Четири ауспуха за БМВ 316-ка

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Четири ауспуха за БМВ 316-ка

Мнение от Bavarcho » 10 Сеп 2010, 19:13

vanioboy написа::mhihi: :mhihi: :mhihi: Незнам според мен момъка ни взема на подбив нещо :dunno:



Според мене е съвсем сериозен. И всички трябва да се обръщаме сериозно към темата му, както направих аз! :mrgreen: Кой знае догодина пак може да има конкурс "най-уникално БМВ" :paranoid: :mrgreen:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 19.08.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 M57TU2D30 235hp
Мечтае да кара: Chevrolet Chevy Impala Coupe

Re: Четири ауспуха за БМВ 316-ка

Мнение от NikShtain » 10 Сеп 2010, 21:21

азззз написа:твой ли беше на последното събиране белия кюстендилски седан ? :)

Мой беше Да.@Bavarcho колега опитвам се да вляза и аз в час.Разбирам,че с това моторче 1,6 не мога да се въртя немога да се дърпам.Но се старая и правя каквото мога.Относно оптиката,от форума немога да намеря много неща прегледах насам натам и гледам брони по 180-300-400лв.Първо колата да си приведа като "Мотор" в приличен вид.И тогава мога да се орянтирам към вънщния и вид.Но се старая опитвам се.Това ми е второто БМВ,първото се качих возих се,сипъх веднъж 30/100 сипак още веднъж и сега седи като паметник на пазара на Мусагеница при ЦРХ-са който вече се разпада.Пиша темата за да се поуча от вас.Да ми дадете някой съвет да ми налеете малко акъл......
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 24.09.2007
Местоположение: Кюстендил
Пол: Мъж
Кара: Е36 320

Re: Четири ауспуха за БМВ 316-ка

Мнение от belial » 10 Сеп 2010, 21:35

NikShtain написа:По скоро мислех за нещо такова тогава.
Изображение


В сигнатурата на bum_bum има един доста полезен сайт и там прочете за изпускателната система http://www.beemasport.com/performance-t ... st-system/ Запознай се малко по добре със системата и тогава пак си помисли дали трябва да слагап 4 ауспуха. Аз също не мисля че точно тези гърнета от снимаката ще отиват на което и да е БМВ.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 298
Регистриран на: 30.11.2008
Местоположение: софия
Кара: тук там

Re: Четири ауспуха за БМВ 316-ка

Мнение от азззз » 11 Сеп 2010, 3:20

NikShtain мани ги тея ауспуси,изпускателни тръби,задни брони и т.н. Вземи първо си стегни интериора на колата,както ти казахме онзи ден с колега.оправи си първо корите,че ти бяха в окаяно състояние и направо ти се чудя как може да караш така.приведи двигателя и ходовата част във форма,ако нещо има да им се прави и чак след това започни да мислиш за такива "глупости".тавана ти беше огънат на едно място до шибидаха,което ме навежда на мисълта че може зимата да ти протече през шибидаха,тъй като ще се събира там вода.та виж някъде да ти го изчукат,тези неща според мен са далеч далеч по належащи ;)
поздрави и до другата среща :wave:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 13.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Умрело е36
Мечтае да кара: кола на газ...

Re: Четири ауспуха за БМВ 316-ка

Мнение от PEEL_OFF » 12 Фев 2011, 14:10

азззз написа:NikShtain мани ги тея ауспуси,изпускателни тръби,задни брони и т.н. Вземи първо си стегни интериора на колата,както ти казахме онзи ден с колега.оправи си първо корите,че ти бяха в окаяно състояние и направо ти се чудя как може да караш така.приведи двигателя и ходовата част във форма,ако нещо има да им се прави и чак след това започни да мислиш за такива "глупости".тавана ти беше огънат на едно място до шибидаха,което ме навежда на мисълта че може зимата да ти протече през шибидаха,тъй като ще се събира там вода.та виж някъде да ти го изчукат,тези неща според мен са далеч далеч по належащи ;)
поздрави и до другата среща :wave:


Според мен това с многото гърнета нещто....куца работа. не защото е 16-ка, дори да е 2.5/2.8 пак е грозновато. колега като нямаш много пари за хвърляне по колата, вземи и едни по големи джанти, нещо окачване да стане по ниска. 100% ще стане доста по стилна отколкото с 4,6, 12 или там колкото тръби искаш да има. Лично мнение просто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 24.02.2010
Местоположение: Madrid
Пол: Мъж
Кара: чужди бараки :)
Мечтае да кара: e30,36 M3

Re: Четири ауспуха за БМВ 316-ка

Мнение от bmw-120 » 18 Фев 2011, 20:45

Това го правиш с цел визия нали?

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook