полираща паста

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 22.12.2008
Местоположение: ТРОЯН

полираща паста

Мнение от милен тодоров » 09 Май 2009, 11:32

здравеите колеги извинявъм се ако темата ми не е за тук но не се сетих къде другаде да я пусна значи въпроса ми е може ли паста за полиръне на яхти да стане за кола защото имам много тъкава която е доста скъпа и при яхтите се получава нещо невероятно като краен ефект дали може да навреди на боята на колата ако я използвъм

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 316i

Мнение от to6eto88 » 09 Май 2009, 15:38

Колега обърни се към колегата Deso-Car -care той ги разбира тия работи.Ако искаш погледни в раздел сервизно обслужване там има тема за професионалното пастиране. ;)
Важното е да си в играта !!!
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 6.05.2009
Местоположение: Naposledak Kostenec inache Burgas

Мнение от Simo ot Kostenec » 09 Май 2009, 19:21

Колега ако искаш силен блясък то твоя продукт е олио,най-обикновенно слънчогледово олио,аз си е правя един два пъти в месеца и ефекта е страхотен става като нова,колегата ДАРКМАН ми е видя и беше очарован,а и като вали водата се стича.
Istinata e v benzina,naftata e tashak

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1461
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: Варна
Кара: bmw 328-turbo
Мечтае да кара: ГОЛФ 3

Мнение от kirililiev » 09 Май 2009, 19:28

Simo ot Kostenec написа:Колега ако искаш силен блясък то твоя продукт е олио,най-обикновенно слънчогледово олио,аз си е правя един два пъти в месеца и ефекта е страхотен става като нова,колегата ДАРКМАН ми е видя и беше очарован,а и като вали водата се стича.


да не граняса :D :D има и вакси за същия ефект,много по трайни с восък и още много съставки-не гранясват :D :D

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 8.06.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW 318i e36

Re: полираща паста

Мнение от sisoninja » 06 Авг 2010, 0:22

с вакси и разни други боклуци на силиконова основа само съсипвате боята.Истината е в пастите на нефтена основа вадят супер блясък и всичко става професионално стига да съумеете да го направите както трябва ! на 3М и Ривакс са най-добрите пасти ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 24.09.2007
Местоположение: Кюстендил
Пол: Мъж
Кара: Е36 320

Re: полираща паста

Мнение от belial » 13 Авг 2010, 19:30

Аз използвам зелена паста на 3М и съм много доволен. Правиха ми демонстрация от 3М и останах доста впечетлен, а и подготовката за полиране са я направили доста лесна :)

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: полираща паста

Мнение от ///M_Martin » 07 Сеп 2010, 22:54

belial написа:Аз използвам зелена паста на 3М и съм много доволен. Правиха ми демонстрация от 3М и останах доста впечетлен, а и подготовката за полиране са я направили доста лесна :)

+1 за 3М- двете си коли наскоро пастирах с тях и станаха супер

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.10.2010

Re: полираща паста

Мнение от asen_m3 » 14 Окт 2010, 16:57

Взех си на Фьорх зелената паста и останах доста доволен. Хубавото е ,че не съдържа силикон и има много добър блясък.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: полираща паста

Мнение от bum_bum » 14 Окт 2010, 19:58

Въпроса е за конкретен продукт, вие на кво го обърнахте.. олио, мас, вакси, пасти, силикони...
Изображение

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook