ДИАГНОСТИКА НА BMW

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 24.03.2009
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 116i e87LCI
Мечтае да кара: Alpina b10

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от julian77 » 08 Юни 2018, 10:47

Нека да добавя и аз отзив за колегата Пепи.
Отдавна не бях срещал майстор, с който да мога да общувам така леко и на такова ниво.
Благодарности за отличната работа и за насоките, които ми даде за моето е91.


:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 09 Юни 2018, 8:08

Borko2013 написа:Привет,

Няма да очудя никой с моето мнение. Искам да изкажа благодарността си на Пепи за прегледа, който направи на моето E83 :bchug:

Освен, че разбира от работата си обеснява добре и търпеливо на лаици, като мен. Търси причинно следствена връзка за всяко нещо, като правеше преглед на колата.

Не на последно място, мога да кажа, че такива хора вече няма, като отношение и отдаденост към работата! Желая му много здраве и дълги години работа.

Аз намерих човека, който оттук насетне ще се гиржи за моята печка ;)


Благодаря колега, за хубавото мнение. С какво мога ще съдействам, за да се получи резултата, който желаеш. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 11 Юли 2018, 11:34

julian77 написа:Нека да добавя и аз отзив за колегата Пепи.
Отдавна не бях срещал майстор, с който да мога да общувам така леко и на такова ниво.
Благодарности за отличната работа и за насоките, които ми даде за моето е91.


:yes:


Благодаря, радвам се, че съм помогнал. Желая ти много безаварийни километри и много приятни моменти с любимата марка. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 2.08.2017
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от 7.62 » 13 Дек 2018, 10:35

... вижте колеги, за мен това е лицeто на ИСТИНСКИЯТ BMW потребител и фен ... :) и както всички - неслучайно - казват: огромно БЛАГОДАРЯ:)

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 9.12.2018
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 1er

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от symb » 18 Дек 2018, 14:35

Здравейте,

Бих искал да попитам дали все още предлагате диагностика на кола преди закупуването й(става на въпрос за 1-ва серия 2012-2013 година)?
Също така как е най-добре да стане при вас в сервиза ви или на място?
BMW F20 118d 2012

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 30 Дек 2018, 17:38

symb написа:Здравейте,

Бих искал да попитам дали все още предлагате диагностика на кола преди закупуването й(става на въпрос за 1-ва серия 2012-2013 година)?
Също така как е най-добре да стане при вас в сервиза ви или на място?


Здравейте,
Ако все още представлява интерес- описано е подробно в началото на темата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 12 Юни 2019, 15:44

7.62 написа:... вижте колеги, за мен това е лицeто на ИСТИНСКИЯТ BMW потребител и фен ... :) и както всички - неслучайно - казват: огромно БЛАГОДАРЯ:)


И аз БЛАГОДАРЯ колега, пожелавам ти много безаварийни километри. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от ceco_kd » 26 Юни 2019, 16:01

И от мен едно огромно "Благодаря най-искрено, колега!" Х3-ката върви прекрасно. Вчера я взех от автокъщата, защото в петък ударих на камък с КАТ за транзитен номер, но .... важното е, че в крайна сметка се прибрахме вчера с жена ми и двамата бяхме с усмивка на лицето като слязохме. Надявам се да не си променя подписа в профила и да продължа да карам най-вече отговорно! На теб лично ти желая много здраве и успех с намирането на читава е39-ка!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 29 Юни 2019, 8:47

ceco_kd написа:И от мен едно огромно "Благодаря най-искрено, колега!" Х3-ката върви прекрасно. Вчера я взех от автокъщата, защото в петък ударих на камък с КАТ за транзитен номер, но .... важното е, че в крайна сметка се прибрахме вчера с жена ми и двамата бяхме с усмивка на лицето като слязохме. Надявам се да не си променя подписа в профила и да продължа да карам най-вече отговорно! На теб лично ти желая много здраве и успех с намирането на читава е39-ка!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk


Колега, радвам се, че си останал доволен. Мисля, че си взе чудесен автомобил и ти пожелавам много прекрасни моменти с него и любимите хора. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 3.07.2008
Местоположение: ihtiman

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от geore » 02 Сеп 2019, 14:29

Колегата прави само нови от магазина! Отказа ми с довода, че я правил друг майстор. Аз не зная има ли кола втора употреба да не е правена! Малко е обидно. :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от ivanski_2 » 16 Сеп 2019, 13:14

И аз да се разпиша с едно голямо благодаря, колега ми оказа огромна помощ при покупката на е46-цата, като ми показва всичките и проблеми, обясни ми бавно и спокойно (на мен не е лесно да се обяснява,бавно загрявам :D ), също така забеляза доста неща които само човек с доста опит би открил. Скоро ще го посетя отново за някои дребни течове на масло, които открихме още преди покупката. Ако си търсите човек за оглед при покупка на автомобил това е вашият човек! :bchug:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 18 Сеп 2019, 7:39

Колега geore, никога не съм твърдял, че мога да правя всичко. От това, което си описал, че е правено по колата и от последиците от него съм направил извода, че няма да мога да реша проблема и напълно коректно съм ти отказал.

ivanski_2 написа:И аз да се разпиша с едно голямо благодаря, колега ми оказа огромна помощ при покупката на е46-цата, като ми показва всичките и проблеми, обясни ми бавно и спокойно (на мен не е лесно да се обяснява,бавно загрявам :D ), също така забеляза доста неща които само човек с доста опит би открил. Скоро ще го посетя отново за някои дребни течове на масло, които открихме още преди покупката. Ако си търсите човек за оглед при покупка на автомобил това е вашият човек! :bchug:


Благодаря колега, разправията около избора на автомобила ти беше натоварваща, но накрая си избра чудесен представител на марката. С каквото мога ще помагам удоволствието от него да бъде пълно. :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 30.09.2019
Кара: 2003 E46 330ci M54
Мечтае да кара: E46 M3

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Br00dlor4 » 30 Сеп 2019, 22:31

Удоволствие е само да се гледа как работи колегата Петър. Уникален професионалист, обръща внимание на всеки детайл и открива всеки пробрем!
Преди няколко дни ми помогна с избора на моята E46.

Препоръчвам с две ръце,бих отишъл пак, само за да гледам как се прави!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 04 Окт 2019, 17:15

Br00dlor4 написа:Удоволствие е само да се гледа как работи колегата Петър. Уникален професионалист, обръща внимание на всеки детайл и открива всеки пробрем!
Преди няколко дни ми помогна с избора на моята E46.

Препоръчвам с две ръце,бих отишъл пак, само за да гледам как се прави!!


Благодаря за хубавото мнение колега! Желая ти много безаварийни километри и много приятни моменти с любимата марка!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 20.01.2008
Пол: Мъж
Кара: Е61
Детайли за колата: 525ix

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от klita » 05 Дек 2019, 10:56

Нека да добавя и аз отзив за колегата Пепи.
Благодарности за добрата работа и за насоките, които ми даде за моето Е61.
Поздрави

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook