за триене

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от ///M_Martin » 19 Авг 2011, 18:45

uCnaHeTcA написа:Кажете някакъв номер на боя за "стъклен" таван ? Или просто черно с много ръце лак ?! :roll:

черна база и около 800гр лак и си готов ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2163
Регистриран на: 2.08.2007
Местоположение: там,където белите мечки слизат на ръчна спирачка
Пол: Мъж
Кара: По-долу изброеното...
Детайли за колата: E-39 530d touring-full ///Mпакет, ///М3 EVO Sedan
...и едно лачено купенце Е-30 с м40б18.

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от Борис_Малинов » 19 Авг 2011, 21:21

Не се престаравайте от към лака, че понякога така "кипи", кат се пръсне дебело. :mhihi: Новите и скъпи лакове са голямо съдържание на сухо вещество и ако се пренаслоят, се получава обратен ефект. ;)
ИзображениеИзображение
Нещата, които притежаваме...всъщност притежават нас!
..., който не се учи от историята, е обречен да я повтори!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Варна
Кара: passat b5
Мечтае да кара: без да зарежда и да ремонтира

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от lowshow » 20 Авг 2011, 10:40

като за начало защо не махнеш черните релси горе от тавана :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Мечтае да кара: ///M

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от Bareck » 20 Авг 2011, 21:52

Аз пък мисля,че по този начин ще премахнеш чара на комбито...Но това си е лично мнение.Иначе съм на мнение като колегите за м-техника,черния таван и бъбреците...И задължително пчелна пита на бронтие и тя да е черна :D .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 2.08.2011
Местоположение: БУРГАС
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d Touring 2002г.
Мечтае да кара: нещо M-ково

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от Anh1 » 21 Авг 2011, 13:28

Bareck написа:Аз пък мисля,че по този начин ще премахнеш чара на комбито...Но това си е лично мнение.Иначе съм на мнение като колегите за м-техника,черния таван и бъбреците...И задължително пчелна пита на бронтие и тя да е черна :D .

+1
ЛЮБОВТА Е ДО ВРЕМЕ, БМВ-то ДО ГРОБ! :P

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от dido0o``` » 21 Авг 2011, 16:23

Bavarcho написа:Пусни си обява че продаваш предната и задната броня (ако някой ги вземе ще имаш + в бюджета) и взимаш М-тех 2 пакет от този колега - http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 63&t=78568 (към края на обявата го има М-тех 2 пакета, около 800лв. излиза, но си заслужава 101%)

Покажи ми къде колегата Babuna продава задна м-тех броня за Туринг ? Инак колата така като гледам е с Shadow Line и черните бъбреци много ще и ходят. Релсите на тавана ако не ти трябват може да ги махнеш, според мене без тях изглежда доста добре (макар че аз моите не бих ги махнал, може да ми потрябват някой път и да ме е яд че ги няма).
Дръжките на вратите в цвета на купето (може и лайсните). Задна М-тех броня втора ръка ще намериш много трудно, пък нова струва дооста. За предна броня на мене лично ми харесва CSL репкликата от линк-а по горе.

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от Bavarcho » 22 Авг 2011, 8:36

dido0o``` написа:
Bavarcho написа:Пусни си обява че продаваш предната и задната броня (ако някой ги вземе ще имаш + в бюджета) и взимаш М-тех 2 пакет от този колега - http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 63&t=78568 (към края на обявата го има М-тех 2 пакета, около 800лв. излиза, но си заслужава 101%)

Покажи ми къде колегата Babuna продава задна м-тех броня за Туринг ? Инак колата така като гледам е с Shadow Line и черните бъбреци много ще и ходят. Релсите на тавана ако не ти трябват може да ги махнеш, според мене без тях изглежда доста добре (макар че аз моите не бих ги махнал, може да ми потрябват някой път и да ме е яд че ги няма).
Дръжките на вратите в цвета на купето (може и лайсните). Задна М-тех броня втора ръка ще намериш много трудно, пък нова струва дооста. За предна броня на мене лично ми харесва CSL репкликата от линк-а по горе.


Ти говори с него, пък той ще ти намери :winky:
Ако наистина имаш интерес, а не само си пишеш
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 8.09.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E63 650i

Re: Моля за идеи за разкрасяване на Е46 ТУРИНГ

Мнение от ръб » 25 Авг 2011, 0:48

Колата ти наистина е хубавица, аз бих предложил само черни бъбреци (макар че не съм сигурен как ще и стоят точно с тоя цвят..) и регулируемо окачване !

То и моето мнение не е меродавно де - за мен оптималния вариянт за оптичен тунинг при всяка една кола се състои в едно регулируемо (по-практично решение е просто) окачване за да се смъкне колата и хубави джанти. (точка)

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook