АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 10.07.2015
Пол: Мъж
Кара: e46 318
Мечтае да кара: M5

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от junglism » 10 Мар 2016, 17:04

За първи път посетих сервиза с доста проблеми по автомобила. Обадих се във вторник, в сряда сутринта колата беше в сервиза, а до края на деня беше с обстойно ремонтирана предница и почти изцяло подменена охладителна система. Честно казано ми беше трудно да доверя толкова много ремонт на който и да е сервиз, но момчетата оправдаха очакванията ми и то с невиждана бързина! Благодаря! :bchug:

Изхарчих си спестяванията, но като посъбера отново се връщам за останалите неща от списъка, които имат да се правят :)

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 27.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: VW Passat 1.9TDI
Мечтае да кара: BMW 330XD 204HP

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от nikikostadinow » 12 Мар 2016, 1:27

Огромно благодаря, отново!

За пореден път посещавам сервиза!

Предна дясна полуоска, тампони на задни амортисьори, ляв преден шарнир! Колата меко казано тропаше, но мочметата за 1 ден я направиха отново удовлствие за каране!:)

E46 330XD!

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 2.10.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от kireto_007 » 21 Мар 2016, 15:47

Здравейте колеги,днес за първи път посетих сервиза,моите впечатления са,че такъв сервиз в София няма.Изключителни професионалисти,моята оценка е 6+.Мисля че тези момчета имат голямо бъдеще,спечелиха ме като клиент а аз ще ги препоръчвам на всичките ми приятели.

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 16.07.2012
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW E46 320d '02

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от TheTinker » 12 Апр 2016, 21:11

Положителен отзив и от мен. Днес бях на оглед и обслужване при момчетата и съм много доволен. Искам да благодаря за добре свършената работа и за проявеното търпение, и разбиране. Сега колата е доста по-тиха, по приятна е за каране. Смятам да ви посетя отново и отново. :)

Имам и един бърз въпрос. Видях в списъка че сте включили че маркучи за спирачна система за напука ни и са за смяна. Случайно да помните от коя страна маркучите са за смяна? Питам защото малко след покупката на автомобила колата бе оставена при наш познат, който не е БМВ специалист и видя че от дясната страна се налага смяна на маркучи с нови. Важно е за мен да знам, дали при огледа от ваша страна се забеляза същото. Благодаря предварително.

Поздрави,
Крис.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 15 Апр 2016, 6:17

junglism написа:За първи път посетих сервиза с доста проблеми по автомобила. Обадих се във вторник, в сряда сутринта колата беше в сервиза, а до края на деня беше с обстойно ремонтирана предница и почти изцяло подменена охладителна система. Честно казано ми беше трудно да доверя толкова много ремонт на който и да е сервиз, но момчетата оправдаха очакванията ми и то с невиждана бързина! Благодаря! :bchug:

Изхарчих си спестяванията, но като посъбера отново се връщам за останалите неща от списъка, които имат да се правят :)


:yes:

kireto_007 написа:Здравейте колеги,днес за първи път посетих сервиза,моите впечатления са,че такъв сервиз в София няма.Изключителни професионалисти,моята оценка е 6+.Мисля че тези момчета имат голямо бъдеще,спечелиха ме като клиент а аз ще ги препоръчвам на всичките ми приятели.


:yes:

kireto_007 написа:Здравейте колеги,днес за първи път посетих сервиза,моите впечатления са,че такъв сервиз в София няма.Изключителни професионалисти,моята оценка е 6+.Мисля че тези момчета имат голямо бъдеще,спечелиха ме като клиент а аз ще ги препоръчвам на всичките ми приятели.


:yes:

TheTinker написа:Положителен отзив и от мен. Днес бях на оглед и обслужване при момчетата и съм много доволен. Искам да благодаря за добре свършената работа и за проявеното търпение, и разбиране. Сега колата е доста по-тиха, по приятна е за каране. Смятам да ви посетя отново и отново. :)

Имам и един бърз въпрос. Видях в списъка че сте включили че маркучи за спирачна система за напука ни и са за смяна. Случайно да помните от коя страна маркучите са за смяна? Питам защото малко след покупката на автомобила колата бе оставена при наш познат, който не е БМВ специалист и видя че от дясната страна се налага смяна на маркучи с нови. Важно е за мен да знам, дали при огледа от ваша страна се забеляза същото. Благодаря предварително.

Поздрави,
Крис.


Предните спирачни маркучи бяха доста зле.

:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 21.02.2010
Пол: Мъж
Кара: z3

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от prozorche » 14 Май 2016, 16:30

Безкрайно доволен и щастлив съм след смяна на мотора при момчетата!!! Всичко е перфектно, колата е неузнаваема, а аз си карам с една голяма усмивка на лицето. Благодаря Ви момчета!! :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 18.03.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с усмивка.
Мечтае да кара: колата си до пенсия.
Детайли за колата: разглезена

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от hackermania » 15 Май 2016, 14:18

От няколко месеца използвам услугите im и съм супер доволен. Каквото и да кажа ще е малко за това, което правят и начина, по който го правят.
Винаги казват всичко в прав текст без да има увъртания или скрито-покрито. Не обичат да претупват нещата и въпреки това работят изключително бързо.
Най-важното разбира се е, че държат клиента да остане напълно доволен от свършената работа.

:clap:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 10.01.2014
Пол: Мъж
Кара: X5 E53 3.0dA
Детайли за колата: 530iA E60 -Sold
Audi S6 -Sold
Z3 3.0iM -Sold
328iM E46 -Sold
325iC E36 -Sold

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от crashworkz » 25 Май 2016, 15:12

First let me apologise about the english, unfortunately I don't speak bulgarian as well as I should!

It has now been a long time since I visited Ivan, Vasko and the guys at DSC - but when I saw this thread I just felt that I had to post a reply.

I have been going to DSC what feels like a hundred time over the last few years, both with my E60 530i, and with my E53 X5. Every time I have visited, I have been given the most excellent service. When I bought my X5 it has more issues than I could count, and even more showed up all the time - to the point where I had to visit DSC almost every week! Although I'm a foreigner, and I don't speak the language, the prices I've been given have always been more than fair, and the assistance and customer service is absolutely brilliant every time. It doesn't matter if it's regarding broken parts in need of replacement, a scheduled service, or simple advice. The guys at DSC have done such a good job with the car that I haven't had the need for any more service for a long time. Now my oil is starting to get old, and I will soon visit them again to not only give it a service - but to give the car a complete review. :yes:

Regards,
Peter

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Jim Beam » 07 Юли 2016, 11:07

Колко излиза смяна на мотор, кутия и диф до ключ?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 4.01.2014
Пол: Мъж

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от H.Velqkov » 25 Юли 2016, 10:59

Наскоро си взех е91 320д.Един ден реших да си чистя колектора и егр-а.След като ги изчистих до блясък започнах много да се чудя дали да махна вихровите клаипи, тъй като съм с м47.Реших да отида до сервиза(за мое щастие е на 30 сек от вкъщи).Носих колектора в ръка и още преди да им кажа здрасти те вече знаеха какво ще ги питам :D.Обясниха ми доста приятелски защо да ги махна и как.Много готини пичове препоръчвам ги :yes:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 12 Авг 2016, 6:18

prozorche написа:Безкрайно доволен и щастлив съм след смяна на мотора при момчетата!!! Всичко е перфектно, колата е неузнаваема, а аз си карам с една голяма усмивка на лицето. Благодаря Ви момчета!! :ok:


:yes:

hackermania написа:От няколко месеца използвам услугите im и съм супер доволен. Каквото и да кажа ще е малко за това, което правят и начина, по който го правят.
Винаги казват всичко в прав текст без да има увъртания или скрито-покрито. Не обичат да претупват нещата и въпреки това работят изключително бързо.
Най-важното разбира се е, че държат клиента да остане напълно доволен от свършената работа.

:clap:


:yes:

crashworkz написа:First let me apologise about the english, unfortunately I don't speak bulgarian as well as I should!

It has now been a long time since I visited Ivan, Vasko and the guys at DSC - but when I saw this thread I just felt that I had to post a reply.

I have been going to DSC what feels like a hundred time over the last few years, both with my E60 530i, and with my E53 X5. Every time I have visited, I have been given the most excellent service. When I bought my X5 it has more issues than I could count, and even more showed up all the time - to the point where I had to visit DSC almost every week! Although I'm a foreigner, and I don't speak the language, the prices I've been given have always been more than fair, and the assistance and customer service is absolutely brilliant every time. It doesn't matter if it's regarding broken parts in need of replacement, a scheduled service, or simple advice. The guys at DSC have done such a good job with the car that I haven't had the need for any more service for a long time. Now my oil is starting to get old, and I will soon visit them again to not only give it a service - but to give the car a complete review. :yes:

Regards,
Peter


:yes:

Jim Beam написа:Колко излиза смяна на мотор, кутия и диф до ключ?


Различно :)
Не сте уточнили нито на какъв модел от марката, нито мотор, нито кутия, нито диф...не сте уточнили просто сменяме или първо ревизираме компоненти от новия мотор/кутоя/диф.
На толкова уклончив въпрос - няма как да дадем дори и приблизителен отговор.
Отделно - при наливане на новите флуиди - цената варира предивид вида/марката им...
Принципно въпроса Ви може да получи отговор след около 15-20 минутен уточняващ разговор и вадене на цени на място, колега.

H.Velqkov написа:Наскоро си взех е91 320д.Един ден реших да си чистя колектора и егр-а.След като ги изчистих до блясък започнах много да се чудя дали да махна вихровите клаипи, тъй като съм с м47.Реших да отида до сервиза(за мое щастие е на 30 сек от вкъщи).Носих колектора в ръка и още преди да им кажа здрасти те вече знаеха какво ще ги питам :D.Обясниха ми доста приятелски защо да ги махна и как.Много готини пичове препоръчвам ги :yes:


:yes: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от klintan66 » 09 Сеп 2016, 20:46

Позволих си да се обадя късно вечерта по телефона на Иван Димитров в 21,30h ...
Какво да кажа освен- възпитан и отзивчив човек . Даде подробно своето мнение и ме насочи за решението на моя проблем. :bowdown:
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 24.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530xd
Мечтае да кара: по хубави пътища.

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от J0P3T0 » 09 Сеп 2016, 22:27

+1 и от мен за сервиза. Закарах една Е60 за оглед преди покупка преди около 10 дни. Въпреки, че в крайна сметка я закарах на други майстори, Васко е много отзивчив и винаги намира време да отговори на изникналите въпроси.
Продължавайте в същия дух:)

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 8.11.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 N52B25

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от ivan_101 » 11 Сеп 2016, 12:39

Вчера бях при тях за обслужване и оглед на наскоро закупено е60. Останах доволен от кратката ни среща. Работят чисто и отделят време да отговарят на въпроси. Добро впечатление ми направи, че си водят пълна сервизна история на автомобила. +1 от мен :yes:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 12 Сеп 2016, 14:43

klintan66 написа:Позволих си да се обадя късно вечерта по телефона на Иван Димитров в 21,30h ...
Какво да кажа освен- възпитан и отзивчив човек . Даде подробно своето мнение и ме насочи за решението на моя проблем. :bowdown:


"Каквото повикало - такова отговорило" !
Макар обаждането да беше късно - отстеща беше възпитан човек, който неколкократно се извини - жив и здрав и безаварийни километри!

J0P3T0 написа:+1 и от мен за сервиза. Закарах една Е60 за оглед преди покупка преди около 10 дни. Въпреки, че в крайна сметка я закарах на други майстори, Васко е много отзивчив и винаги намира време да отговори на изникналите въпроси.
Продължавайте в същия дух:)

Sent from my SM-G903F using Tapatalk


:yes:

ivan_101 написа:Вчера бях при тях за обслужване и оглед на наскоро закупено е60. Останах доволен от кратката ни среща. Работят чисто и отделят време да отговарят на въпроси. Добро впечатление ми направи, че си водят пълна сервизна история на автомобила. +1 от мен :yes:


:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook