Въпрос за емблеми Alpina

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 22 Ное 2011, 22:12

bmw-alpina-history-12.jpg
Здравейте колеги имам едно такова питане,ако някой се е сблъсквал с нещо подобно нека помага.Значи колата ми е 525д комби и съм решил да и направя пълна Alpina оптика,набвил съм си джанти,преден лип,страничните стикери,вътрешни прагове,син километраж,кръглите емблеми и т.н.т да не изброявам всичко.Единственото нещо което ме можах да открия и да ви кажа честно направо съм вдигнал ръце е надписа на задния капак а именно Alpina D10 biturbo.Преровил съм всички възможни Е-бей сайтове,но нищо,то не бяха безброй меили на разни китайци,тайванци и тем подобни индивиди,по принцип се предлагат подобни емблеми но те са за бензиновите модели,точно тази я няма никъде.Питах и за варианта да ми изработят с поръчка,но масово ми отказват,явно при тях е на матрица и такава не предлагат,както и да е, та си мисля че все някъде се изработват подобни неща макар и не точно същите но предполагам на същия принцип,лошото е че идея си нямам къде и как,а не ми се иска като съм потрошил толкоз пари за останалите неща да лепна отзад някакво елементарно фолио.Ще се радвам някой да си каже мнението или да даде някоя свежа идея да можем да разрешим проблема.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от bum_bum » 24 Ное 2011, 9:14

По принцип нещата на Алпина би трябвало да може да ги купиш и от официалния дилър, тъй че питай там.
Иначе аз бих спестил лепенката "битурбо". Малко е ... да го сложиш на кола, която е само с едно :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 24 Ное 2011, 12:17

bum_bum написа:По принцип нещата на Алпина би трябвало да може да ги купиш и от официалния дилър, тъй че питай там.
Иначе аз бих спестил лепенката "битурбо". Малко е ... да го сложиш на кола, която е само с едно :dunno:

Добре де за битурбото малко изсилване става ама нали другите не знаят хахаха,това в кръга на шегата....проблема е че и надписа Д10 по принцип го няма никъде.А що се отнася за официалния дилър,аз поне в БГ такъв не знам или може би да пробвам в БМВ? На официалния сайт пробвах ама не знам защо като попълвам тяхната форма за съобщения ми изписва че го отчита като спам и не става.

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от ///M_Martin » 01 Дек 2011, 13:48

evo_9 написа:
bum_bum написа:По принцип нещата на Алпина би трябвало да може да ги купиш и от официалния дилър, тъй че питай там.
Иначе аз бих спестил лепенката "битурбо". Малко е ... да го сложиш на кола, която е само с едно :dunno:

Добре де за битурбото малко изсилване става ама нали другите не знаят хахаха,това в кръга на шегата....проблема е че и надписа Д10 по принцип го няма никъде.А що се отнася за официалния дилър,аз поне в БГ такъв не знам или може би да пробвам в БМВ? На официалния сайт пробвах ама не знам защо като попълвам тяхната форма за съобщения ми изписва че го отчита като спам и не става.

звънни лично но ме съмнява тук някой да може да ти помогне

ентусиаст
Аватар
Мнения: 916
Регистриран на: 15.04.2007
Кара: Entwicklung 38
Мечтае да кара: B12

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от 7BREYTON » 28 Дек 2011, 18:34

помисли за дизайнерски студия или такива дето правят печати , гравюри и т.н.
Няма начин някои тук да не може да ти го изработи тоя надпис.
Няма ли готови такива букви дето ги продават цялата азбука и си пишеш каквото искаш.

И варианат които ти казаха по - горе - директно от АЛПИНА.не БМВ дилър

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 28 Дек 2011, 19:20

7BREYTON написа:помисли за дизайнерски студия или такива дето правят печати , гравюри и т.н.
Няма начин някои тук да не може да ти го изработи тоя надпис.
Няма ли готови такива букви дето ги продават цялата азбука и си пишеш каквото искаш.

И варианат които ти казаха по - горе - директно от АЛПИНА.не БМВ дилър

Дамм,май волю неволю ще трябва направо към дилъра да се обърна,там поне работата е сигурна :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 30 Мар 2012, 0:47

Лоша работа колеги,мнооого сложна се оказа,тъпите шваби искат номер на рама за да били сигурни че колата била произведена от тях пфуууу.Ходи им обяснявай че искаш да си правиш само оптичен тунинг,немска му работа ,иначе имат всичко което ми трябва,на скромната цена от 93 еуро......май ще си остана само с единия надпис :help:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от b00st » 30 Мар 2012, 3:26

bum_bum написа:Иначе аз бих спестил лепенката "битурбо". Малко е ... да го сложиш на кола, която е само с едно :dunno:

+1
и по мое мнение трябва си спестиш надписа на нафтата.
нормално да питат за рама, техните коли са забележителност, рядки екземпляри и си държат да са автентични.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 916
Регистриран на: 15.04.2007
Кара: Entwicklung 38
Мечтае да кара: B12

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от 7BREYTON » 30 Мар 2012, 18:18

МОнтира ли липа? А DECO стикерите?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 31 Мар 2012, 21:50

Колеги таман се бях наканил всичко да накачвам но снощи някоя гад ми е надраскал цялата лява страна с ключ или нещо подобно, направо не съм на себе си!!! Но ония от горе вижда всичко.Сега ще трябва боядисване и направо не ми се мисли,ква я мислих ква стана :(

ентусиаст
Аватар
Мнения: 916
Регистриран на: 15.04.2007
Кара: Entwicklung 38
Мечтае да кара: B12

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от 7BREYTON » 31 Мар 2012, 22:08

баси мамата ... стига бе ... мамка им на сички дето пипат ... смерт и в канавките.
Бесен съм, и направо ме е страх да чета в темата за кражбите. Кошмарно е.
Така е - беден и прост народ - никога няма да се научим. Няма как бедната душа да ескалира и винаги ще пипа и краде като види нещо хубаво .... :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:

Бесней и с право ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 31 Мар 2012, 23:00

За съжаление това е нашата реалност!На никой лошо не съм направил,спирам си я под терасата на никой не съм пречил,всеки си има паркомясто,с комшийте се разбираме прекрасно,просто така е минал някой и готово.Добре че се забавих с deco-set-a че направо щях да се самоубия.Но да не излизаме извън темата,станалото станало,надявам се скоро да я пооправя и ще пусна снимки в готов вид как изглежда.


Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 9.02.2012

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от apostate » 31 Мар 2012, 23:41

bum_bum написа:По принцип нещата на Алпина би трябвало да може да ги купиш и от официалния дилър, тъй че питай там.

Колега, сигурен ли си в написаното?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 3.01.2007
Пол: Мъж
Кара: шлеп

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от rottweiler » 01 Апр 2012, 1:15

Официалния дилър на Алпина го забрави. Нямаш ли алпински ВИН нищо не можеш да си купиш от тях.
ПС: малко късно видях че вече си се сблъскал с тях
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от bum_bum » 01 Апр 2012, 19:04

apostate написа:
bum_bum написа:По принцип нещата на Алпина би трябвало да може да ги купиш и от официалния дилър, тъй че питай там.

Колега, сигурен ли си в написаното?


Не
Изображение

Следваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook