Въпрос за монтаж на ОЕМ 16:9 във Е46

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 21.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 330D Touring
Мечтае да кара: BMW E46 330D Touring

Въпрос за монтаж на ОЕМ 16:9 във Е46

Мнение от LoS BanditoS » 13 Май 2013, 18:14

Здравейте колеги. Въпросът ми е свързан с това какво ми е нужно освен монитора за да го свържа и да си ми работи радио сд и чейнджър. Като за начало това ще ми върши работа понеже GPS не ползвам но по на-татък ако реша мога да си сложа. Казаха ми че можело само монитора да си вържа и да работи като радио и сд но на мен не ми се вярва понеже знам че към монитора има някакъв комп който го движи въпросния монитор. За това се обръштам към вас с молба да ми обясните какво ми е нужно да ползвам голямото нави като радио и сд-чейнджър.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Въпрос за монтаж на ОЕМ 16:9 във Е46

Мнение от oci » 29 Май 2013, 6:40

LoS BanditoS написа:Здравейте колеги. Въпросът ми е свързан с това какво ми е нужно освен монитора за да го свържа и да си ми работи радио сд и чейнджър. Като за начало това ще ми върши работа понеже GPS не ползвам но по на-татък ако реша мога да си сложа. Казаха ми че можело само монитора да си вържа и да работи като радио и сд но на мен не ми се вярва понеже знам че към монитора има някакъв комп който го движи въпросния монитор. За това се обръштам към вас с молба да ми обясните какво ми е нужно да ползвам голямото нави като радио и сд-чейнджър.


трябва ти инсталацията, радиомодул и навигационния компютър.

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook