Какво и липсва на колата ми ?

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 20.11.2009
Местоположение: Плевен,София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E70 4.8

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от vlado320 » 06 Май 2010, 7:20

Задължително сложи вежди на фаровете....много отваря колата,а и прави фаровете да изглеждат по-тесни..Яко става. Можеш да сложиш и лип на задното стъкло(предлагат реплики шницер).Успех колега.

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от ///M_Martin » 06 Май 2010, 22:37

Голям проблем стана но сам си виновен като питаш кой какво мисли че тук всички много разбират и става сблъсък :mhihi:
Понеже те разбрах какво искаш(поне така си мисля) ;) някоя тунинг фирма тип Хаман,Шнитцер.Алпина и т.н. могат доста да ти променят колата.Аз лично съм фен на карбоновите детайли и съм монтирал такива мисля че доста отваря колата.
Окачването е 100% задължително-всеки тунинг без него изглежда че нещо не е както трябва.Марка Билщтейн,Кони,КВ и т.н.
Европроджект имат интересни решения на тема е46

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Какво и липсва на колата ми ?

Мнение от uCnaHeTcA » 06 Май 2010, 23:05

martin_g60 написа:Голям проблем стана но сам си виновен като питаш кой какво мисли че тук всички много разбират и става сблъсък :mhihi:
Понеже те разбрах какво искаш(поне така си мисля) ;) някоя тунинг фирма тип Хаман,Шнитцер.Алпина и т.н. могат доста да ти променят колата.Аз лично съм фен на карбоновите детайли и съм монтирал такива мисля че доста отваря колата.
Окачването е 100% задължително-всеки тунинг без него изглежда че нещо не е както трябва.Марка Билщтейн,Кони,КВ и т.н.
Европроджект имат интересни решения на тема е46

Марто, така като му гледам подписа, вече май е взел решение :mhihi: :bchug:

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook