ДИАГНОСТИКА НА BMW

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 3.09.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 М47
Мечтае да кара: F10 535

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от gdinkov » 04 Сеп 2014, 12:05

Много добър специалист.Оправи простотиите на едни псевдо майстори по парктроника. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :yes: :yes: :yes: :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 23.07.2014
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от martolock » 05 Сеп 2014, 13:09

Радвам се че посетих колегата! Дълга и точна диагностика на данни в реално време.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 21 Окт 2014, 17:32

Благодаря колеги. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 300
Регистриран на: 20.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от koziak » 20 Дек 2014, 15:09

Много съм доволен! Много внимание отделя колегата и определено пак бих се обърнал към него!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 28 Дек 2014, 13:41

koziak написа:Много съм доволен! Много внимание отделя колегата и определено пак бих се обърнал към него!



:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 17.04.2011
Пол: Мъж
Кара: MINI Cooper R50 '06

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Koenigsegg » 29 Дек 2014, 18:08

Горещо препоръчвам колегата! Работи изключително качествено и определено си разбира от работата!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 05 Яну 2015, 18:47

Koenigsegg написа:Горещо препоръчвам колегата! Работи изключително качествено и определено си разбира от работата!


Благодаря, колега. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 22.09.2012
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci
Мечтае да кара: e92 m3
Детайли за колата: Добра е , но има някои пропуски!

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от shopa_bs » 04 Фев 2015, 11:45

Здравейте колеги,
за Пепи и работата му, мога да кажа само хубави неща. Работи качествено, обяснява какво се прави в момента или какво е било направено (ако колата е останала при него). Отношението му с хората (поне с мен), винаги е било добро и човешко, никога не съм чувал майсторските реплики "Ти не разбираш, аз от 20 години...", "Мани ги тия книги, кво им вярваш, аз ти казвам как е" .... . Цената е добра, като няма начисления "трудно се отви", "много мръсно беше" и т.н Общо взето това търсих за моята кола и се радвам, че го открих.
Успех колега и безаварийно :driving: !
ASC off -> FUN on

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 06 Фев 2015, 8:42

shopa_bs написа:Здравейте колеги,
за Пепи и работата му, мога да кажа само хубави неща. Работи качествено, обяснява какво се прави в момента или какво е било направено (ако колата е останала при него). Отношението му с хората (поне с мен), винаги е било добро и човешко, никога не съм чувал майсторските реплики "Ти не разбираш, аз от 20 години...", "Мани ги тия книги, кво им вярваш, аз ти казвам как е" .... . Цената е добра, като няма начисления "трудно се отви", "много мръсно беше" и т.н Общо взето това търсих за моята кола и се радвам, че го открих.
Успех колега и безаварийно :driving: !


Благодаря, колега. Общуването с теб винаги ми доставяше голямо удоволствие. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 8.02.2015

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Е391997 » 08 Фев 2015, 20:29

Здравейте на всички
От преди малко се регистрирах във форума и ще ме извините ако не пиша както и където трябва. Бих искал да благодаря на Петър Илиев за всичко което направи за моето BMW 523 E39 . Страхотен човек. И очевидно много разбиращ. Препоръчвам го на всеки, въпреки че ако всички отидете при него вече ще трябва да чакаме много за ред :lol:
Отидох за светещ airbag а той ми провери всичко, даде ми съвети, обясни ми кое как работи, какъв му е принципа на работа и т.н.
Радвам се че се запознах с него !
Мисля че той ще поддържа за напред моята кола (стига да няма големи опашки)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 09 Фев 2015, 17:08

Е391997 написа:Здравейте на всички
От преди малко се регистрирах във форума и ще ме извините ако не пиша както и където трябва. Бих искал да благодаря на Петър Илиев за всичко което направи за моето BMW 523 E39 . Страхотен човек. И очевидно много разбиращ. Препоръчвам го на всеки, въпреки че ако всички отидете при него вече ще трябва да чакаме много за ред :lol:
Отидох за светещ airbag а той ми провери всичко, даде ми съвети, обясни ми кое как работи, какъв му е принципа на работа и т.н.
Радвам се че се запознах с него !
Мисля че той ще поддържа за напред моята кола (стига да няма големи опашки)


Благодаря за хубавите думи, колега! :yes: Опашките са в рамките на шегата, но с най-голямо удоволствие бих поддържал колата ти. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 700
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от DoesNot » 16 Апр 2015, 15:30

Много съм доволен от колегата, много е запознат, и много добре си върши работата, откри проблема на колата ми, като преди него доста "майстори" не успяха.
Въпреки, че беше доста труден за диагностициране, той успя да го направи. Преди това какви ли не диагнози бях чувал, относно проблема :kuku: .
Много благодаря на колегата за отделеното време, и за това, че дойде на място да види колата. След 3 месеца в бокс-а вече отново е в движение :) .
Започвам леко по леко да стягам колата сега, като за напред ще се възползвам от услугите му отново. С риск да прозвучи като реклама, бих посъветвал другите колеги с проблеми по електрониката, а и не само, да не се замислят, и да правят "диагностика с приятел пред блока" или "Пробвай с моята част, дай ми твоята"(както процедирах аз) и да умуват цял ден какво е, ами да си потърсят специалист, за да не ги боли глава после. :lalala:
Поздрави! :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 17 Апр 2015, 8:20

DoesNot написа:Много съм доволен от колегата, много е запознат, и много добре си върши работата, откри проблема на колата ми, като преди него доста "майстори" не успяха.
Въпреки, че беше доста труден за диагностициране, той успя да го направи. Преди това какви ли не диагнози бях чувал, относно проблема :kuku: .
Много благодаря на колегата за отделеното време, и за това, че дойде на място да види колата. След 3 месеца в бокс-а вече отново е в движение :) .
Започвам леко по леко да стягам колата сега, като за напред ще се възползвам от услугите му отново. С риск да прозвучи като реклама, бих посъветвал другите колеги с проблеми по електрониката, а и не само, да не се замислят, и да правят "диагностика с приятел пред блока" или "Пробвай с моята част, дай ми твоята"(както процедирах аз) и да умуват цял ден какво е, ами да си потърсят специалист, за да не ги боли глава после. :lalala:
Поздрави! :bchug:



Благодаря колега! :bchug: Желая ти много безаварийни километри! :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 2.01.2009

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от RFBM » 25 Апр 2015, 17:00

Останах изумен за какво става на въпрос , каквото и да кажа ще е малко , ако бях отишъл при колегата по рано колко пари щях да спестя само аз си знам .



Колега смених бобината всичко е ок с колата . :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 26 Апр 2015, 9:06

RFBM написа:Останах изумен за какво става на въпрос , каквото и да кажа ще е малко , ако бях отишъл при колегата по рано колко пари щях да спестя само аз си знам .



Колега смених бобината всичко е ок с колата . :yes:


Колега, радвам се, че колата се е оправила и се спестиха някои ненужни разходи. :yes:
Желая ти много безпроблемни километри. :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook