ДИАГНОСТИКА НА BMW

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 13 Юни 2017, 8:27

radenko.d.d написа:здравейте , защо трябва да се направи това- Изолиране на клапана за вентилация на картерните газове , видях го написано на първата страница?


Колега, не е задължително да се направи. Има десетки теми във форума с мнения "за" или "против" изолиране на клапана за вентилация на картерните газове- при желание може да се запознаеш с тях.
Като предимства:
- не се купуват частите необходими за подмяна на клапана за вентилация на картерните газове
- спира се вкарването на маслени пари в смукателният колектор- те намаляват октановото число на бензина
- спира се вкарването на топъл въздух в смукателният колектор- той е беден на кислород и влошава състава на горивната смес
- спира се замърсяването с отлагания по смукателният колектор, стъпковото моторче, дроселовата клапа и други елементи на двигателя и се елиминират произтичащите от това последици

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: 745i e65, 525dA e39
Мечтае да кара: 850 CSi :)

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от rado89 » 19 Юли 2017, 21:26

Здравейте на всички маниаци. И аз се нареждам сред доволните клиенти на Пепи.
Закарахме му една е39-ка за диагностика, заради проблеми с дюза и някои други неща. Не само, че откликна доста бързо по отношение на въпроса кога да се видим като ден и час, но и получихме едно професионално отношение относно диагностицирането на проблема, начина на неговото отстраняване и всички възможни лоши сценарии, които могат да се развият.
Благодарим и за непрекъснатия контакт по време на ремонта с оглед непрестанното уведомяване за напредъка и адекватните възможни решения на всяко малко казусче, както той самия се изрази.
Човекът работи с желание и това си личи и от двучасовата консултация за колата, която направи. Обяснява доста подробно и достъпно, щом приятелката ми разбра всичко и след това се запали да чете по форума за дюзи, компресия на двигател и колектор, хах :)

Препоръчвам работата с него, ако искате да си отстраните бързо и качествено проблема :)
Сърдитко Петко - празна му торбата..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 21 Юли 2017, 17:26

rado89 написа:Здравейте на всички маниаци. И аз се нареждам сред доволните клиенти на Пепи.
Закарахме му една е39-ка за диагностика, заради проблеми с дюза и някои други неща. Не само, че откликна доста бързо по отношение на въпроса кога да се видим като ден и час, но и получихме едно професионално отношение относно диагностицирането на проблема, начина на неговото отстраняване и всички възможни лоши сценарии, които могат да се развият.
Благодарим и за непрекъснатия контакт по време на ремонта с оглед непрестанното уведомяване за напредъка и адекватните възможни решения на всяко малко казусче, както той самия се изрази.
Човекът работи с желание и това си личи и от двучасовата консултация за колата, която направи. Обяснява доста подробно и достъпно, щом приятелката ми разбра всичко и след това се запали да чете по форума за дюзи, компресия на двигател и колектор, хах :)

Препоръчвам работата с него, ако искате да си отстраните бързо и качествено проблема :)


Благодаря за хубавото мнение. Удоволствие е да се контактува с двама истински фенове на BMW. :D

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 26.06.2017

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Stefano92 » 04 Сеп 2017, 13:24

Колега,

Пратил съм ти лично! Благодаря предварително.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 10 Сеп 2017, 12:55

Stefano92 написа:Колега,

Пратил съм ти лично! Благодаря предварително.


Здравей колега,
Отговорил съм на лично за доуточняване.

Поздрави!

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 4.10.2017
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от kyotov » 04 Окт 2017, 6:52

Добър ден колеги. Искам да напиша поредният позитивен отзив относно работата на Пепи. Човекът работи и реагира много бързо. Закарах му една е46ца в неделя той намери проблема, а освен него още много други. Във вторник сутринта му закарах колата за да отстрани намерените проблеми а същият ден вечерта колата беше готова. За цената на трудът му мога да кажа само че такава няма и в Плевен какво остава за София. :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 09 Окт 2017, 11:04

kyotov написа:Добър ден колеги. Искам да напиша поредният позитивен отзив относно работата на Пепи. Човекът работи и реагира много бързо. Закарах му една е46ца в неделя той намери проблема, а освен него още много други. Във вторник сутринта му закарах колата за да отстрани намерените проблеми а същият ден вечерта колата беше готова. За цената на трудът му мога да кажа само че такава няма и в Плевен какво остава за София. :bowdown:


Благодаря колега! Притежаваш чудесен автомобил, който ще ти доставя голямо удоволствие от шофирането му. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 5.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530D 2004г.
Мечтае да кара: M5

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от ivokomandos » 09 Окт 2017, 20:26

Пратил съм ти лично!
BMW E36 318 93;BMW E36 328i 97; BMW E60 530D 2004; HONDA HORNET CB600F 2008

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 13 Окт 2017, 9:54

ivokomandos написа:Пратил съм ти лично!


Колега, отговорил съм ти. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от (bubsa) » 15 Окт 2017, 16:58

Здравей Пепи.
Дадох телефона ти на един приятел да ти се обади,защото иска да си купи джип и ако си свободен да го прегледаш както само ти можеш(педантично) :mhihi: Но той ти е звънял 10-на пъти и не си му вдигнал :dunno:
Телефона ти още ли си е същия?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 16 Окт 2017, 12:13

(bubsa) написа:Здравей Пепи.
Дадох телефона ти на един приятел да ти се обади,защото иска да си купи джип и ако си свободен да го прегледаш както само ти можеш(педантично) :mhihi: Но той ти е звънял 10-на пъти и не си му вдигнал :dunno:
Телефона ти още ли си е същия?


Здравей, телефона ми е същият. Не виждам 10 позвънявания- имам едно от събота в 13.37ч, на което не съм отговорил, защото бях ангажиран. Нека се чуем отново, уточним и ще прегледам педантично колата, която е харесал. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от (bubsa) » 16 Окт 2017, 17:45

zvetiko написа:
(bubsa) написа:Здравей Пепи.
Дадох телефона ти на един приятел да ти се обади,защото иска да си купи джип и ако си свободен да го прегледаш както само ти можеш(педантично) :mhihi: Но той ти е звънял 10-на пъти и не си му вдигнал :dunno:
Телефона ти още ли си е същия?


Здравей, телефона ми е същият. Не виждам 10 позвънявания- имам едно от събота в 13.37ч, на което не съм отговорил, защото бях ангажиран. Нека се чуем отново, уточним и ще прегледам педантично колата, която е харесал. ;)

:bchug: :bowdown:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 28 Окт 2017, 13:41

:bchug: :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 22.09.2017
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Orlin.Petkov » 02 Ное 2017, 3:36

Здраввей, колега, писах ти на лично съобщение.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 14 Ное 2017, 16:00

Orlin.Petkov написа:Здраввей, колега, писах ти на лично съобщение.


Здравей колега, отговорил съм ти. :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook