АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 1.01.2015

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от gohv » 04 Юли 2015, 17:50

Единицата от 02/07, която правихте(дето масло тече от спукана конзола) спря да пуши след смяна на филтъра, чието име забравих.
Доволен съм!

Към края на месеца ще ходя да сменявам и въпросната конзола.
Доволен съм!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 10 Юли 2015, 13:39

gohv написа:Единицата от 02/07, която правихте(дето масло тече от спукана конзола) спря да пуши след смяна на филтъра, чието име забравих.
Доволен съм!

Към края на месеца ще ходя да сменявам и въпросната конзола.
Доволен съм!


Филтъра е филтър за картерни газове.
Беше заводския :mhihi:

Радвам се, че ни се довери и го смени.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 713
Регистриран на: 14.03.2011
Пол: Мъж
Кара: F11 LCI 530xd / E46 330xda M57N
Мечтае да кара: по-малко на пътна помощ
Детайли за колата: +VRPerformance+eco-tuning auto+ново BMW X5 турбо

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от virtualchild » 10 Юли 2015, 15:29

Доволен съм от работата на сервиза и определено горещо ги препоръчвам.
Малко са такива сервизи, в които не е нужно да гледаш майсторите в ръцете за да си вършат съвестно работата.
За два дни работа ми смениха двигателя, турбото и инсталираха рециклирани 6 дюзи.
Перфектни сте! :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 137
Регистриран на: 24.08.2014
Местоположение: София
Кара: e46 320d 150hp

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Simbazz » 13 Юли 2015, 11:02

До Dimitroff ,

Колега писах ти на лично за смяна на масло и филтри, сигурно не си го видял :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 23.11.2014

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от koksimir » 13 Юли 2015, 11:08

Отново страхотна работа на момчетата от DSC Performance, смениха всички тампони по предницата и оправиха теч на антифриза на една от тръбите(октопод) :yes:

Горещо препоръчвам, ако не ви се занимава с мърлячи и искате работата да бъде свършена както трябва и на време!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 9.04.2009
Пол: Мъж
Кара: засилен дизел
Мечтае да кара: на Шаро поршето
Детайли за колата: TOP!!! FULL!!! MPACK!!! Всички екстри за модела! :D :D :D

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Snoop » 13 Юли 2015, 18:34

Simbazz написа:До Dimitroff ,

Колега писах ти на лично за смяна на масло и филтри, сигурно не си го видял :dunno:


Направо звънкай на телефона от първия пост. :yes:
Аз и ти сме луд-ни-ца... Изображение Изображение Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 24 Юли 2015, 7:45

virtualchild написа:Доволен съм от работата на сервиза и определено горещо ги препоръчвам.
Малко са такива сервизи, в които не е нужно да гледаш майсторите в ръцете за да си вършат съвестно работата.
За два дни работа ми смениха двигателя, турбото и инсталираха рециклирани 6 дюзи.
Перфектни сте! :yes:

:yes:
Безавариини километри от целия екип! ;)
Simbazz написа:До Dimitroff ,

Колега писах ти на лично за смяна на масло и филтри, сигурно не си го видял :dunno:


Колега в последната седмица не ми остава време просто - натоварени сме много в сервиза, а и сме поели ангажимент свързан със събора, на които също обръщаме внимание.
Съжалявам ако съм пропуснал да върна ЛС.
Свържете се с мен по телефона.

koksimir написа:Отново страхотна работа на момчетата от DSC Performance, смениха всички тампони по предницата и оправиха теч на антифриза на една от тръбите(октопод) :yes:

Горещо препоръчвам, ако не ви се занимава с мърлячи и искате работата да бъде свършена както трябва и на време!


Сърдечно благодарим! :yes:

Snoop написа:
Simbazz написа:До Dimitroff ,

Колега писах ти на лично за смяна на масло и филтри, сигурно не си го видял :dunno:


Направо звънкай на телефона от първия пост. :yes:


:yes: :yes: :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 25.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E93

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от nastybg » 24 Юли 2015, 10:23

Беемвист от много скоро, но пък с прекрасен старт благодарение на сервиза.Познавам се с момчетата отпреди и ако не бяха те, едва ли щях да предприема тази стъпка. Да не влизам в детайли: Отношение от-до, като се почне от съвети какво да търся/гледам, през пълен оглед преди покупката(спестява десетки главоболия и стотици левове), та се стигне до пълно обслужване, масла, филтри,ремъци, масло скорости и т.н.
Това е правилният начин на държание, работа и отношение просто :bchug: Благодаря момчета, успех !!!
---Alfa 147 1.9JTD---Fiat Coupe 2.0 16V EX---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90ex-----now E93 again Powered by DSC Performance

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 29 Юли 2015, 16:01

nastybg написа:Беемвист от много скоро, но пък с прекрасен старт благодарение на сервиза.Познавам се с момчетата отпреди и ако не бяха те, едва ли щях да предприема тази стъпка. Да не влизам в детайли: Отношение от-до, като се почне от съвети какво да търся/гледам, през пълен оглед преди покупката(спестява десетки главоболия и стотици левове), та се стигне до пълно обслужване, масла, филтри,ремъци, масло скорости и т.н.
Това е правилният начин на държание, работа и отношение просто :bchug: Благодаря момчета, успех !!!



Ние също благодарим за гласуваното доверие и добрите думи! :)

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 17.02.2015
Пол: Мъж
Кара: BMW 745d (E65)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от danielid » 12 Авг 2015, 7:58

Ванка, опитвам се да се свържа с теб по телефона без успех от много време, изглежда постоянно уцелвам неподходящ момент. Идвах и до сервиза една събота след събора, но беше затворен.

Искам да те помоля, когато имаш възможност да ми се обадиш и да се разберем кога да докарам хикса за да оправим окачването, да прегледате скоростите и още нещо.

Поздрави,
Даниел

p.s. свързах се с Васко и се разбрахме. Приятна почивка! :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 928
Регистриран на: 29.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318iS; Е46 320Cd; E92 335i
Мечтае да кара: На хубави и гладки пътища...

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от vanka7a » 13 Авг 2015, 21:34

Здравейте и от мен,

Пиша този коментар малко със смесени чувства към сервиза. Искам да кажа, че Ванката има невероятно добро отношение към клиентите си, обяснява много, дава съвети, работят бързо, цените са нормални!
Ще изложа и моят случай, адаш, надявам се няма да го приемеш лично, а като градивна критика. Та, случаят е следният:

Преди няколко месеца колата влезна при тях за смяна на гарнитури (картер, капак на клапани), семеринги на: колянов вал (откъм автомата) и турбини, тъй като имаше течове, който мен ме дразнеха. Всички части бяха поръчани, ремонта беше извършен след 2-3 дни, платен, както си му е реда. По време на ремонта е бил счупен маркуч от тяхна страна, за който заплатих допълнително пари (втора употреба, защото нов е над 200лв.), но всичко се случва, пластмасата при тези коли се изпича и при демонтаж лесно може да се счупи (счупеният маркуч не ми беше показан :dunno: ). Тук е момента да кажа, че бяха открити 1-2 неща (недозатегната дюза и изпчена гарнитура до масления филтър, нз. как се нарича това нещо) и отремонтирани :yes: . Като си взимах колата, ми казаха, че им е направило впечатление, че по всмукателните клапани и портовете има много нагар и според тях било от лоша поддръжка (не честа смяна на масло), което ме стресна доста, но после прочетох, че това е напълно нормално за двигатели с директно впръскване, но както и да е, тръгнах си щастлив, че повече няма да има течове на масло. Тъкмо паркирах пред нас и пробката на разширителния съд за антифриза изби и оцапа цялото двг с антифриз (беше скъсана при обезвъздушаване), но майната му, адаша след това ми даде пробка (използвана) - подарък :yes: . До тук всичко добре и нормално. Веднага след ремонта, водната помпа се развали (тук никого не виня, дошло й е времето най- вероятно) и се наложи колата пак да влезне при тях за смяна на водна помпа, термостат и пружини (бях си взел спортни). Тук вече забелязах странни неща под колата: Отново от някъде имаше лек теч, както и болтовете на картера не бяха нови (които бяха поръчани и представени от тяхна страна), а бяха старите (оцветени в син цвят). Попитах адаша, защо пак има теч и защо болтовете са в син цвят? Отговорът беше: "Няма гаранция, че теча ще бъде спрян напълно, а болтовете са сини, защото партидата е такава". Изобщо не погледнаха от къде идва теча, като ги попитах, единствено предположиха, че е от турбото (без да погледнат). Съгласих се, че теча може и да не спре, ако е от турбините, не се съгласих за болтовете, защото новите ги бях виждал и те не бяха оцветени в син цвят, но си замълчах, не съм дребнав... за едни болтове..., но си остана въпроса: дали е сменена гарнитурата и са сложени старите болтове (поради разсеяност) или не е сменяна изобщо? Следващото нещо, което ми направи лошо впечатление (тъй като бях около час в сервиза), че колегите на адаша са доста разсеяни, защото щяха да забравят планките (ако така се казват), които са между амо-то и бомбето, казах им за тях и ги сложиха - всичко точно!
Наскоро реших да мина през един сервиз, който ми го похвалиха (няма да споменавам имена), също както и DSC-то, за да огледат колата, от къде е този останал теч и може ли да се направи нещо по въпроса евентуално. Момчетата от сервиза, веднага щом вдигнаха колата, забелязаха, че един маркуч, към кулера, не е щракнат добре (най- вероятно, когато махаха кулера, за да сменят помпата, което за мен пак беше странно, повечето разкачат единствено рейката, но както и да е, поне измих кулера).Докато бяхме под колата, беше стигнато до следните заключения, за които бях напълно съгласен, защото ми показаха детайлно:
1. Теча идва от семеринг на коляновия вал (отново откъм автомата), макар че трябваше да бъде вече сменен (адаша ми беше показал снимки, че автомата е свален).
2. Капака на картера изобщо не е свалян, т.е. не е сменена и гарнитурата, а най- вероятно е бил донатегнат.
3. Това е единственият останал теч, който е много малък, не е проблем и може да се кара така с години.

В заключение ще кажа следните неща:
Много от нещата бяха направени, обяснени и доста неща открити, за които не подозирах, от страна на DSC performance, за което съм благодарен, НО има неща, за които беше заплатено (и то не малка сума) и е очевадно, че не са били направени по една или друга причина! Не желая да гадая каква е точно причината, силно се надявам да е поради разсеяност, а не алчност, тъй като нещата бяха доста, а работата я свършиха за 2 дена.
Ванка, обръщам се към теб със следната молба: Моля Ви, когато хората си заплащат, те очакват всичко да е направено както трябва, обръщайте повече внимание на автомобилите, които правите, разбирам, че имате много работа, гледайте да ограничите тази разсеяност (най- вече това се отнася за колегите ти) и всяко едно нещо, което е по списък, да го изпълнявате и до колкото се може да е качествено, дори и на малко по- високи цени, ако е необходимо и смятате, че печалбата Ви е малка, защото от дребни схеми пари не се изкарват, умен си, знаеш.

Отново благодаря за свършената работа, а за това, което не е свършено - майната му, живота продължава и без лоши чувства! :bchug:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 13 Авг 2015, 22:00

Здравей, адаш.

Тук ще изкажа моята гледна точка.

1. Болтове - всички със синя маркировка задължително се подменят...просто се късат при завиването - пише си го и на мотора отгоре.

2. При многократни поръчки на такива болтове (само оригинални - от BMW) не веднъж са идвали такива с и без маркировка - затова съм ти казал, че явно зависи от партидата.
Още преди да ги поръчаме - говорехме детайлно за всички тези неща - че НЕ МОЖЕ да се спестят - задължително е да се сменят. (в момента има в сервиза неотворени други болтове (за водна помпа, за маслената конзола и т.н. - едните са с маркировка - другите - без.).

3.Счупеният маркуч не е вакумен, а воден и да - изпича се и поради тази причина при демонтажа често се трошат фланците (колкото и леко да го вадиш - мотора работи на доста висока температура и с времето пластмасовите и бакелитени елементи просто се изпичат...както и гарнитурите.).Въпросният маркуч беше взет втора ръка от Перник - от нас (без по никакъв начин да сме те натоварвали в цената или да сме таксували отиването и връщането.). Съжалявам, ако мислиш, че някой от нас умишлено го е счупил...в грешка си.

4. Относно пробката - след като колата ти беше събрана и обезвъздушена - работи около час на празен ход - задължително условие преди да я издадем - все пак са разкачани доста елементи по водната система. - не е загрявала, не е текла от никъде.Когато ти ми се обади стана ясно, че когато си прибрал колата - е започнала да тече и съска (заради налягането във водната система). Ден по-късно съм ти дал ИЗПОЛЗВАНА пробка - защото такава съм имал - не виждам какъв е проблема, че пробката е използвана.Казваш,, че старата сме я повредили - защо тогава колата не е загрявала или губела вода при нас - ти сам я оглеждаше докато работеше пред сервиза...

5. Водната помпа...колите се чупят, адаш - нямам какво да кажа за това, че скоро след ремонта водната помпа си е заминала - освен да напомня, че тя е ужасно често дефектиращ елемент.

6.Относно теча от семеринга (ако е от него) - колкото и да ми е неприятно да го кажа...нали не мислиш, че сме свалили скоростната кутия и не сме сменили семеринга ?!? При положение, че ти показах ВСИЧКИ поръчани за колата ти части преди да започнем ремонта - нови, оригинални и неразопаковани ??

7. Няма как да върна закупена оригинална част (която е на поръчка - не е в наличност!)....ако мислиш, че сме я запазили (не сме сменили някоя) с цел да я вложим в друга такава кола...много сериозно се бъркаш :)

Тук искам да ти припомня планките на генерацията, чиито болтове се късаха и не се развиваха - въпреки 3-часовото разпробиване и подмяната на болтовете - не ти беше взето нито стотинка над договореното - въпреки всички непредвидени разходи за нас, беше направена отстъпка в цената на частите, кутията беше почистена до блясък, карера обезмаслен, мотора обезмаслен и почистен, колата измита вътрешно и външно...

Сега за нестегната дюза...тази кола работи на доста високо налягане - ако някоя дюза не е стегната - или ще прекъсва или ще хвърчи бензин...
За нещракнатата скоба на ТУРБО МАРКУЧА...създава се налягане от около 2 бара - ако не е щракната - при първото подаване на газ - излиза...

Яд ме е е само и единствено за едно нещо - че се съмняваш, че сме сменили гарнитурата на картера ти !
Заповядай в понеделник в сервиза - лично ще ти възстановя както цената за труда - така и цената за гарнитурата - не защото не е подменена, а защото си държа на името!

Не искам нито да се карам - нито да се заяждам - просто монетата винаги има две страни - за да се разделим с добри чувства - заповядай в понеделник в сервиза.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 928
Регистриран на: 29.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318iS; Е46 320Cd; E92 335i
Мечтае да кара: На хубави и гладки пътища...

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от vanka7a » 16 Авг 2015, 19:06

Здравей адаш,

По отношение на болтовете, точно защото ми бяха показани всички части от теб, съм абсолютно сигурен, че партидата беше с неоцветени такива, а в момента колата е с оцветени, затова и те попитах, защо така? Майсторите от въпросния сервиз бяха силно усъмнени, че е сменяна гарнитурата и това е единственото, за което съжалявам, ако не е извършено. По отношение на семеринга - сигурен съм, че е сте го сменили, няма причина да не е сменен, след като видях, че кутията е махната и лъсната, като облизана :yes: Но не мога да гадая каква е причината пак да тече (леко).
П.П: В понеделник няма да се видим, защото тези пари, които са били дадени, по един или друг начин са напълно заслужени от Ваша страна! За сравнение ще дам пример с Дару Кар, които щяха да ми вземат 2 пъти повече (поне) за същата работа :yes: Човешко е понякога да се забрави нещо, това не Ви прави слаб сервиз! :bchug:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 20 Авг 2015, 6:30

vanka7a написа:Здравей адаш,

По отношение на болтовете, точно защото ми бяха показани всички части от теб, съм абсолютно сигурен, че партидата беше с неоцветени такива, а в момента колата е с оцветени, затова и те попитах, защо така? Майсторите от въпросния сервиз бяха силно усъмнени, че е сменяна гарнитурата и това е единственото, за което съжалявам, ако не е извършено. По отношение на семеринга - сигурен съм, че е сте го сменили, няма причина да не е сменен, след като видях, че кутията е махната и лъсната, като облизана :yes: Но не мога да гадая каква е причината пак да тече (леко).
П.П: В понеделник няма да се видим, защото тези пари, които са били дадени, по един или друг начин са напълно заслужени от Ваша страна! За сравнение ще дам пример с Дару Кар, които щяха да ми вземат 2 пъти повече (поне) за същата работа :yes: Човешко е понякога да се забрави нещо, това не Ви прави слаб сервиз! :bchug:


Адаш...
Освен в момента имам 2 комплекта болтове - едните със синя маркировка - другите без - и двата комплекта са неотваряни!

Непрекъснато поръчам и изпращам части и изпращам части по Еконт - нямам спомен какви е имало когато сме говорили и какви е имало когато сме работили...

Държа да минеш, за да ти върна парите - щом има съмнение от твоя страна - можеш да отидеш другаде и с тези пари да подмените гарнитурата на картера...отново.
Имаш ми номера - обади се, за да ти дам парите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 23.11.2014

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от koksimir » 25 Авг 2015, 17:04

Отново страхотна работа на момчетата от АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd. - нов съединител, маховик, масло скорости и рециклирана турбина със съдействието на Turbo's Hoet. Колата е неузнаваема сега! :driving:

Продължавайте в същия дух :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook