Карбонов капак за е34?

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Карбонов капак за е34?

Мнение от slavianko » 26 Яну 2011, 21:01

belial написа:
slavianko написа:
NIKI_TIPO написа:кой може да направи капак от стъкломат за 30 ката ми и верно ли 18 19 кг е по-лек :yes:
Обади ми се на тел 0893601052 Славян И ще те свържа с един човек който ги прави ;)


Не съм ги мерил капаците, но оригиналните едва ли тежат повече от 15-20кг. Другото което е, че подобен детайл направен от композитни (карбон или кевлар) материали излиза около 3 пъти по-лек отколкото метален. Ама да се намели един детайл с 18-19кг и от стъкломат това не е възможно освен ако оригиналния капак не е от стомана и трябва да теьи поне 60кг. :dunno:
Но все пак няма невъзможни неща, ако имате снимки дайте да видиме разликата на кантара :mhihi:
Върви до някойя близка авто морга инамери един преден капак от Е34 и пробвай да го вдигнеш сам и тогава ела и напиши пак впечатления ;) само капака е над 20кг не помня точно колко бяха. Яд ме е че не си записвах поотделно за всяко нещо колко точно тежи. Като му махнах на капака и всички панти пантички амортисьорчета жила и ми олекна колата ориентировъчно с около 19кг. Но като не ти се вярва аз нямам за цел да те убеждавам в противното ;)
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 16.12.2008
Кара: e30 & e36

Re: Карбонов капак за е34?

Мнение от driftxtreme » 19 Сеп 2011, 17:27

:lol: ама тежи
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Карбонов капак за е34?

Мнение от BULL3T » 20 Сеп 2011, 15:26

DUCINCI написа:куписи фолио карбонено излиза към 20лв аз си го направих сам мн добре ми стана капака и много ефтино


100 лв ми беше само фолиото... 3м бял карбон... стана уникално красиво...
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook