Монтиране на лупи на фарове Bosch е36

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 19.07.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 318 TDS
Мечтае да кара: BMW 635 Csi

Монтиране на лупи на фарове Bosch е36

Мнение от BeeMWe » 24 Дек 2015, 14:24

Здравейте колеги,
Извинявам се ако не съм оцелил раздела предварително.
Имам фарове Bosch с рефлектори ( без лупи ) за e36 седан. Интересува ме кой ще бъде най - безболезнения начин да монтирам лупи на тези фарове. Обмислям няколко варианта, но бих искал да чуя и други мнения.
1. Имам едни фарове DEPO с лупи, но не съм сигурен, че ще могат да паснат в корпуса на Bosch, а и DEPO-то е с много изпотрошени щипки и не става.
2. Ще съм благодарен ако някой сподели, дали Bosch с лупа ще може да се намести в този без лупите. Дали ще се напаснат ? Ако станат ще съм благодарен и ако някой има едни излишни изпотрошени фарчета, които да ми предостави срещу заплащане разбира се :)

Благодаря предварително за отзивчивостта !
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Монтиране на лупи на фарове Bosch е36

Мнение от FuRoRR » 24 Дек 2015, 15:38

За едни къси 80 лева ще си вземеш фарове с лупи и ще си спестиш всичките филми които следват самоделките. Аз трябваше да се убедя по трудния начин, само дето вече нищо не може да ме накара да сменя тия пусти ЗКВ-та. Мога да те спонсорирам с дясно здраво и ляво помляно DEPO за спорта, ама не си струва...Не само че тия лупи светят еднакво зле и с ксенон и с халоген , ами и на визия оригиналното ги разбива...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 19.07.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 318 TDS
Мечтае да кара: BMW 635 Csi

Re: Монтиране на лупи на фарове Bosch е36

Мнение от BeeMWe » 24 Дек 2015, 18:18

FuRoRR написа:За едни къси 80 лева ще си вземеш фарове с лупи и ще си спестиш всичките филми които следват самоделките. Аз трябваше да се убедя по трудния начин, само дето вече нищо не може да ме накара да сменя тия пусти ЗКВ-та. Мога да те спонсорирам с дясно здраво и ляво помляно DEPO за спорта, ама не си струва...Не само че тия лупи светят еднакво зле и с ксенон и с халоген , ами и на визия оригиналното ги разбива...

Аз DEPO имам и желанието ми беше да се отарва от тях, но си мислех, че блендите от DEPO-то ще паснат на Bоsch-а. Уви, прецаках се и сега търся варианти.
Изображение

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook