BMW E39 леко проектче

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от Alexch » 17 Окт 2010, 13:30

:mhihi: грешиш за моята "красавица". Предстои да я разкрасявам те първа - боя, салон, добавки за броните и т.н.т, но финансите и времето ме притискат за съжаление :(
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 544
Регистриран на: 3.10.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е46 320d 2000г.

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от gocho_ » 22 Окт 2010, 1:36

Колега ,браво ... много добра разлика си докара преди/сега.
просто да стои и да и се радва човек :yes:
:duel:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 177
Регистриран на: 10.08.2009
Кара: 520i - e39 - 97 г.

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от mandorg » 22 Окт 2010, 23:14

Много хора питат за частите за това ето едно мини каталогче да не се чудите от къде и колко надявам се да не се сметне за реклама.

Добавките - предна добавка под броня /100 лв/ и сенник за задно стъкло /80 лв/ - плексиглас - без боя - магазин за тунинг на бул. Никола Въпцаров в София между семинарията и софия ленд. С монтаж и боя излезнаха към 300-350 лв. Имат каталог там и на други добавки - прагове/под задна броня/м брони/лип лайсни/антена/вежди и тн
Стопове пак от там 200 лв с обикновенни крушки и бял мигач ама според мен може да се намерят по-добри за до към 300лв
Фарове - пак от там ама кво да се прави на път ми е :D - имитация. С монтажа и ксенона излезнаха 500 лв. Регулаторите се счупиха веднага и нямаха машинки за регулиране - сложих им от старите ми фарове. Бая интервенции видяха ама светят добре. Дразни ме че ейнджъла свети на сегменти но не си личи много нощем това. Също хрома по мигача ме дразни. Има същите фарове но с черно по мигача. В момента мисля как да подобря или сменя ейнджъла
Салона е изкуствена кожа - 700 лв вкл седалки, подглавници, кори на врати. + 80 лв за волана и 30 за ръчната с естествена кожа. Вече 1 година не е мръднал.
Салона е правен от двама братя в кв дианабад - автотапицери. Изработката според мен е перфектна за претапициране. Доста съм доволен. Кожата е здрава. Бих сложил естествена заради усещането но и тази е много добра на допир.
Джанти от магазин за джанти известен в софия но ги има на всякъде май. Някви китаиски са предполагам щото доста евтино дойдоха въпреки че се водят италянски или нещо си. Не са на бмв и не са и реплики дори ама стават :D
Фолио от бриколаж за 4 лв за под сенника :D
Рингчета за таблото поръчани от интернет за 20$ но мисля че и колегата бабуна предлага същите и пак толко излизат просто не го знаех тогава.
Диодното осветление вътре и при задния номер е с диодни платки от магазинче за компютри до входа на техническия в софия. По левче платката бяха някъде. Трудно се побират в плафоните обаче. Не са изгоряли вече половин година. Няма грешки на таблото но мисля че компа ми е остарял за това. По-добре обаче - има специални крушки в нета се продават и в едни магазин за диодно автоосветление на бул. Сливница но не се добрах до него щото работи само през седмицата. Светят по добре от моите и пасват точно.
Ако се сетя за още нещо ще пиша пак ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от JOGI » 06 Ное 2010, 18:01

ти ли беше снощи на тунела на люлин?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 177
Регистриран на: 10.08.2009
Кара: 520i - e39 - 97 г.

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от mandorg » 06 Ное 2010, 22:48

ммм мисля че не ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 15.07.2010
Пол: Мъж

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от Kick123 » 25 Фев 2011, 17:09

Приятел браво ! много ми харесват идеите ти ! точно така мисля и аз да направя като си взема Е39 харесва ми моделат доста ! в момента съм с е36 ..точно така ми бяха и моите идеи ..точно така мисля да го направя ..благодарение на теб видях как ще изглежда в деиствителност и колко пари ще ми струва горе доло всичко.. само че + тези идеи има и още 1-2 с които мисля че ще стане оше по готина ..незнам дали ще ти харесат но ако бях стигнал тдо това ниво щях да си боядисам лаисните в цвета на колата и затамня стаклата и ..повече не бих я барал .. това е мечтата ми :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 177
Регистриран на: 10.08.2009
Кара: 520i - e39 - 97 г.

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от mandorg » 26 Фев 2011, 21:45

Съгласен съм за лайсните ама може би направо такива нови ще взема защото тези са поизкривени. Цялостна боя и трябва и се чудя да запазя ли цвета или да пробвам нещо. За сега обаче "проекта" е on hold както зе казва хехе

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от Механджията » 27 Фев 2011, 17:32

аз ще ти предложа още една идея - както си направил колата в момента, вземи каст-фоли (по-скъпо от нормално пвц, но пъти по-качествено), цвят черен гланц, и облечи целия махагон с него, после 2-3 ръце лак на всеки детайл и вътре ще стане супер! на моя мерцедес го направих така и се получи доста добре, на твоята тоя махагон също не ходи, поне според мен - лично мнение! :yes:

успех! :yes:
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 177
Регистриран на: 10.08.2009
Кара: 520i - e39 - 97 г.

Re: BMW E39 леко проектче

Мнение от mandorg » 04 Мар 2011, 17:00

Верно е тва за махагоня - пенсия си е :D

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook