Помощ в избора на "ремус"

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 3.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Oyama » 07 Мар 2009, 12:34

От блоуоф може да припуква, също може от застъпване на фазите на валовете, може от лънч и тракшън контрол (от този тип който спира искрата на определени цилиндри), може и ако си откачиш единия кабел на свещите :mhihi: или колата ти работи много богато от преебана ламбда или дебиломер например.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 07 Мар 2009, 12:37

Айде данправи си на колата припукване от блоу-а като на WRC-то ;)
И два кабела да дръпнеш няма да имаш ефект.
Самата техника на антилага е изместване на запалването при отдръпване на педала на газта. Аре стига сте писали експертни мнения ;) Макар че то в такава тема кво искаш ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 3.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Oyama » 07 Мар 2009, 14:02

Ми да ти кажа бая като ВРЦ-е , - БУМ БУМ :shock: и бабите бегат от спирките. :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 07 Мар 2009, 14:46

:help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Мнение от павката » 07 Мар 2009, 20:45

умопомрачителен звук и припукване при отнемане на гаста :shock:
искаш да те чуват момите отдалече ли,да плашиш или пък да разбират че идваш и да всяваш смут и страх :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 07 Мар 2009, 22:30

SammY написа:Колега насочи ме от де да си купа РЕМУС за 120 пари :mrgreen: :mrgreen:


Извинявам се за спама, но нали правилно прочитам колега? 120 лв за оригинален нов Ремус? Верно ли е това или се шегувате? Говорим за купен от магазин с документи, гаранция, монтаж и сертификат, така ли? Или аз нещо недоразбирам. Съжалявам ако е така...
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 07 Мар 2009, 22:40

Wolf4 написа:
SammY написа:Колега насочи ме от де да си купа РЕМУС за 120 пари :mrgreen: :mrgreen:


Извинявам се за спама, но нали правилно прочитам колега? 120 лв за оригинален нов Ремус? Верно ли е това или се шегувате? Говорим за купен от магазин с документи, гаранция, монтаж и сертификат, така ли? Или аз нещо недоразбирам. Съжалявам ако е така...


На менте гарнетата им казват ремус, не говорят за марката демек ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 07 Мар 2009, 22:40

Тук "Ремус" се вика на всяко гърне различно от стоковото.
Аз съм със Себринг, компания създадена 27 години преди Ремус. Много по-квалитетна като марка, но много хора ми казват "ебахти ремуса" :mrgreen: (за тези, които не знаят Ремус е доста млада компания. Повечето е30 и е34 във форума са произведени доста преди създаването на фирмата.)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 07 Мар 2009, 22:49

bum_bum написа:Тук "Ремус" се вика на всяко гърне различно от стоковото.
Аз съм със Себринг, компания създадена 27 години преди Ремус. Много по-квалитетна като марка, но много хора ми казват "ебахти ремуса" :mrgreen: (за тези, които не знаят Ремус е доста млада компания. Повечето е30 и е34 във форума са произведени доста преди създаването на фирмата.)


Ясно, сега вече ми се наместиха нещата. Пак се извинявам за спама. Иначе са себринга - поздравления. Страхотна марка и страшно качество! Ама ти си знаеш, разбира се.
Are you M enough...?!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 3.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Oyama » 08 Мар 2009, 2:20

Са ше си мериме генерациите ли? :mhihi: 8)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.11.2006
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е34

Мнение от small » 08 Мар 2009, 10:05

темата пак е помия :!:
при мен колега се получи този така желан от теб ефект, като смених генерацията от до с нова и накрая сложихме цял накрайник да обедини двете тръби и е извит леко нагоре мен лично не ме кеф чак толкова :| но имам два повече цилиндъра от теб ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 10.09.2008

Мнение от xtreme_style » 08 Мар 2009, 23:24

И какво като Себринг е създадена 27 години преди Ремус ? Открили са топлата вода по рано ли какво .. Пълни глупости говорите .. Това кога са създадени няма никакво значение .. Много са качествени и добри .. това е вярно напълсно съм съгласен ,но се сещам още за 1-2 което са създадени доста преди ремус и са пълна боза .. така че .. това няма никакво отношение .Който си го може си го може няма значение кога и каде ..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: гр.Троян
Кара: зеленият крокодил Лакоста

Мнение от Azidaha » 09 Мар 2009, 1:34

Само за мен ли Remus се нареждат на едни от последните места в списъците с марките при Exhaust системите? :shock: :roll:

Remus си е евтина марка, спрямо останалата конкуренция.
Да, на фона на 60Лв за генерация от местния тюнинк магазин е скъпа, но на фона на едно Diablo си е направо евтинийка... :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 09 Мар 2009, 2:40

xtreme_style написа:И какво като Себринг е създадена 27 години преди Ремус ? Открили са топлата вода по рано ли какво .. Пълни глупости говорите .. Това кога са създадени няма никакво значение .. Много са качествени и добри .. това е вярно напълсно съм съгласен ,но се сещам още за 1-2 което са създадени доста преди ремус и са пълна боза .. така че .. това няма никакво отношение .Който си го може си го може няма значение кога и каде ..


Ми нищо, само дето крайно гърне Ремус струва около 300- 500лв, а Себринг е над 1000. Сигурно има някаква причина.. Викат му "Ноу-Хау" или "развойна дейност" ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 8.09.2008
Кара: BMW E36 318I
Мечтае да кара: БТР

Мнение от petrashkov » 09 Мар 2009, 5:53

може ли да попитам, откакъв зор треа да пука, трещи, гърми, скърца и т.н.
момче я земи се стегни :dummy: :dummy: :dummy:
ще ти се смеят децата и бабите :mhihi:
Това ми звучи като ГОЛФ с пернишка регистрация, двигател 1.6, спортно окачване, огромни джанти, тъмни джамове и мнооого вървежен :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Критика се приема

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook