Облепяне на интериорни лайсни с фолио.

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 13.09.2016
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е39

Облепяне на интериорни лайсни с фолио.

Мнение от gabikun » 10 Сеп 2017, 16:30

Здравейте колеги ! Искам да ви попитам при залепяне на фолиото (в този момент нямах шпатула 3M под ръка и го правих на ръка) накрая се получиха малки балончета като на следващата лайсня се получи по-добре почти никакви балончета, но пак има съвсем малко пробвах се с игла да ги пукна, но си личи малко ако се вгледаш че са пукани.. та въпроса ми е от кое точно се получават - неправилно залепяне или почистване на лайсните ? или и двете и как мога да ги оправя без да си личи ако се получат ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Облепяне на интериорни лайсни с фолио.

Мнение от bum_bum » 15 Сеп 2017, 15:32

Най-вероятно и поради двете причини, а също и заради самото фолио. Хубавото фолио на малки и относително прави детайли се лепи много лесно без никакви дефекти от непрофесионалист дори.

Мисля, че няма как да се оправи.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 13.09.2016
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е39

Re: Облепяне на интериорни лайсни с фолио.

Мнение от gabikun » 15 Сеп 2017, 19:36

bum_bum написа:Най-вероятно и поради двете причини, а също и заради самото фолио. Хубавото фолио на малки и относително прави детайли се лепи много лесно без никакви дефекти от непрофесионалист дори.

Мисля, че няма как да се оправи.


Ем утре ще купя обезмаслител ще я изчистя хубаво взех си шпатула днеска и ще кача резултата тука като направя следващия опит :D

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook