tuning predna bronia

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: tuning predna bronia

Мнение от stony1 » 28 Дек 2008, 0:20

slick5_19 написа:някой правил ли е подобно нещо?
става въпрос за броня от е92 на е36

Изображение


Колега, този целия тунинг пакет се предлага в ebay. Нямам идея дали някой в БГ го продава, но ако толкова те кефи ще постна лик на сайта, само да го намеря.
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 3.01.2008

Мнение от slick5_19 » 28 Дек 2008, 16:49

purvo se izviniavam za latinicata.
kolega paketa koito go imashte v ebay sum go gledal oshte predi da zapo4na da se pravia na maistor s broniata.
i moga da ti kaja 4e ne beshe sushtia, kato cialo beshe podoben.

i naistina moiata cel e prosto bubrecite da sa s broniata, a dali shte izglejda kato e60 za men niama zna4enie.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 18.03.2008

:)

Мнение от тотио » 08 Мар 2009, 17:59

извинете ме за намесата колеги просто изкам да изкажа мнение червения звяр е страше задницата много ми допада имам интерес кам такава броня и да се обарна кам колегата стан да спре да кретикува хорските нещо и да си гледа неговата кола не е нужно да скача вся тема за туник и да кретикува само хората харесват различни неща вапрос на вкус е всичко а лично намен ми писна да гледам всички е36 с м пакети каде му е разнообразието така

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 4.05.2005
Местоположение: Велико.Търново

Мнение от Людмил » 15 Мар 2009, 9:25

ивинявам се,че въпроса ми е не по темата,но понеже виждам че има запознати и "патили"искам да попитам какъв е най-практичния и най-вече здрав начин за закрепяне на стъклопластова предна броня.Ако има запознати ще съм благодарен да споделят,даже по-добре на"лично"зада не пълня темата на колегата.Благодаря предварително!
"Живей,така,че като остарееш да те е срам да разказваш,но да ти е хубаво да си спомняш......." Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се радва на живота...
Мечтае да кара: по немските аутобани....

Мнение от D_reamcatche_R » 15 Мар 2009, 16:30

Поредния случай, в който на някой му харесва нещо такова и eдна камара хора му заливат темата с простотии. А тези коли... Постнатите снимки са добри. Личи си отвсякъде, че колите са правени с много желание, бавно, методично, с пари и любов. Резултата е добър. Вярно не е М-пакет на Е36 ... НО... Абе "фанатици" къв ви е проблема?!? Всеки си има вкус!!! Всеки си има виждане как иска да изглежда любимата му кола! Това са хора с желание и кураж да направят колата си така както мечтаят да е! А не като 95% от хората тук, видели нещо, което М-tech са направили и това е... не може друго да е. И то поне да си правехте колите такива, а не само да цъкате във форума и да обяснавате как всичко, което е извън стандартния М-пакет е грозно! Не е грозно! Малко е странно... ДА... Но не и грозно. Това е иновативност, виждане, мечта и най-вече СОБСТВЕН ДИЗАЙН. Така тези хора си правят колите "Моята кола!". От къде се извъдихте такива авто-естети? Колко коли сте направили Вие самите? А не е ли идеята на тунинга точно това?!? Не да купиш просто М-пакет от стъклопласт за 500лв. а да направиш нещо напълно ново, невиждано, уникално. Такова което представлява твоята собствена същност. Нещо позволяващо като се качиш в колата да кажеш не "Аз карам БМВ с вликия и единствен М-пакет и още около 26793-ма карат същото!", а "Аз си карам МОЕТО БМВ, МОЯТА КОЛА и никой на света няма такава!". Независимо от самовзваните естети, и фанатизираните им коментари, лишени от нормалната доза здрав разум и откровенност, тези коли са олицетворение и израз на сбъднатите мечти на някой истински фен на БМВ. В мненията ви прозира известна доза тесногърдие, завист, злоба, и пълна липса на фантазия и кураж да направите сами това, което би направило невероятно щастлив всеки "Истински авто-маняк с бензин в кръвта" а именно "Моя собствена, уникална БМВ!!!"

Това е моето мнение, нападайте ме колкото си искате, дреме ми....
Презрението трябва да се изразходва икономично, защото има много нуждаещи се.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 3.01.2008

Мнение от slick5_19 » 16 Мар 2009, 15:30

Благодаря на всички исказали се по въпроса.
Ето това което направих, все още не е довършена има доста работи за доискусурване, но нямях търпение да я сложа на колата да видя как ще изглежда.
Аз лично съм много доволен от себе си!

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50878/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50880/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50892/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50910/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се радва на живота...
Мечтае да кара: по немските аутобани....

Мнение от D_reamcatche_R » 16 Мар 2009, 15:42

slick5_19 написа:Благодаря на всички исказали се по въпроса.
Ето това което направих, все още не е довършена има доста работи за доискусурване, но нямях търпение да я сложа на колата да видя как ще изглежда.
Аз лично съм много доволен от себе си!

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50878/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50880/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50892/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... /suc50910/


Горе долу се е получило. Като вкараш и цвят и сложиш маската... ще стане много добре. Браво!
Презрението трябва да се изразходва икономично, защото има много нуждаещи се.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 495
Регистриран на: 23.01.2005
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: is turbo / 520i,и на жената е30ката

Мнение от Vozq_bez_pari » 17 Мар 2009, 1:23

Важното е на теб да ти харесва...

а ще кажа нещо надявам се да се сметне за градивна критика. На Е36-цата не и отиват такива заоблени форми тъй като самата тя е доста ръбеста...

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 15.03.2008
Местоположение: pleven
Пол: Мъж
Кара: probaciy
Мечтае да кара: e30 1200 hp
Детайли за колата: brutal zavodska

Мнение от iliyan. » 18 Мар 2009, 1:46

И аз имам тиунинг на моита ама колегата 6а избие рибата с тоа феис , Колега не наказваи животин4ето така

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Мнение от TUZara` » 18 Мар 2009, 1:53

Найстина евала за труда...На мен лично не ми харесва,дано с цвят да изглежда по-добре...Лично мнение е,че ако бъбреците не бяха така под наклон,а с градуса спрямо капака като на оригиналната маска щеше да изглежда много по-добре...Иначе не е толкова зле...а и щом на теб ти харесва е добре в по-важното

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 267
Регистриран на: 23.04.2005
Местоположение: Търговище

Мнение от archie » 18 Мар 2009, 5:29

За да не отварям нова подобнама ще пиша тук ,може ли да ми предложите някакви раздувки за е36 че като гледам скоро ще се наложи да се правят.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2042
Регистриран на: 7.12.2006
Местоположение: на скамейката при резервите
Пол: Мъж
Кара: му се шейната на дядо коледа
Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW

Мнение от nesko » 18 Мар 2009, 11:55

колега не се сърди но само едни сини пръскалки на капака ти липсват сега с тази броня и ангелските очи дето си сложил ;)
очакваме скоро в този раздел но в друга тема да се види колата :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 3.01.2008

Мнение от slick5_19 » 27 Мар 2009, 12:03

Колега не ти се сърдя, всеки има право на мнение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

е30

Мнение от KPETEH » 27 Мар 2009, 12:36

Бате направо си се разпиши в другия раздел - нема кво се кривиме. Толко време си отделил, а файда няма. Насочи се към железата. Според мен си тръгнал в лоша посока с този си вид тунинг... изрусен с обичка и очела а мие прозорците долу на графа - мега стилът. :weed:
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook