Какво и липсва на колата ми ?

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 30.08.2008
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: E92 335d

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от vvaskoo » 17 Ное 2009, 20:38

acho.rs написа:..


Както вече казах , колата няма Ксенон :conf: . Проблемът с тунинг фирмите е че всички предлагат бодикитове от типа на : Бих искал да е нещо много изчистено и семпло но не мога да намеря правилната броня или добавка .

Изображение
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от cucko » 17 Ное 2009, 20:49

Търси пакета на AC Schnitzer и да похвалиш след това! ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от bum_bum » 17 Ное 2009, 21:34

vvaskoo написа:
acho.rs написа:..


Както вече казах , колата няма Ксенон :conf: . Проблемът с тунинг фирмите е че всички предлагат бодикитове от типа на : Бих искал да е нещо много изчистено и семпло но не мога да намеря правилната броня или добавка .

Изображение
Изображение


А в България от Перник ли си или ..? :mhihi:
Не се излагай, вземи един М пакет, има и огледала за е46, малко карбонови сплитери, лип, евентуално сенник, махни тия гадни сини ейнджъли и тва е. Не орезилявай хубавата кола.
Изображение

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от Dimo » 17 Ное 2009, 21:39

/ASTERIX/ написа:Като за начало махни тоя пернишки Angel Eyes :shock:

+1
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 30.08.2008
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: E92 335d

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от vvaskoo » 17 Ное 2009, 22:33

bum_bum написа:.....


Абе далече сме от Перника :mhihi:

Квото искате си мислете за ЦЦФЛ-а ама си остааа , твърда глава съм :mrgreen:

Сега се замислих много за Алпина спилитер , ама дилемата остава кво да сложа отзад . Другият вариянт е М3 ЦСЛ броня ама незнам как им е качеството на Тийванските изделия . За огледалата - оригиналните М-кови вече пътуват към нас заедно с предният М3 капак .

А някой може ли да каже сносно окачване на добра цена ама да не е някой ментак предполагам нещо от типа на H&R , Bilstein . Да ви питам още нещо мога да докарам стойката и със евтини пружини ама съм чувал че не е добре и амортисьорите може да изпуснат , дали има нещо вярно ?

И ощя нещо , тъй като ще правя цялата кола в много скоро време , в смисъл ще слага 16:9 нави , Х/К колони , подгряващи седялки и тн , всичко това идва от една 330-ка тоталка .

И така де гледах в Ибей продават ЦСЛ заден спойлер или нещо подобно , изглежда така , ама как ли става слагането , предполатам с много кит ?

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от acho.rs » 18 Ное 2009, 0:31

На селските ти фарове грозното е и мигачите - забележи колко са мътни! Това със фарове в цвета на купето е най-зверската простотия - ами ако караш черно БМВ (а ти май караш и такова) - какво - с черни фарове ли ще бъдеш ? Осветлението на пътя трябва да е максимално близко до това на слънцето (дневоното) - това не ти е дискотека - безопастността на първо място ! Като искаш тон в купето , помисли за интериорните светлини ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 30.08.2008
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: E92 335d

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от vvaskoo » 18 Ное 2009, 1:57

acho.rs написа:...


Колега дай по-спокойно , както са казали "Разни хора , разни идеали" На теб не ти харесва а на мен ми харесва и няма смисъл да обиждаш колта ми , дори и 1000 пъти да я наречеш селска г-н гражданино аз няма да си променя мнението и да ги махна .Сравненията ти с черният цвят и безопасноста са глупави и реторични , защото всички сме достатъчно умни (с малки изключения) и знаем че ЦЦФЛ с такъв цвят няма , а за безопасноста няма какво да коментирам ,тъй като съдя по мненията ти не си запознат що е ццфл и как и колко свети, щом му викаш ксенон и фар :dunno: . Ако намаш каво да кажеш по темата , просто подмини , не всичко е да трупаме мнения и да сме с големи форумни рангове .
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от Sharo » 18 Ное 2009, 19:22

Ей дървени глави ... В англия аз като бях верно м-пакетовите не се отличават грам, както и алпина джантите. Всяка кола ги има. А с тия фарове ме разсипахте от смях .. единия вика светят ти фаровете в цвят на колата другия ама те фаровете са оригинални и айде пак от начало. Аз ли само разбрах, че фара си му е най-обикновен фар без ксенон и си свети с жълтеникавата светлина.
ЦСП броня не е добра идея от гледна точка, че няма охлаждане за спирачките ( лично на мен не ми харесва и на вид) ЦСЛ спирачките им трябва загряване и за това няма охлаждане.
Задния капак по-добре си го намери цял, че иначе голяма котоноска ще стане
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от ///Явор » 18 Ное 2009, 19:26

смени маторя :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от K_Ilkov » 18 Ное 2009, 19:42

Явор написа:смени маторя :mhihi:


време беше :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 30.08.2008
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: E92 335d

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от vvaskoo » 18 Ное 2009, 20:36

Явор написа:смени маторя :mhihi:


Че ко му е на маторя 193кс не е много ама стигат за из града . То ако ше прая мотор по добре да скачам на м5 е39 че паднаха под 7к£ :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от Sharo » 18 Ное 2009, 21:17

ама в е30 :mhihi: мотора
иначе в англия като си спомням как мигат камери навсякъде ... хмммм и 190 са много :lol:
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от acho.rs » 19 Ное 2009, 0:48

vvaskoo написа:
acho.rs написа:...


Колега дай по-спокойно , както са казали "Разни хора , разни идеали" На теб не ти харесва а на мен ми харесва и няма смисъл да обиждаш колта ми , дори и 1000 пъти да я наречеш селска г-н гражданино аз няма да си променя мнението и да ги махна .Сравненията ти с черният цвят и безопасноста са глупави и реторични , защото всички сме достатъчно умни (с малки изключения) и знаем че ЦЦФЛ с такъв цвят няма , а за безопасноста няма какво да коментирам ,тъй като съдя по мненията ти не си запознат що е ццфл и как и колко свети, щом му викаш ксенон и фар :dunno: . Ако намаш каво да кажеш по темата , просто подмини , не всичко е да трупаме мнения и да сме с големи форумни рангове .

Не съм казвал , че клата ти е селска (супер купенце е всъщност) - само светлинките СА и това не е само мое мнение , както виждаш . Обърках се за ЦЦФЛ , сори , ако съм те обидил с нещо .
Какво стана с перформанс тунинга - ще го има ли ?
ПС: ... ама грам , не ми пука колко мнения имам :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 30.08.2008
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: E92 335d

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от vvaskoo » 19 Ное 2009, 13:21

Sharo написа:ама в е30 :mhihi: мотора
иначе в англия като си спомням как мигат камери навсякъде ... хмммм и 190 са много :lol:


:mhihi: Ех , Бате Шаро ако знаеш колко ми е на сърце една е30-ка като твоята , ама ще е малко НЕпрактична за Лондон , пък и цената на Е30-ката сигурно отива към цената на Е46 М3

acho.rs написа:Какво стана с перформанс тунинга - ще го има ли ?


За начало бих искал да оправя външния вид и екстрите (нави , х/к колони , сядялки и тн.)
За сега 90% от частите съм ги събрал . За перформънса , имам един ЛСД дифф от М3-ка у градината дето се въргаля ама там филма е голям за да се смени , за начало бих и сложил един Ейсманн или нещо от рода , че звука сега е доста умрял .
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от DanielzZz » 20 Ное 2009, 14:41

Еииии...как не се сетих по - рано...ГТР капак с карбонови решетки...абе виж някой проект на horsepowerfreaks Stagе 3 или пък Europrojektz...

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook