ДИАГНОСТИКА НА BMW

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 08 Юни 2013, 21:22

:arrow: Диагностика и кодиране с диагностична система BMW ICOM NEXT- ISIS/ISPI/ISTA. Работи с новата диагностична система BMW IPSI NEXT на вътрешно фирмено ниво за всички автомобили на BMW Group.


:arrow: Диагностика на място при покупка на автомобил.


За територията на гр.София.


:arrow: Първоначално обслужване на закупен автомобили с качествени части и консумативи и сервизни процедури съгласно методиката на BMW.


:arrow: Премахване на вихровите клапи, така наречените"пеперуди", на E46, Е39, Е90, Е60, Х3, Х5 с дизелови двигатели, почистване на всмукателния колектор, дроселова клапа и EGR клапан.


:arrow: Почистване на всмукателният колектор на двигатели от рода на N57.


:arrow: Измерване на компресията на бензинови и дизелови двигатели.


:arrow: Диагностика на състоянието на акумулатора с компютизиран тестер.


:arrow: Диагностика на запалителната система на двигателя- проверка на бобини, свещи, кабели, проследяване на горенето в цилиндъра в реално време.


:arrow: Диагностика на датчиците на двигателя с осцилоскоп- ламбда сонда, масметър, датчик на колянов вал, датчик на разпределителен вал, датчик на дроселова клапа, датчик за температурата на антифриза.


:arrow: Диагностика на горивоподаващата система- проверка на горивната помпа, клапан регулатор, горивен филтър, горивопроводи.


:arrow: Проверка на вакума във всмукателния колектор със специализирани тестери.

:arrow: Проверка на състоянието на катализатора на бензиновите двигатели- степен на запушване и от там влияние върху динамичните характеристики на автомобила.

:arrow: Почистване на резервоара и горивопроводите на автомобили с дизелови двигатели.

Когато дюзите е необходимо да бъдат почистени или рециклирани, което е доста скъпа процедура, почистването на резервоара също е задължително и се препоръчва от фирмите, които извършват рециклиране на дюзи.

:arrow: Почистване на дизелови и бензинови дюзи без демонтаж.

Почистване на дюзите се осъществява със специализирана за целта апаратура и препарат. Извършва се, като вместо съответното гориво, с което работи двигателя, се подава, чрез апаратурата, почистващият препарат. Ефективно се почистват не само дюзите, но и ГНП, горивопроводите, горивната рейка, смукателните клапани. Преди извършване на този вид почистване на common rail дюзи, е необходимо да се направи оценка, дали става въпрос за замърсяване на дюзата и тогава метода е приложим или дюзата има хардуерен проблем и тогава е необходимо рециклиране при, което се подменят и елементи от дюзата.


За контакти- на лично съобщение или на GSM номер 0888 543830.
Последна промяна zvetiko на 04 Дек 2019, 8:41, променена общо 28 пъти

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 21.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW- платена тема

Мнение от majstorapetkov » 07 Юли 2013, 8:03

Едно огромно благодаря за съдействието при закупуването на едно Е36 323i. Дойде на място, пълна диагностика на електрониката и двигателя на колата, измерване на комресия, и много ценни съвети. Горещо препоръчвам, който има нужда да му ползва услугите, които предлага! :bowdown: :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW- платена тема

Мнение от raduslaf » 09 Юли 2013, 8:10

Изключителен специалист в диагностицирането и последващото отстраняване на откритите проблеми. Всичко, що е проблем в електрониката, бива откривано без съмнение (не съдя само от моята кола!). Смешни цени на фона на пазара и най-важното за мен, без което нямаше да го посещавам независимо колко добър специалист е - коректност на ниво, каквото рядко се среща в България.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 23 Юли 2013, 11:42

Благодаря за хубавите думи, радвам се, че сте останали доволни. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320 TOURING

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от svetiata_79 » 25 Юли 2013, 10:10

Пепи е истински професионалист :yes: , едно огромно благодаря и от мен / човека с черното комби Е36 М52В20 / , след близо година обикаляне по "майстори" попаднах на точният човек - изключително коректен . Всички проблеми бяха диагностицирани и отстранени !
Незнам за другите колеги , но той за мен от сега на татък ще е моят първи избор в областта на диагностиката на BMW :bowdown:


Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 2.01.2013
Пол: Мъж
Кара: BMW 520i v24
Мечтае да кара: ЗАЗ 968А

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Affalterbach » 02 Авг 2013, 9:22

Подкрепям напълно казаното от колегите до тук. Изключително професионално отношение! Закарах му е34-ката си с доста сериозен проблем, отдели ми близо 3 часа, диагностицира всичко стъпка по стъпка, стигна до проблема и в последствие беше отстранен. Направи замервания дори които не бяха във връзка с проблема, просто за да съм сигурен, че всичко е изправно по колата. Ако искате да ви отделят достатъчно внимание, без да претупат нещата това е човекът. Отделно както прочетохте по-горе, колегата си има мобилна апаратура и дори колата ви да не е в движение, можете да разчитате на помощтта му. :yes:
Не е важно колко бързо караш, а колко бързо спираш.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 06 Авг 2013, 11:56

Благодаря колеги и по-рядко да ви се налага да идвате при мен. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 23.10.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e36 323Ci Ci
Мечтае да кара: ///М-ки

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от dimkata » 07 Авг 2013, 13:58

Това е точният човек. Когато си купувах Е36 преди месец, той ми прави диагностиката. :yes:
The more you sweat on practice,
the less you bleed in battle!

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 17.04.2012
Местоположение: СОФИЯ,КВ. ВИТОША, УЛ. ПРОФ. ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 3
Пол: Мъж
Кара: BMW

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от de.auto » 17 Авг 2013, 16:56

Един голям + за колегата, страшно готин човек и истински професионалист! Удоволствие е да се работи с него. След 1-2 седмица отново ще го посетя :mhihi:
ИзображениеDE AUTO LTD.Изображение
ОРИГИНАЛНИ АВТОЧАСТИ И КОНСУМАТИВИ внос от Германия
Може да намерите всичко за вашите автомобили при нас
ОБЯВА--> АВТОЧАСТИ НА ТОП ЦЕНИ!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 19 Авг 2013, 10:13

de.auto написа:Един голям + за колегата, страшно готин човек и истински професионалист! Удоволствие е да се работи с него. След 1-2 седмица отново ще го посетя :mhihi:


Благодаря колега. :yes: Посещението след 1-2 седмици е задължително, за да доуточним посоките на света. :mhihi:

Това е точният човек. Когато си купувах Е36 преди месец, той ми прави диагностиката


Благодаря, много безаварийни километри. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 13.03.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е32 730

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от super_bojo » 29 Авг 2013, 20:31

Най-доброто диагностициране ,което може да се намери в бг. . Колегата замери всички възможни неща ,които могат да се измерят по мотора по-абсолютно професионални методи и с най-високо ниво на оборудване . Въобще при него диагностиката може да се смята за инвестиция не като разход . Гласувам с най-висока оценка и едно голямо благодаря за помоща :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Mpower84 » 04 Сеп 2013, 6:46

Изключително съм доволен от колегата. Отдели ми 3-4 часа за диагностика като извърши много професионално всички тестове без да претупва и с подробно обяснение. Поздрави и да продължава в същия дух!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 07 Сеп 2013, 16:47

Благодаря колеги, радвам се, че сте останали доволни. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 17.04.2012
Местоположение: СОФИЯ,КВ. ВИТОША, УЛ. ПРОФ. ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 3
Пол: Мъж
Кара: BMW

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от de.auto » 07 Сеп 2013, 22:06

Отново един голям + за колегата. За пореден път съм безкрайно доволен от неговия професионализъм и коректност! Това е единствения човек, който ще работи по BMW-тата ми от тук нататък :bchug:
ИзображениеDE AUTO LTD.Изображение
ОРИГИНАЛНИ АВТОЧАСТИ И КОНСУМАТИВИ внос от Германия
Може да намерите всичко за вашите автомобили при нас
ОБЯВА--> АВТОЧАСТИ НА ТОП ЦЕНИ!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 10 Сеп 2013, 12:19

За всичко, което е в областа на дейноста ми- с най-голямо удоволствие и старание. :yes:

Следваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook