АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 17.04.2011
Пол: Мъж
Кара: MINI Cooper R50 '06

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Koenigsegg » 30 Апр 2015, 12:43

И аз се присъединявам към огромната група от доволни клиенти. Изключително доволен съм от работата по колата и приятелското отношение към клиентите. Всичко се обяснява внимателно и подробно и на всеки клиент се обръща внимание, което според мен е доста голяма рядкост. Ще си поддържам колата само при вас. Продължавайте в същия дух! :)

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 14 Май 2015, 6:17

Koenigsegg написа:И аз се присъединявам към огромната група от доволни клиенти. Изключително доволен съм от работата по колата и приятелското отношение към клиентите. Всичко се обяснява внимателно и подробно и на всеки клиент се обръща внимание, което според мен е доста голяма рядкост. Ще си поддържам колата само при вас. Продължавайте в същия дух! :)


:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 24.06.2008
Местоположение: София
Кара: 525 tds

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от mitkom » 14 Май 2015, 8:41

За втори път посещавам сервиза и съм супер доволен. Пристигнах с изпушил съединител аварийно :dunno: , оставих колата и за супер кратко време си взех Е39 -та с нов комплект и каре на кардана. Направиха ми и диагностика за други проблеми и сега всичко е Ок :clap: :driving:
Благодаря!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 24 Май 2015, 12:13

mitkom написа:За втори път посещавам сервиза и съм супер доволен. Пристигнах с изпушил съединител аварийно :dunno: , оставих колата и за супер кратко време си взех Е39 -та с нов комплект и каре на кардана. Направиха ми и диагностика за други проблеми и сега всичко е Ок :clap: :driving:
Благодаря!

:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 23.11.2014

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от koksimir » 25 Май 2015, 15:03

Изключително доволен съм от обслужването, което получих като нов клиент в DSC Performance. Момчетата направиха пълна диагностика на колата(купена наскоро) казаха какво трябва да се смени сега и какво предстой да се подменя с времето.

Вече 2 пъти посещавам сервиза за сравнително сложни ремонти и смея да твърдя, че се справят с мекота със всичко.

В допълнение към перфектно свършената работа мога да Ви гарантирам, че няма да намерите сервиз където колата ви да бъде оправена толкова бързо! Давам пример веднага тази сутрин в 10.00 си оставих колата, трябваше да се смени клапан около common rail-a в 13.30 колата вече беше готова! :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от galant » 26 Май 2015, 22:23

Отново мноооого доволен от Ванката!!!Да не влизам в подробности а да обобщя-няма такъв Пич :yes: Винаги готов да помогне и обърне внимание.Ванка,жив и здрав :yes: :yes: :yes:
Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 27 Май 2015, 6:21

koksimir написа:Изключително доволен съм от обслужването, което получих като нов клиент в DSC Performance. Момчетата направиха пълна диагностика на колата(купена наскоро) казаха какво трябва да се смени сега и какво предстой да се подменя с времето.

Вече 2 пъти посещавам сервиза за сравнително сложни ремонти и смея да твърдя, че се справят с мекота със всичко.

В допълнение към перфектно свършената работа мога да Ви гарантирам, че няма да намерите сервиз където колата ви да бъде оправена толкова бързо! Давам пример веднага тази сутрин в 10.00 си оставих колата, трябваше да се смени клапан около common rail-a в 13.30 колата вече беше готова! :driving:


Благодаря най-напред за гласуваното доверие!
Радвам се, че проблемите с колата бяха отстранени - пожелавам ти безброй безаварийни километри и само консумативи да сменяш!

galant написа:Отново мноооого доволен от Ванката!!!Да не влизам в подробности а да обобщя-няма такъв Пич :yes: Винаги готов да помогне и обърне внимание.Ванка,жив и здрав :yes: :yes: :yes:

Няма за какво да ми благодариш ;)
Аз благодаря за хубавите думи - жив и здрав бъди и ти! :)

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 27.05.2015
Пол: Мъж

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Vogarets » 27 Май 2015, 10:20

Разбирам че се специализирате на BMW-та, но искам да попитам дали ще може да погледнете една Mazda 6?

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 31 Май 2015, 7:03

Vogarets написа:Разбирам че се специализирате на BMW-та, но искам да попитам дали ще може да погледнете една Mazda 6?


Благодаря за гласуваното доверие към нас, но ще трябва да Ви разочаровам - разполагаме с последно поколение софтуер на дилърско ниво, но само за BMW - ако проблема не е механичен при маздата - по-скоро ще Ви загубим времето...

И все пак - ще се радваме да се чуем, за да обясните какъв е проблема и тогава да кажем има ли смисъл да идвата - 0886/402011 Иван Димитров.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 137
Регистриран на: 24.08.2014
Местоположение: София
Кара: e46 320d 150hp

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Simbazz » 01 Юни 2015, 21:30

И аз да се присъединя към доволните клиенти! Професионално и същевременно приятелско отношение, разбират си от работата! Успехи

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 07 Юни 2015, 17:15

Simbazz написа:И аз да се присъединя към доволните клиенти! Професионално и същевременно приятелско отношение, разбират си от работата! Успехи


:D :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 26.09.2014
Пол: Мъж
Кара: е90

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от cvetan9 » 09 Юни 2015, 6:50

Здравейте, и аз искам да се присъединя към клиентите, които са изключително доволни не само от обслужването, но и от отношението. Изключително коректно и професионално отношение. Едно голямо благодаря и успехи!

Поздрави!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 26 Юни 2015, 6:45

cvetan9 написа:Здравейте, и аз искам да се присъединя към клиентите, които са изключително доволни не само от обслужването, но и от отношението. Изключително коректно и професионално отношение. Едно голямо благодаря и успехи!

Поздрави!


Благодарим за добрите думи!
Безавариини километри и много усмивки зад волана! :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 9.04.2009
Пол: Мъж
Кара: засилен дизел
Мечтае да кара: на Шаро поршето
Детайли за колата: TOP!!! FULL!!! MPACK!!! Всички екстри за модела! :D :D :D

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Snoop » 28 Юни 2015, 0:07

Няма да напиша нищо по-различно от досегашните коментари за сервиза.

Само ще допълня, че Dimitroff е невероятен Човек. :bchug:
Аз и ти сме луд-ни-ца... Изображение Изображение Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 04 Юли 2015, 7:57

Snoop написа:Няма да напиша нищо по-различно от досегашните коментари за сервиза.

Само ще допълня, че Dimitroff е невероятен Човек. :bchug:


:yes: :oops:

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook