ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН + ЧИП ТУНИНГ

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Re: ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН + ЧИП ТУНИНГ

Мнение от b2 » 01 Окт 2011, 21:42

То е ясно той си каза човека. Отчаяно се нуждае от кулер тази кола. Имайки предвид цената на кулера и ефекта който ще има за вървежа и здравето на мотора просто се чудя как си я направил и я караш без..
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН + ЧИП ТУНИНГ

Мнение от Boyadjiev » 01 Окт 2011, 23:19

b2 написа:То е ясно той си каза човека. Отчаяно се нуждае от кулер тази кола. Имайки предвид цената на кулера и ефекта който ще има за вървежа и здравето на мотора просто се чудя как си я направил и я караш без..

Това съм го пропуснал... за това е на такова дередже....
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 537
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: пловдив

Re: ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН + ЧИП ТУНИНГ

Мнение от ico318 » 02 Окт 2011, 13:19

малко работата отива на мерене на ..... и не е за този раздел.някой май ще трябва някой да разчисти.и без това няма нищо полезно.но да кажа и моята логика каква е.времето от 0-100 е като на е30 комби с м20б25,което трябва да е по-тежко от моето,но аз имам бутилка,компресор,по-големи джанти,гуми,спирачки...вероятно аз съм по-тежък.пре-дългия диф незнам какво влияние оказва.колата е като съвременен дизел-тръгва от почти празен ход,но към 4000 об. леко умаля.може да е от генерация.като и дойде реда за по-широка,ще видим...наистина 0,8 е сериозно налягане и се предполага да върви колата много,но нека видим базата-това е м40 все пак!дори в идеален вариант 115 коня на 0,8 дава малко над 200к.с.компресора ми тегли към 20,още малко за неохладения въздух и горивото все пак е газ....и всичко си идва на мястото.това беше и целта-да върви колкото м20б25.аз съм доволен!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН + ЧИП ТУНИНГ

Мнение от nikolae » 05 Юни 2012, 21:46

Да раздвижим темата..
в крайна сметка някой останал ли е доволен след слагането на адванс процесор при ГИ
на 6цил. бмв - м50/м52/м54 ? в смисъл ъгъла на запалване толкова голяма роля ли играе ?

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 17.08.2011
Пол: Мъж

Re: ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН + ЧИП ТУНИНГ

Мнение от stanesblack » 04 Юли 2013, 16:47

Здравейте колеги,колата ми е е46 328и(2ваноса 193к) с газов инжекцион и съм много доволен.Ако и сложа чип....ше има ли осезаема разлика?

Предишна

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook