Предложение за Джанти

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1001
Регистриран на: 24.08.2005
Местоположение: Sofia - Mladost
Кара: Е30 340!!!
Мечтае да кара: Е34 М5 - Е30 М3

Re: Предложение за Джанти

Мнение от БаЯн » 09 Яну 2013, 23:37

ayaks90 написа:
svilgg написа:сменяш веждите на калниците , големи кембъри отзад и само така можеш да я вкараш
и незнам откъде ги намери тия джанти ама с ет15 на 10ж и на е39 ще опира.


Че те са за е39 и точно от е39 мисля даги сваля,но от преде човека е с фланци.А от каде съм я намерил точно тази джанта,това е единствения вариант на джанта който ми харесва (има и много подобни на тази но са минимум 20-ски....).Бахтисами да я карам без джанти до тука съм вложил 8000 лв в колата си отделно покупката и я карам с железни джанти понеже нищо неми харесва като джанта,ако немога да намеря начин да вкарам тая джанта то просто няма да си купя джанта.......


Колега тези джанти 10инча ги има за е36 ама с ет за е36 ... а не от е39-ка ;) имал съм такива 8.5 и 10 инча с ет 35 и става да тогава става иначе няма начин да ги набуташ... освен ако не изрежеш калниците
Изображение

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Re: Предложение за Джанти

Мнение от SuPeR_FLY » 10 Яну 2013, 1:43

Колега, като си толкова надъхан и убеден, че ще станат и си готов да раздуваш за кво изобщо ги задаваш тея въпроси :?: :?: :?: Ако сложиш 245 трябва да са на 35 МАКС ако искаш да я мяза на нещо... :mrgreen: Купуваш, слагаш, хващаш се за главата колко стърчат и влизаш във филма да ги побереш, от празни приказки тук файда няма :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 17.06.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E46 328i
Мечтае да кара: M10
Детайли за колата: Panda

Re: Предложение за Джанти

Мнение от ayaks90 » 10 Яну 2013, 6:43

БаЯн написа:Колега тези джанти 10инча ги има за е36 ама с ет за е36 ... а не от е39-ка ;) имал съм такива 8.5 и 10 инча с ет 35 и става да тогава става иначе няма начин да ги набуташ... освен ако не изрежеш калниците


Колега влязах в сайта на тази марка джанти в каталога им се предлагат само 8J ЕТ 40 ;9J ЕТ 45 и 8.5J ЕТ 13 ;10J ЕТ 15 http://www.ityre.com/en/disks/catalog/rondell/2502/

а вече в няколко форума намирам снимки на е36-тици кадето хората си казват че са с 17-ски и са на 8J или 8.5J от преде и са винаги на 10J отзаде тоест няма ЕТ за е36 при задните джанти тогава как саго направили ??? :dunno: :dunno:

ПС:имал си точно тези джанти или просто други джанти 10 инча на ЕТ 35 ?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Re: Предложение за Джанти

Мнение от Bavarishe » 14 Яну 2013, 20:10

минавайте на 5-ци събират много :mhihi: Мойте са 8.5 ет 13 17-ки и на повечето 36-ци ще дойдат извън веждата,а големичкия Рондел да не говорим.Без сериозно преправане е тегаво
ТДС - Турбо Див Селянин

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 17.06.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E46 328i
Мечтае да кара: M10
Детайли за колата: Panda

Re: Предложение за Джанти

Мнение от ayaks90 » 15 Яну 2013, 6:51

Bavarishe написа:минавайте на 5-ци събират много :mhihi: Мойте са 8.5 ет 13 17-ки и на повечето 36-ци ще дойдат извън веждата,а големичкия Рондел да не говорим.Без сериозно преправане е тегаво


(сри за оффа) Ама без майтап??Аз това въобще него знаех.....Писах в тая тема не зада ми обесняват всички че щяло дасе преправя,че нямало да стане без преправяне и колко трудно щяло да бъде.Писах зада разбера точно какво трябва дасе прави,но повечето хора които писаха по моя въпрос просто си трупаха мнения.Вече не са ми нужни съветите от тая тема влязах си в английския форум на БМВ намерих си темичка подобна на мойта и темата беше заключена точно след около 7-8 поста на хората щот всичките са обяснили как аджаба става,а не че щяло да бъде трудно.Отделно отидах и до едно място във Варна и човека ми каза още един вариант как да натикаш голяма джанта с голямо Ж без да пипаш веждите.........
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Предложение за Джанти

Мнение от Делян » 15 Яну 2013, 8:53

:mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Предложение за Джанти

Мнение от dido0o``` » 15 Яну 2013, 9:01

ayaks90 написа:как да натикаш голяма джанта с голямо Ж без да пипаш веждите.........

Аз лично ще се радвам да разбера за този начин, че и мене ме обземат мисли за широки джанти :)
п.п. Но не забравяй и малкото ЕТ ;)

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Re: Предложение за Джанти

Мнение от SuPeR_FLY » 15 Яну 2013, 10:03

Ти кво очакваш бе човек, някой да ти нарисува как да ги вкараш ли??? Ако прочетеш внимателно на всеки мненията и си събереш информацията от тях може и да направиш нещо, ама не чакай всичко на готово да ти го сдъвчат и да ти дадат да ядеш макар, че вече ти сипаха :mhihi: Да не говорим ако си направиш труда да потърсиш и тук има сума ти теми със снимки и инфо за джанти със същите параметри ама не ти търсиш ТОЧНО за тези :mhihi: Ако толкова беше мераклия на тези джанти и не искаш други досега щяха отдавна да са на колата ти, а не само да се оплакваш как никой нищо не ти е обяснил... :winky:
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Предложение за Джанти

Мнение от err0r » 15 Яну 2013, 10:25

Между другото купетата и кабриолетите по-леко приемат факта, че ще се движат с джанти 8ж и ет20 от седаните. Не знам каква е точно разликата в ширините на арките, но явно има такава, защото окачванията и ходовите части са идентични. Как да е де, продължавайте захранката. :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 17.06.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E46 328i
Мечтае да кара: M10
Детайли за колата: Panda

Re: Предложение за Джанти

Мнение от ayaks90 » 16 Яну 2013, 18:09

SuPeR_FLY написа:Ти кво очакваш бе човек, някой да ти нарисува как да ги вкараш ли??? Ако прочетеш внимателно на всеки мненията и си събереш информацията от тях може и да направиш нещо, ама не чакай всичко на готово да ти го сдъвчат и да ти дадат да ядеш макар, че вече ти сипаха :mhihi: Да не говорим ако си направиш труда да потърсиш и тук има сума ти теми със снимки и инфо за джанти със същите параметри ама не ти търсиш ТОЧНО за тези :mhihi: Ако толкова беше мераклия на тези джанти и не искаш други досега щяха отдавна да са на колата ти, а не само да се оплакваш как никой нищо не ти е обяснил... :winky:


Тай кат та гледам май ти неси ги чел мн мн,ако пак ги прочетеш внимателно мненията ще видиш че има точно едно свястно мнение със съвет как точно даги нахакам тея джанти и като видях че има дебили като тебе които само са праят на мн големи разбирачи са отказах и си потърсих теми в други форуми.Ако ме мързеше да търся из тоя форум и да чета едвали щях да търся в английските щот видиш ли можеби на английски език ми е по лесно да разбера от колкото на БГ.Ама нищо ти продължавай да са праиш на тарикат с тъпите си постове и ако си толкоз зле да купиш нещо без да знаеш как точно да го поставиш в употреба някои хора неса.Айде много ти здраве и на тебе,от поне една седмица знам какво да правя и не благодарение на "разбирачите" в тая тема.
Изображение

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Re: Предложение за Джанти

Мнение от SuPeR_FLY » 17 Яну 2013, 9:55

Ми именно ве мой един човек като ти напише искаш всички да ти го повторят ли :mhihi: Колко човека мислиш, че сме го правили тука, че да чакаш 100 мнения и да дъвчим едно и също? И ДА толкова зле съм да купувам ей така, само че преди това изчитам всички чужди форуми и гледам тонове със снимки по темата и не цивря като ученичка как някой ми се правил на тарикат и не иска да ми обясни точно тези джанти как да ги вкарам щото видиш ли ако гледаш за други със същите параметри не е същото... А още по-безмислен става въпроса ти като цяло щом искаш да раздуваш и да ги караш с джипови гуми ;) Ай сега ти като неДЕБИЛ обясни за следващите как стават нещата след като я направиш, че да няма жертви на форумни подигравки като теб по-нататък :mhihi: И внимавай занапред с епитетите към хората, че да не се объркаш :!: :winky:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1001
Регистриран на: 24.08.2005
Местоположение: Sofia - Mladost
Кара: Е30 340!!!
Мечтае да кара: Е34 М5 - Е30 М3

Re: Предложение за Джанти

Мнение от БаЯн » 17 Яну 2013, 12:07

Объркването става много лесно :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 17.06.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E46 328i
Мечтае да кара: M10
Детайли за колата: Panda

Re: Предложение за Джанти

Мнение от ayaks90 » 17 Яну 2013, 17:21

SuPeR_FLY написа:Ми именно ве мой един човек като ти напише искаш всички да ти го повторят ли :mhihi: Колко човека мислиш, че сме го правили тука, че да чакаш 100 мнения и да дъвчим едно и също? И ДА толкова зле съм да купувам ей така, само че преди това изчитам всички чужди форуми и гледам тонове със снимки по темата и не цивря като ученичка как някой ми се правил на тарикат и не иска да ми обясни точно тези джанти как да ги вкарам щото видиш ли ако гледаш за други със същите параметри не е същото... А още по-безмислен става въпроса ти като цяло щом искаш да раздуваш и да ги караш с джипови гуми ;) Ай сега ти като неДЕБИЛ обясни за следващите как стават нещата след като я направиш, че да няма жертви на форумни подигравки като теб по-нататък :mhihi: И внимавай занапред с епитетите към хората, че да не се объркаш :!: :winky:



Получих отговор за 215-ска гума,а ясно го видях че с тая джанта на тая кола влиза и по голяма гума.След като не съм получил отговора си следователно продължавам с въпроса "как" и накрая взех че намерих начин като питах двама гумаджии и исчетох жуждите форуми.А това какъв начин съм намерил за поставяне на джанти с голямо ЕТ на е36 без дасе цепи калник и никви такива главоболия ще си оставя това инфо за мене заради такива шушомиги като теб дето са се родили научени да се врат там кадето не им е работата.

ПС:Ако ще ме заплашваш с правилата на форума заради изразите ми не е зле и ти дасе запознаеш с тези правила,там ще прочетеш че всякакав вид дразги не се толерират.По добре си трай като заплашваш някого с дадени правила,ако ти самия неги спазваш.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Предложение за Джанти

Мнение от bum_bum » 17 Яну 2013, 17:26

ayaks90 написа:...ще си оставя това инфо за мене ..


Колега, това е форум който съществува с цел да е от помощ за всеки. Всеки споделя в него каквото знае. Ако имаш подобна информация и не искаш да я споделиш ще те помоля най-учтиво повече да не пишеш във форума изобщо ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 18.02.2008
Местоположение: Broken Balkanz
Пол: Мъж
Кара: 200CE

Re: Предложение за Джанти

Мнение от Projektzwo » 17 Яну 2013, 17:29

те сигурно твоите гумаджии и 1-2 дена четене по чуждите форуми са ти отворили очите за паралелна вселена, в която е възможно да сложиш гума 295/45/17 на 10-ка и то без да се докосват свещените ти калници... е не възможни неща няма и най-вероятно ще прибегнеш до они-камбър... :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook