BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N55

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от bscsystem » 27 Окт 2009, 17:21

А Аз знам, че на луксима за момента са най-добрите като цена=качество. На колко коли им изгоряха крушките и едвам загряват през зимата. Тези съм ги тествал и няма проблем.
E46 330d M57D30, 304k.c. 550nm 1.6 boost by TST Racing, Black/Estoril Blue, Full M tech 2, Simota AF w/ custom downpipe and 76mm straight exhaust, Boost Meter VDO, Strut bar, Brembo 320mm/300, Coilovers w/ Rondell 0081 8x18 225/40 - 10x18 245/40 Vredestein Ultrac Sessanta, Front camber plates, Rear Adjustable Camber Arms, Black HID Retrofit 6k. - Sold

E87 - Black on black, exterior M1 bodykit, interior full sports package. - Sold

N55 335i m-sport, S2+ 331whp

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от DanielzZz » 27 Окт 2009, 17:30

Къде съм писал,че ще сменям фарове?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от ///peter » 27 Окт 2009, 18:06

bscsystem написа:А Аз знам, че на луксима за момента са най-добрите като цена=качество. На колко коли им изгоряха крушките и едвам загряват през зимата. Тези съм ги тествал и няма проблем.


Айде да занем луксимата каква "марка" са ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от Club BMW » 28 Окт 2009, 0:09

Аз също съм с би-ксенон и го има този момент със по слабата светкавица.
Моя ксенон не е на Луксима. Ако има колеги, които са правили клипове как свети техния ксенон на къси/дълги да направим сравнение.

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от ///M_Martin » 28 Окт 2009, 12:08

///peter написа:
bscsystem написа:А Аз знам, че на луксима за момента са най-добрите като цена=качество. На колко коли им изгоряха крушките и едвам загряват през зимата. Тези съм ги тествал и няма проблем.


Айде да занем луксимата каква "марка" са ;)

China made :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 525
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от Mitaka85 » 04 Ное 2009, 16:21

Луксимата са много гадни !!!! Да не говорим за представителите им в София!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от bioz » 06 Ное 2009, 14:06

DanielzZz написа:Да бе,колега ама въпроса ми беше дали си струва парите от горе или да си взема тоя:
http://cgi.ebay.co.uk/Kit-De-BI-XENON-B ... 35a10a3dce
Има много положителни коментари за селъра.



Тъй като все още се орентирам не е ли по-добра оферта за 100 лв с мотажа и гаранция да си го сложиш тук? Доколкото виждам това идва горе долу толкова с доставката. Това не е предложение а въпрос защото и мен ме вълнува темата.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 9.11.2009

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от luxima » 09 Ное 2009, 14:39

[quote="Mitaka85"]Луксимата са много гадни !!!! Да не говорим за представителите им в София![/quote

Здравей колега,
Аз съм съсобственик в LUXIMA. Ще се радвам на конкретно мнение, от което да става ясно защо считате че "Луксимата са много гадни !!!! " В противен слуай ще е ясно че нямате обективни критерии :wave:
С интерес ще очаквам Вашия отговор

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от ///M_Martin » 09 Ное 2009, 15:01

Колега не се обиждай за мненията но цената на ксеноните не отговаря на качеството им:
1.Защото силата,интензитета не е много добра-в смисъл не светят както трябва.За същите пари можеш да си купиш и по-добро качество
2.Цената като за китайски продукт не е актуална.Самите баласти не са кой знае какво качество-а те правят самият ксенон да свети хубаво
3.Следгаранционият сервиз е под всякакво качество и обслужване

Оценявам маркетинговият ви план-няма по рекламирана стока-ксенони и по-голяма дистрибуторска мрежа от вашата,за което поздравления.Така един вид ставате монопол на пазара и хората,заблуждавайки,понеже навсякъде се продават ваши артикули си мислят че купуват най-доброто а както Вие е Ние знаем това не е така!
Това е мое лично мнение,като не ангажирам никой с това,просто на зададеният от вас въпрос аз изказвам моята позиция
Поздрави!

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 9.11.2009

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от luxima » 09 Ное 2009, 22:42

martin_g60 написа:Колега не се обиждай за мненията но цената на ксеноните не отговаря на качеството им:
1.Защото силата,интензитета не е много добра-в смисъл не светят както трябва.За същите пари можеш да си купиш и по-добро качество
2.Цената като за китайски продукт не е актуална.Самите баласти не са кой знае какво качество-а те правят самият ксенон да свети хубаво
3.Следгаранционият сервиз е под всякакво качество и обслужване

Оценявам маркетинговият ви план-няма по рекламирана стока-ксенони и по-голяма дистрибуторска мрежа от вашата,за което поздравления.Така един вид ставате монопол на пазара и хората,заблуждавайки,понеже навсякъде се продават ваши артикули си мислят че купуват най-доброто а както Вие е Ние знаем това не е така!
Това е мое лично мнение,като не ангажирам никой с това,просто на зададеният от вас въпрос аз изказвам моята позиция
Поздрави!


Здравейте отново,
Няма как да се обидя защото твърденията Ви не са аргументирани и за радост Вие сте единствения с подобно мнение...
1. Силата на светене или яркостта, по точно, се измерва в лумени. Нашите ксенони са с около 3200 лумена при 4300к,5000к и 6000к. Яркоста, както и фокуса са мерени на стенда в КАМОР АУТО. Те не намериха разлика от оригиналните лампи :clap: Не искам да Ви обидя но мнението ви е абсолютно субективно.

2. Цената е актуална. В Китай има различни варианти на качество. Предполагам трябва да знаете че и Hella и Philips имат фабрики там. Нима смятате че вече има ксенони произведени на друго място?????
Цената зависи от качеството на продуктите като клас А, B, C и тн. Нашите са от най-високия клас. Разбира се, при всяка марка има процент дефектируемост и именно за това се продава с гаранция - това е и един от съществените критерии за качество!
Ето и няколко факта определящи цената на LUXIMA:
Персонализация – продукт, предназначен за българския пазар – изцяло на български.
Асортимент – пълната гама от модели на склад.
Разнообразие – петнадесет цветови възможности на склад.
Гаранция – единствените на българския пазар с пълна двегодишна гаранция.
Национално покритие - дистрибуторска и сервизна мрежа в цялата страна.
Популярност - мащабна рекламна кампания в списанията, вестниците, билбордовете и Интернет.
Партньорства - регламентирани партньорства с редица големи фирми, свързани с автомобилната промишленост и тунинг.
Pазвитие - постоянно добавяне на нови продукти към протфолиото на фирмата.
И в заключение на този въпрос ще добавя че изказването ви за това че "баласта прави ксенона да свети хубаво" е доста аматьорско!

3. Ето тук става най-интересно.
Без да звучи самохвално ще кажа че до момента не сме имали неразрешен казус с клиент каквото и да ни е струвало това. Мога да дам десетки примери но мисля че няма да е необходимо. По-скоро ще ви помоля да помислите - възможно ли е да сме на пазара почти три години ако сервиза ни беше "под всякакво качество "? Как си представяте фирма с подобно обслужване да оцелее и да се развива при тази бясна и не дотам лоялна конкуренция?
Смятате ли че е възможно някои да погледне сериозно на Вашето твърдение, при положение, че нашите клиенти постоянно се увеличават. Нима смятате че толкова много и сериозни фирми биха ни гласували доверие ако продуктите и обслужването ни не са на необходимото ниво? Ще е добре да получа смислен отговор на тези въпроси макар да не се надявам.
В заключение ще кажа че ние не заблуждаваме никого - предлагаме качествен продукт с реална гаранция и добро отношение към клиентите. Доказателството за това е именно вашето твърдение че "навсякъде се продават ваши артикули". Едва ли има търговец които да успее да заблуди толкова много хора за толкова дълъг период от време.
Просо няма как :clap:

С уважение:
Милен Христов

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от ///M_Martin » 10 Ное 2009, 1:13

Аз за това казах че мнението е лично мое и не ангажирам никой с него.Разбира се че е субективно но продукт,който струва доста под 100лв. да се предлага 250-270лв. мисля че не е реално.Всеки търговец си хвали стоката и я препродава с печалба все пак това му е дейността,а това че сте "заляли" пазара се дължи на липса,финансови възможности на други хора да предложат конкурентна стока на по-добра цена.Няма смисъл да размишляваме кое е добро и кое не нека хората сами преценят кое е най-добре за тях!

С уважение:Мартин Христов

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от bum_bum » 12 Ное 2009, 0:45

luxima написа:....


А нещо копие на сертификата за качество, на китовете ви в което да е упоменато, че е "А" клас качество, някакво копие от заключението от стенда на Камор или само си говорим?
Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от ///M_Martin » 12 Ное 2009, 18:22

Моето мнение е субективно все пак и всеки търговец си хвали стоката :smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от Club BMW » 16 Ное 2009, 23:34

bum_bum написа:
luxima написа:....


А нещо копие на сертификата за качество, на китовете ви в което да е упоменато, че е "А" клас качество, някакво копие от заключението от стенда на Камор или само си говорим?


Май само си говорим :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 24.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: BiXenon-а на Luxima - струва ли си

Мнение от gang_bang » 26 Ное 2009, 21:53

Един малко тъп въпрос :kuku: , ама къде ги слагате тия биксенони, щото на мойто бмв нема каде да се ръчнат тия крушки H4, а не е поръчково :shock:

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook