MOPART BMW SERVICE -0893565812

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 7.07.2007
Местоположение: София

Мнение от Ozir1S » 02 Окт 2007, 9:37

Много съм доволен от Ники :) Винаги като се наложи да му закарам колата има компетентно решение по въпроса ;) Дано и сега да може да ми помогне .... :(
Изображение
Деба тия дърти кочини!

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 5.02.2006
Местоположение: гр.София

сервиз

Мнение от madcop » 02 Окт 2007, 20:01

Ами е те тва е :mhihi: най накрая си намерихме сервиз за такива като нас, а не само за най-лъскавите. Ставам и аз клиент в миг. 8)
Живей бързо, живей на скорост, бъди красив труп!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 412
Регистриран на: 4.12.2003
Местоположение: BG,Sofia
Пол: Мъж
Кара: съмтаймс сайдуейс по пистити :D
Мечтае да кара: е30 м3
Детайли за колата: e30 sedan m44b19

Re: помощ

Мнение от Rumburak » 02 Окт 2007, 21:55

pazokolarov написа:
Rumburak написа:колеги, моля Ви, знае ли някой дали работи сервиза на адаша поне до 19ч? :?: :?: :?: :arrow: :roll:

Човека работи докато не свърши работата, която е започнал, освен ако не възнике нещо непредвидено! Само първо се раберете по телефона.

10x pazokolarov :!:
Много съм доволен и аз - адаша само като разбра, че ще му водя да прегледа една е30-ка 318(че щях да я купувам) :roll: с М40 двг и ми каза :roll: , че е по-добре да не се вкарвам в такъв ужас.... :++
благодарско много за съвета, SACHS :bowdown:
Изображение
Дилян Пенчев написа:
Se7ven написа:А Шпера вдига ли разхода?

Не вдига разхода и няма логично обяснение да го вдига освен че като имаш шпер повече се юркаш на най-десния педал :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 5.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci

Мнение от 6tur4o » 21 Окт 2007, 22:32

Коле да ти е честита новата апаратура за диагностика мн главоболия и пари ми спести с нея благодаря :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 24.01.2007

Мнение от respectman » 13 Ное 2007, 4:12

имам питане сервиза в паркинга до автокъщата ли е .... Никола утре ще се видиме аз живея в 883 и колата ми е там на паркинга направо ти я карам да видиш бангията

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Мнение от Dimitroff » 13 Ное 2007, 11:16

respectman написа:имам питане сервиза в паркинга до автокъщата ли е .... Никола утре ще се видиме аз живея в 883 и колата ми е там на паркинга направо ти я карам да видиш бангията


Точно там е ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 892
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: само БМВ-а

Мнение от Pavlinius » 13 Ное 2007, 11:33

Е уж трябваше да вършим работа в неделя, ама к'во стана ?! Един термостат вече 3 седмици немога да сменя и си карам колата студена и на бензин и с 20 на 100 разход (нямам представа колко е , ама сигурно натам отива) ! А се надявах на коректно отношение, понеже и други неща имам да правя по колата :roll: .

PS: Еми , да бе хубаво че чакат хора, ама се обадих още в понеделник за неделя (после и в четвъртък се чухме). Аз мога само в събота и неделя да правя ремонти и така като ме върже и пак трябва една седмица да чакам.. Еми и двигателя се износва повече и ми гори повече предполагам, а и чакам по 10 мин докато ми мине на газ(с газов инжекцион съм)... отделно студувам в колата. Вдруги ден и за Бургас тръгвам.
Последна промяна Pavlinius на 13 Ное 2007, 18:07, променена общо 1 път
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1383
Регистриран на: 17.09.2004
Местоположение: Банкя
Кара: E21 79'

Мнение от Pin2 » 13 Ное 2007, 16:39

Pavlinius написа:Е уж трябваше да вършим работа в неделя, ама к'во стана ?! Един термостат вече 3 седмици немога да сменя и си карам колата студена и на бензин и с 20 на 100 разход (нямам представа колко е , ама сигурно натам отива) ! А се надявах на коректно отношение, понеже и други неща имам да правя по колата :roll: .


Колега, не се ядосвай за един термостат. Ако си ходил до сервиза, вероятно си видял колко BMW-та седят и чакат за сериозни цялостни проблеми. Колегата има само 2 ръце, а не е екип от 10 човека.
Колето до сега не знам да е отказал на някой с по-сериозни неща. Верно, че ти е малко хладно, но запази спокойствие.

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 24.01.2007

Мнение от respectman » 13 Ное 2007, 18:09

не се отказваи колега, на мене Никола ми каза днес че по сериозните неща ще ми има вазможност да ми ги отсрани след месец и половина :) тамън ще позабогатея малко

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Мнение от sachs » 13 Ное 2007, 22:23

Pavlinius написа:Е уж трябваше да вършим работа в неделя, ама к'во стана ?! Един термостат вече 3 седмици немога да сменя и си карам колата студена и на бензин и с 20 на 100 разход (нямам представа колко е , ама сигурно натам отива) ! А се надявах на коректно отношение, понеже и други неща имам да правя по колата :roll: .

PS: Еми , да бе хубаво че чакат хора, ама се обадих още в понеделник за неделя (после и в четвъртък се чухме). Аз мога само в събота и неделя да правя ремонти и така като ме върже и пак трябва една седмица да чакам.. Еми и двигателя се износва повече и ми гори повече предполагам, а и чакам по 10 мин докато ми мине на газ(с газов инжекцион съм)... отделно студувам в колата. Вдруги ден и за Бургас тръгвам.

;)
Последна промяна sachs на 22 Юни 2012, 15:25, променена общо 1 път

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 13 Ное 2007, 23:06

sachs написа:не съм робокоп,бате...и аз се изморявам по някога :mhihi:


Ама сигурен ли си? Проверявал ли си го.... че така като гледам с тия 20 коли, дето имаш да правиш..... ше требва да си робокоп.... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Мнение от sachs » 13 Ное 2007, 23:21

Mollov написа:
sachs написа:не съм робокоп,бате...и аз се изморявам по някога :mhihi:


Ама сигурен ли си? Проверявал ли си го.... че така като гледам с тия 20 коли, дето имаш да правиш..... ше требва да си робокоп.... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

вече не са 20... 10ина са...ако се справиме почти в срок робокоп само може да ми завижда :mhihi: :mhihi:

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 14 Ное 2007, 0:17

На сърдития колега да кажа,че миналата седмица звъннах на Никола по телефона,за един преглед ,но той ми каза,че има много работа и няма да може и толкова.Човешко е да се изнемогва, аз влизам в положение и изобщо не би ми минало през ума да се сърдя


Георги Пенчев
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2090
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d '05 и Е46 330d '04
Мечтае да кара: 5GT 535 xd

Мнение от SaSo » 14 Ное 2007, 9:33

sachs написа:
Mollov написа:
sachs написа:не съм робокоп,бате...и аз се изморявам по някога :mhihi:


Ама сигурен ли си? Проверявал ли си го.... че така като гледам с тия 20 коли, дето имаш да правиш..... ше требва да си робокоп.... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

вече не са 20... 10ина са...ако се справиме почти в срок робокоп само може да ми завижда :mhihi: :mhihi:



Абе и аз му звънях на човека и на мене ми беше спешно ама като неможе неможе... Са влезте му в положението на човека... Той ви прави колите се радвате ... Са като е натиснат от работата пищите веднага и го изкарахте черен... Аре малко толерантност колеги ...


Айде много здраве... И Кольо бате земи някой чирак ве ше ти се земе акъла с толко коли :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 14 Ное 2007, 12:46

Както е казал народа "Трай бабо за хубост" :mhihi: Мойта от 3 седмици седи там, но поне знам, че ще излезе нагиздена :winky: Евала на Николчо! :D

П.С. Като стане готова ще пиша впечатления :)
_!_

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook