Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 11.12.2007
Пол: Мъж
Кара: Оглежда се за някое сносно BMW
Мечтае да кара: М3 Е90

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от sexpodmosta » 19 Ное 2009, 19:12

Хорейшио написа:
sexpodmosta написа:
///M3 написа:Колега, много си груб. Не стига, че си наспамил целия форум с линкове от един и същи сайт, ами и не търпиш критика :nono: В Основен форум всяка трета тема е твоя с линк от този сайт.


В този ред на мисли, модератори, обърнете внимание :confused:

Това е във връзка само с неговите постоянни критики. Аз не виждам да съм нарушил правилата, ако е така нека модераторите ме предупредят ;) А и е съвсем културно изказаното от мен предишно мнение.

И като гледам доста от хората коментират с желание темите и има какво да се разисква в тях, така, че не смятам че влиза в графа спам. И дали е от БГ-сайт или от американските БМВ-фен сайтове не виждам разлика, особено за тези които не разбират англисйки им е напълно в полза.


Какви постоянни критики бе?? Човека ти го каза (написа) " ... Не стига, че си наспамил целия форум с линкове от един и същи сайт, ами и не търпиш критика :nono: В Основен форум всяка трета тема е твоя с линк от този сайт. "

Постоянни критики :mhihi: Това ми е втората към теб, а ти взе да го приемаш на сериозно :confused: :lol: :lol: Защо не взимаш информацията от други БГ сайтове, там е ПАК на БГ, а НЕ на англ. език :lol: Или просто шефа ти или какъвто ти е там, е рекъл чрез твойте спамерски линкове да рекламираш умрелия сайт само и само да бъде до няк'ва степен известен ;)

Ти си болен човек :kuku: Досега трябваше да са те банн-али, но както и да е, органите на реда би трябвало да следят разни работи :roll:


Дай, го по-кротко с езика, а? :winky:
Научи какво е СПАМ, защото това не е! Темите са в правилния форум, с достатъчно информация и подкрепени с линкове, защото така е редно. Цялата статия е прасната тук, барабар с достатъчно снимки и никой (ама никой) не те задължава да влизаш където и да е ;)

Такива дразнители като теб винаги ще има и ти си типичен представител на тези, които само могат плюят.. вие не стигате далеч. Ама един път не те видях да кажеш, браво бе хубава статия, готини снимки, нещо мнение което не късае пропусната запетайка, изядена буква или друга дреболия... Пак ти казвам или си конкуренция (в губеща позиция) или ти е такъв манталитета.

Как пък така нито един модератор не ми направи забележка, та ти драскаш глупусти нон-стоп по темите ми? Аз да мятам плява по твоите?
Я се огледай, че всяка е по 2-3 страници и хората си обсъждат и им е кеф. Да, има забележки но много повече са позитивни мнения ( в тази тема е напълно обратното) ... въпрос на вкус. Напротив аз критика приемам, но не аз съм писал статиите, така, че критиката е към екипа на сайта. Те ги гледат тия неща и се учат, но критиката от тебе не е градивна, а досадна и ненужна!

Имам много какво още да кажа, но не си интересен :no:

Сори за безмисления спор на останалите... :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 641
Регистриран на: 16.06.2008

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от Лалов » 19 Ное 2009, 19:24

Аз не съм дразнител или типичен представител на тези, които само могат плюят ;) Просто ме дразнят такива като теб, които само пускат теми из всички форуми, раздели, как искаш го наричай и дори за минутка не спират :) Ясно, че искате сайта да ви е известен и хубав, популярен и изчерпателен, но само със спам не става :) С тези линкове по статиите досега трябваше да са те банн-али, ама не знам, може би Въртите някакъв бизнес с модераторите, знам ли ви :roll:

Какво хубаво искаш да ти кажа за статиите? Хубави са, прилично написани, но с тоя спам дразниш :) По-добре си сложи някакъв линк в подписа ти ;) Ето препоръка :) И не съм конкуренция (в губеща позиция) :) Виждам, че си свестен и схватлив, но малко успокой топката, мога и аз през ден да давам линкове към бг сайтове, ама писва :)

:bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 11.12.2007
Пол: Мъж
Кара: Оглежда се за някое сносно BMW
Мечтае да кара: М3 Е90

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от sexpodmosta » 19 Ное 2009, 21:07

Хорейшио написа:Аз не съм дразнител или типичен представител на тези, които само могат плюят ;) Просто ме дразнят такива като теб, които само пускат теми из всички форуми, раздели, как искаш го наричай и дори за минутка не спират :) Ясно, че искате сайта да ви е известен и хубав, популярен и изчерпателен, но само със спам не става :) С тези линкове по статиите досега трябваше да са те банн-али, ама не знам, може би Въртите някакъв бизнес с модераторите, знам ли ви :roll:

Какво хубаво искаш да ти кажа за статиите? Хубави са, прилично написани, но с тоя спам дразниш :) По-добре си сложи някакъв линк в подписа ти ;) Ето препоръка :) И не съм конкуренция (в губеща позиция) :) Виждам, че си свестен и схватлив, но малко успокой топката, мога и аз през ден да давам линкове към бг сайтове, ама писва :)

:bchug:


Ето какво казва Wikipedia за "спам": използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения. Най-известната форма на спам е под формата на съобщения с рекламно съдържание по електронната поща. Спамът е използван и с други цели и използвайки други медии, като Usenet, търсачки, уеблогове, ICQ, IRC и SMS.

Т.е. в този случай, спам ще бъде да ти пращам лични съобщения и да те ръчкам да влезнеш/да се регистрираш/да направиш някакво действие. В случая такова нещо няма, т.е. лично към теб няма отправена реклама/спам/инфо ;)

В този случай ти наричаш спам всичко, което идва като информация от външен източник и след нея е посочен кой е той (което в 90% е задължително), Мисля, сам се досещаш, че не е вярно. :winky:

Ако ти го приемаш като ненужна информация, отнасяй се с нея като такава - подминавай я, не й обръщай внимание. Ако теб не те кефи то има 100-200+ човека, които четат и 15-20+ човека, които коментират и на тях им е любопитно ;) За мен това е по-важно.

Стига толкова по нашите спорове, че досаждаме на народа. Със здраве :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от DanielzZz » 19 Ное 2009, 22:32

:kuku: Какво общо имаха постовете ви с темата?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 19.10.2007
Пол: Мъж

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от TiGoNiSh » 20 Ное 2009, 11:23

Ц ц ц ... тоя да не е правил дизайна пиян? :banghead: Отвратителна е :comp:
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от Ogi » 20 Ное 2009, 11:43

barabaga написа:Бенгъл върни се :D


тва не вярвах че ще го прочета някога :mhihi:
но като се замисля и на мен малко ми домъчнява за него :oops:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 21.07.2009
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: кракомобил
Детайли за колата: [url]http://flickcabin.com/public/view/full/84667[url/]

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от georgymk » 20 Ное 2009, 14:20

много зле....
1) За намиране на жена са нужни пари и време =>
=> Жена = пари*време
2) "Времето е пари" =>
=> време = пари
3) Следователно от 1 и 2 - Жена = пари*пари
4) Парите са корен на всички проблеми =>
=> пари = √проблеми
Следователно от 1,2,3,4 :
---------------------------- 2
Жена = (√проблеми)
Съкращаваме корена в скобите и степента и получаваме:
Жена = проблеми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 10.11.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW Z4 2.5 & E39 525
Мечтае да кара: ///M6

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от vanioboy » 20 Ное 2009, 14:21

:idea: Светна ми 4ервената ламби4ка,май съм единствения на който щогоде се нрави концепта :kuku: 4ак пък толкова зле не ми се струва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 157
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X3

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от astoinov » 20 Ное 2009, 14:42

Oу ако такова нещо излезе от заводите на BMW аз лично смятам да стана фен на фЯт :lol:
Ако планината не отиде при Мохамед, Мохамед ще отиде до тоалетната!

серсемин
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 25.03.2005
Местоположение: Пловдив, Брани поле
Пол: Мъж
Кара: BMW F30 340xi

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от ^Joreto » 21 Ное 2009, 9:55

Отзад не е толкова зле.. даже ми харесва :) , но отпред е ужасно :conf: Спокойно няма да е тая новата м6-ца :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от kiko » 23 Ное 2009, 22:19

а си мислех че крис бенгъл е извратен :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: София, Овча Купел
Пол: Мъж
Кара: '98 540i
Мечтае да кара: на 2 бара

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от nParMaTuK » 30 Ное 2009, 22:34

Тия май са ударили некъв рогат добитък преди снимките :confused:

Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 7.12.2008
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E60 2005 525d

Re: Дизайнерът Давид Кардосо с негова визия за M6

Мнение от mNstRn » 26 Дек 2009, 10:07

Ако бяха по-плавни чартите ,като цяло да небеше правена с нивилир може да се получи по-добре
Don't drive it,Drift it ! :)

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook