сапунката и не става и не става и накрая гледам имаше 2-3 големи линии където неможеше да се махне със шпаклата и след като изхабих цялата ролка по 2 пъти се мъчех на всяко странично стакло и накрая нищо не стана и метнах сичко теглих една и отидох дадох 80 лева и ми го затъмниха задното и страничните две говоря за е36 купе и съм много доволен и междо другото за задното е много играчка .. и така


П.С ако не ви се занимава най добре си отидете при човек който го е правил много пъти
Langata написа:
Абе да ти кажа всичко зависи и от шофьора за мен ако можеш да шофираш не е проблем .Аз специялно с 520 д Бургас София ги правя за 2 40мин.Така че!!!!
stiven100 написа:
Верно ли бе? Я вземи си сложи снимката тука да те целувам както те гледам!След Филип Киркоров ти си ми следващият идол!

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 4.10.2009
Пол: Мъж

Re:

Мнение от Go-go » 25 Окт 2009, 14:25

isaev3 написа:Колеги и аз искам да се включа в темата-Защото и аз имам интерес относно поставянето на фолио .Някой може ли да каже колко пари ще излезе поставянето на качествено (истинско) фолио на всички стъкла без предното на БМВ Е36 Купе-Някъде в София :)
Благодаря Предварително


аз работя в София, звънни и ще се разберем !
тел. 0889938697

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 26.10.2009
Пол: Мъж

Re: как да си затамна стаклата с фолио

Мнение от nikmara » 26 Окт 2009, 19:19

zdraweite,pro4etoh temata i re6ih da se wklu4a.otnosno zatumnqwaneto,ne e lesno da go ogune6 folioto.imam e-46 sedan i se probwah no ne.popitah edin priqtel,toi kara X5 i mu go e prawil edno mom4e v Pernik.kazva se Niki i raboti perfektno.ba4ka s eftino taiwansko folio a i sus LLumar.dawa garanciq i raboti na narodni ceni.wze mi za zadnite wrati i zadniqt prozorec 120lw sus folio na Llumar i e s 10g. garanciq.zadniqt prozorec mi go naprawi ot edno par4e bez da mi reje po reotanite,kakto powe4eto amatiori prawqt.nqma wuzduh ,nqma bokluci!i nai wajnoto ne razglabq korite na wratite.kazwam vi pi4 e i ba4ka dobre.nomera mu e 0899928474.dano sum vi bil polezen.

Рекламата в този форум се заплаща
:ok:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: как да си затамна стаклата с фолио

Мнение от bulaki » 27 Окт 2009, 13:24

Здравейте момчета,аз също се занимавам с тази дейност,в София съм в Младост 4 .Работя с фолио SUN-GARD с 15 и 20 години гаранция,а също така и с имитациите JANEY,KING,MAC,които се продават мо магазинчетата.Задното стъкло го правя с цяло парче без снади и рязаници по реотаните.Метеорологичните условия не ме притесняват,защото не работя на улицата.
Казвам се Боби,ето и телефоните ми за връзка ако някой иска да си постави фолио при мен:0887/800-867 и 0899/568-867.
Ето и линк към темата ми във форума на Фоксваген http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=126360 и линк към снимка.бг с направени коли от мен http://www.bulaki.snimka.bg/album.php?album_id=352927


Рекламата отново се заплаща :ok:

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook