бял цвят на таблото за 318и

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 744
Регистриран на: 5.03.2007

Мнение от cobrata_m3 » 16 Мар 2009, 0:11

TUZara` написа:
cobrata_m3 написа:
TUZara` написа:
cobrata_m3 написа:
TUZara` написа:Намери си ги в интернет и си направи километража до 320.. по средата сложи лого ///М и задължителност РЕЙСИНГ :) определено ще върви повече и всяко хлапе като погледне и види 320 ще се радва...А докато си се усетил иииииииии целия ти град знае,че караш най-бързото БМВ

и ся голям гъзар ли са имаш че не можах да разбера ;)


A ти за Робин Хут ли се имаш кат защитаваш неориентираните..Или е голямо геройство да си ми в опозиция?

дам робин худ съм ся щи нахакам една стрела в г.за.


Алоооо робин...що не вземеш да ме хванеш за ... :) ако си нервен набий си чикия не се вживявай на майка Тереза ..

ела ще те хвана бе даже ще ти набия една чекия само ела :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 16 Мар 2009, 0:36

При тая среща единия ше бъде е.ан и като гледам кобрата как не е як май се сещам кой ще отнесе тепанякито :mrgreen:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Мнение от The_Ancient » 16 Мар 2009, 9:18

Не че съм помогнал с нещо на тоя форум, но напоследък се отчайвам постоянно, то в тунингбг вече не е такава простотия...
Като се сетя че една година само съм чел без да се регна, защото всички бяха по-компетентни от мен, пък сега боза във всички раздели...
Извън Темата най силния раздел...
Сега разбирам, че требва малко лайфстайл разделчета, но не са ли всички тук защото се вълнуват от автомобилите БМВ?
Или по-скоро са за да ти кажат че си много тъп, че филтъра требвало да е КН, че белите плаки са селски, че обявата ти за продажба на кола, която дори бегло не ги интересува няма снимка, че тоя тунинг е кофти щото не е Мпакет, че на 316 требе да се смени мотора... Нема кво да продължавам, който е искал и е могъл да ме разбере вече ме е разбрал.

серсемин
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 25.03.2005
Местоположение: Пловдив, Брани поле
Пол: Мъж
Кара: BMW F30 340xi

Мнение от ^Joreto » 16 Мар 2009, 10:07

The_Ancient написа:....

Тва е българщината... :D

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 17.09.2008

Мнение от to4ko » 25 Мар 2009, 15:09

Аз не мога да се сетя защо се пишат простотии по темите на хората.Момчето не е питало дали на тебе ти харесва или не,той сам си е решил ,че иска да ги смени и това е.Кой си ти ,че да съдиш решенията на хората.Всеки може да си прави каквото си иска и да пита за каквото и да е.Дори ако иска да си сложи сини лампички на чистачките пак си е негова работа.Карай си твоята кола,радвай и се и лека и безаварийна и не нареждай чуждата

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook