MOPART BMW SERVICE -0893565812

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 21 Дек 2007, 7:39

Aз ще ви кажа след трети (догодина) как е, защото за сега не съм очарован :(
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 30.01.2007
Местоположение: София
Кара: е34 520

Мнение от genezis » 21 Дек 2007, 9:19

LANA написа:Aз ще ви кажа след трети (догодина) как е, защото за сега не съм очарован :(


защо така какъв е проблема при теб че си с негативно мнение за сервиза?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 21 Дек 2007, 14:17

ще се въздуржа от коментари. Може човека просто да е много зает и да не му е до моята кочина в момента :confused: .
Номера е, че според мен, като има някаква рекламация, каквато и да е тя :arrow: би следвало да съм с някакво предимство...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 21 Дек 2007, 14:25

LANA написа:ще се въздуржа от коментари. Може човека просто да е много зает и да не му е до моята кочина в момента :confused: .
Номера е, че според мен, като има някаква рекламация, каквато и да е тя :arrow: би следвало да съм с някакво предимство...


Тва е споко! Моята седя там 2 месеца ;)
_!_

ентусиаст
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 30.01.2007
Местоположение: София
Кара: е34 520

Мнение от genezis » 21 Дек 2007, 14:26

до колкото знам Никола няма да работи с клиенти до нова година,това е непотвърдена информация,само така подочух.така че предполагам след нова година ще имаш отговор по твоя проблем.все пак и колето е човек и той има нужда да почива по празниците.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 21 Дек 2007, 14:32

genezis написа:до колкото знам Никола няма да работи с клиенти до нова година,това е непотвърдена информация,само така подочух.така че предполагам след нова година ще имаш отговор по твоя проблем.все пак и колето е човек и той има нужда да почива по празниците.


Дам така е! И на мен така ми каза преди една, две седмици ... ;)
_!_

ентусиаст
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 30.01.2007
Местоположение: София
Кара: е34 520

Мнение от genezis » 21 Дек 2007, 14:37

еми значи ясна работата Никола е почивка всички въпроси спрямо сервиза след нова година ;)

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Мнение от sachs » 21 Дек 2007, 15:34

genezis написа:еми значи ясна работата Никола е почивка всички въпроси спрямо сервиза след нова година ;)

ако не се е отровил от пиение по тия благи празници :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 30.01.2007
Местоположение: София
Кара: е34 520

Мнение от genezis » 21 Дек 2007, 15:45

sachs написа:
genezis написа:еми значи ясна работата Никола е почивка всички въпроси спрямо сервиза след нова година ;)

ако не се е отровил от пиение по тия благи празници :mhihi: :mhihi: :mhihi:

е сега то и това го има като варянт все пак обелско чедо си е ма кво да се прай нема как пиение му е майката :have one: :have one: :have one: :have one: :have one: :have one: :have one: :have one: :have one: :have one:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 21 Дек 2007, 18:29

аз затова казах, че основното ми мнение ще е след 3-ти.
Не казвам, че няма да свърши работа:!:
:arrow: Просто не трябва да взима толкова поръчки наведнъж според мен
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 30.01.2007
Местоположение: София
Кара: е34 520

Мнение от genezis » 21 Дек 2007, 19:53

според мен оснивният проблем в че Никола иска да помогне на всички,а това няма как да стане,все пак (както вече е споменато тук ) няма десет ръце а само две така че трябва да сте солидарни с него всички вие които имате проблем с колите си и сте го потърсили за помощ

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 24.01.2007

Мнение от respectman » 10 Яну 2008, 10:21

съжелявам че трябва да се изкажа по този начин но това е сервиза със наи-некоректното отношение... само тва ще кажа! Иначе за Никола голям пич е разбира няма спор

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 10 Яну 2008, 19:31

respectman написа:съжелявам че трябва да се изкажа по този начин но това е сервиза със наи-некоректното отношение... само тва ще кажа! Иначе за Никола голям пич е разбира няма спор


Кажи поне какъв е случая?

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 24.01.2007

Мнение от respectman » 10 Яну 2008, 20:42

за пореден път се разбирам с колето за час в който да ме приеме казва ще те запиша сичко точно.. и идва този час в който трябва да отида да ми оправи нещата отивам него го няма влизам вътре къде е никола питам ми няма го викам ок записа ме за еди колко си часа да дойда и те казват ми кво да направя.. ебати отговора .... и 2рото още от ноември ми е обещал тва са 2 месеца.. каза ми след нова година аз казах ок и след нова година кво стана пак нищо... да може да е имал някакъв ангажимент ама поне да предупреди тия каде са вътре да им каже момчето ще дойде еди кога си кажете му еди кво си... на всеки му излизат разни неща рабрирам го .... не го виня за нищо!!! той си е пич

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 5.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci

Мнение от 6tur4o » 11 Яну 2008, 1:11

respectman написа:за пореден път се разбирам с колето за час в който да ме приеме казва ще те запиша сичко точно.. и идва този час в който трябва да отида да ми оправи нещата отивам него го няма влизам вътре къде е никола питам ми няма го викам ок записа ме за еди колко си часа да дойда и те казват ми кво да направя.. ебати отговора .... и 2рото още от ноември ми е обещал тва са 2 месеца.. каза ми след нова година аз казах ок и след нова година кво стана пак нищо... да може да е имал някакъв ангажимент ама поне да предупреди тия каде са вътре да им каже момчето ще дойде еди кога си кажете му еди кво си... на всеки му излизат разни неща рабрирам го .... не го виня за нищо!!! той си е пич




в краина сметка човек винаги има избор все пак сервизи колкото изскаш аз лично ако трябва и до юни ще чакам поради факта че Никола винаги е бил коректен и е правил точно това с моята кола което е необходимо. Нормално е да има недоволни за съжаление неможе човек да има време за всички и всичко особенно на прага на осъществяването на един проект "мечта" ,които е почти готов и в краина сметка пак се връштаме на избора :lol: :lol:

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook