АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 08 Ное 2015, 22:43

нагло ли?Нагло е да определиш една цена,после да поискаш двойно,нагло ли е да кажеш на 12.05 е готова,нагло е след седмица да попиташ колата защо не е готова.Нагло е да дадеш 600 лв и да разбереш,че заради едни 20-30 лв който са ги спестили даваш едни 600 лв. И не съм първия нито последният който е недоволен от тях.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 09 Ное 2015, 0:27

BAVAREC1 написа:нагло ли?Нагло е да определиш една цена,после да поискаш двойно,нагло ли е да кажеш на 12.05 е готова,нагло е след седмица да попиташ колата защо не е готова.Нагло е да дадеш 600 лв и да разбереш,че заради едни 20-30 лв който са ги спестили даваш едни 600 лв. И не съм първия нито последният който е недоволен от тях.


Ти ли си недоволен ???

След 5 месеца криене и сълзи, че нямаш пари? (В същото време си сложи газов инжекцион..)
Ти като типично цигане - караше дори и жена ти да лъже, бе Крумчо...

Колата ти не беше готова, защото просто ОТКАЗАХМЕ да работим по колата!!!

И да...не те заплашвам - съветвам те да спреш да си пробваш късмета, че прекаляваш с глупостите си!
Чалко човече си ти...не стига, че се пробва да ни изпържиш, но на всичкото отгоре и жертвичка се изкара... :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 09 Ное 2015, 2:40

не си пробвам късмета,обясни по точка 1 после ми кажи за буксата и трето не съм ви изпържил и не съм се крил,на 5 ден след вас вдигат колата за инжекциона и казват скоростната тече,букса сълзи,съответно ми става ясно колко сте точни!!!!!Няма да споменавам,че след вас колата я закарах в АУТОБАВАРИЯ и там хванаха проблема на 100 процента съм сигурен,че вие нямаше да хванете проблема!!!И затова 3 седмици бутахте колата.Ванка много си ми е спокойно да ти създавам проблеми.Сигорно и другия заралия дето взе е46 и той те опитваше да те прецака.Доста главоболия мога да ви създам ако пожелая,но ми предстои хубави моменти и неми е до вас.Късмет ви желая на вас,че може и да ви трябва.Прекалено съм зает да си гледам футбола по телевизията и да влизам в спор с теб,няма да си признаеш грешката за буксата,аз моята е осъзнах при вас никога

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 09 Ное 2015, 8:05

Моля те спри да си измисляш...
Другъде видели след 5 дни, че буксата сълзяла и затова не си си платил...хайде моля ти се!

1. Когато дойде на пожар при нас без масло в кутията (0.600л имаше - помниш ли??) и заяви, че нямаш пари да се обслужи, но трябва да пътуваш спешно - беше голяма душичка...

2. Поръчахме пред теб каквото имаше и каквото ТИ поиска - картер и масло!

3. Шест месеца не намери време да минеш...защото дължеше пари!
Ако 5 дни след това е сълзяла буксата - защо не пожела да я подменим и нея ? - никакъв не ни е проблема!НЯМАШЕ ДА СМЕНЯШ НИТО МАСЛО, НИТО ФИЛТЪР?!
Защото трябваше да даваш около 500лв, но ти си "тарикат" - за 20-30 лв няма как да платиш останалите!

4.След като реши да си платиш (тук обаче тактично пропускам защо "реши") - имаш наглостта да "искаш да ти оправим колата" ?!?!?
Въобще не ме интересува къде е правена и какво е било - сам знаеш, че освен да я прибираме вечер (за да не налазят и да си я намериш с липси) - друго не сме пипнали по нея ! Всъщност - не знам как може да си очаквал нещо друго!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 21.11.2007
Местоположение: Софията
Пол: Мъж
Кара: всичко дет се кара

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Filipoff » 09 Ное 2015, 14:52

Грешили сме и ние като автосервиз, който не е работил с клиенти той не е грешил, но грешките които сме допускали едва се броят на пръстите на едната ми ръка и в тези случаи сме си признали грешката, постарали сме се да се реваншираме достатъчно, да се поучим от грешката си и да не я допускаме отново. В твоя случай, КРУМЕ, единственото за което сме сгрешили е че ти гласувахме доверие и изобщо се занимавахме със слабоумната ти личност. Излиза че сме направили добро с цел да помогнем,а ти решаваш освен да не си платиш и да ни замотаеш половин година с пари, и да не спираш да говориш пълни глупости и да ни злепоставяш!!! Когато се срещнахме случайно след 6 месеца, като ни видя и пребледня защото знаеше че имаш да ни даваш пари и си забрави и ума и дума, въпреки това дори тогава ние се опитахме да ти помогнем но вече не така присърце както по рано, вече не ни беше приоритет това да ти свършим работа . А когато сменяхме маслото на кутията ти, сменихме наистина това което ти искаше! Лично аз отдолу под колата ти показах че сълзи леко от буксата и ти казах че и тя се сменя, но ти каза че не и е проблем да сменим само маслото, като даже не искаше и филтъра но те убедихме че 14 годишен филтър надали е в перфектна кондиция и ти се реши и на него!!!!! Така че недей да си измисляш и да лъжеш, поне малко съвест нямаш ли !?!?!?! И недей да обясняваш че няма да идваш повече при нас, защото така или иначе ти не идваш при нас и то не по твое желание и ти много добре го знаеш!!!!!!!!!!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 09 Ное 2015, 22:15

Идвам при вас,с теч на скоросната кутия я ми се оправдайте от къде тогава е бил теча.И двамата малчите за първият път защо и как решихте да ми вземете двойно от обявената цена и колата излезна две седмици по-късно.Днес ваш колега ми обяви цена 480 лв за всичко и спомена,че правило да се сменя буксата.Ще вземете да ме амбицирате да се обърна към когото трябва.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 10 Ное 2015, 9:27

Чети сега внимателно!

1. За теча от мотора - гарнитурата много добре знаеш, че беше на поръчка - което значи 5-7 РАБОТНИ ДНИ !
- Грубо - времето за този ремонт е между един и два дни ! Да сме забавили нещата с още ден!
Можеш ли да смяташ ? 7+2+1 = 10 дни, от който 7 ние сме нямали частта!!!

- ИЗОБЩО НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ИЗМИСЛИЦИТЕ ТИ, че някой бил казал, че това може да се направи за много по-малко пари!
ТИ БЕШЕ ТОЗИ, КОЙТО КАЗА, че на друго място са ти заявили, че за под 500 лева - няма да го направят - ние го направихме за 300 - и както виждаш - нямаш проблеми ! - Ако някой, който никога не е правил този ремонт ти е казал, че може да се направи за половината от тези пари - няма проблем - ходи си при него - при НАС струва толкова!

Когато си плати за този ремонт - усмивката ти беше до ушите за това, че си дал 200 лева по-млако от това, което си мислел - никаква идея нямам защо сега се правиш на ударен!

2. Теча на масло от кутията ти беше от гарнитурата и ти много добре го знаеш, защото много преди да обслужим кутията (още при ремонта по мотора!) ти бяхме казали, че тече обилно!
Напрегни си мозъчето и се опитай да се сетиш - ако теча е бил от буксата...което е общо взето дооооста висока точка на кутията - как така от твоята кутия източихме 0.600л. масло (беше там, когато го сменяхме!).

3. Круме...ти продаваш кебапчета...я ми кажи - цената на чистото месо и цената на кренвиршите еднаква ли е ?!?
СЪЩОТО Е И С ЧАСТИТЕ - има картер с филтър и гарнитура за 250 лева, има картер с филтър и гарнитура за 170лв. (разликата е, че при втория - гарнитурата протича брутално до 2-3 дни!!)
Има масло за кутията за 49лв/литъра - има масло за кутията за 25лв. Отделно - при обслужване на кутията се ресетва и самата кутия...

Ние сме ти вложили части с който гарантираме за извършения ремонт - маслото и картера с филтъра и гарнитурата са ти на ZF - въобще не ме интересува кой колко ти е обявил за този ремонт!

Васил го каза правилно - ПРАВИМ грешки - хора сме - но винаги когато сме правили грешка сме поемали отговорност за нея и сме компенсирали клиента.

В твоя случай обаче - съвестта ни е чиста!
Не се чувствам гузен по никакъв начин - направили сме перфектно ремонта с теча от мотора на цена, която е дори под тази, която е нормална!

Обслужили сме кутията по твое желание - БЕЗ БУКСА!
Взели сме за обслужването на кутията САМО ЗА ТРУД и ресет на кутията - реално ние платихме и картера с филтъра и гарнитурата + 7 литра масло - защото хленчеше като женичка, че трябва да пътуваш задължително ....а ти се показа като един истински тарикат и реши, че не е нужно след това да си платиш частите!

И да - когато 6 месеца по-късно беше закъсал - ние въпреки всичко спряхме с идеята да ти помоглем, а не да ти разкрасим физономията!
Помниш ли ??
Не можеше да си кажеш приказката, пелтечеше и заекваше и въпреки това - сега ни плюеш!

Очакваш от нас след като си плати ДЪЛЖИМИТЕ ПАРИ да се отнесем с желание към проблема на колата ти?!?!
Е няма как да стане просто !

За мен ти си просто едно недоразумение, с което не ти, А НИЕ сме прекратили всякакъв вид взаимоотношения - жив и здрав и все такъв тарикат на дребно ! ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 11 Ное 2015, 7:34

Мишчици малко трудно,щяхте да ми разкрасите физиономията питай пробвалите се.Ся вие ми казвате,че първо съм искал със старата гарнитура,и пак си протеворечите при първото посещение сте отбеляза ли,че теча е от буксата на скоросната кутия!!!!!!!И спокойно мислете се,че вие сте прекратили взаимоотношения само,че сменях те датчици ала бала бутах те и други такива работа.Повече на вас няма да ви отделям внимание,имаси 2 институции който ще се занимават с вас!!!!!! И ти чети внимателно колата я оставям на 3 или 4 май и сия взимам на 20 или 21 това колко дни са

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 25.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E93

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от nastybg » 11 Яну 2016, 21:23

След 6 и половина месеца притежание на първото ми БМВ прегледано и одобрено от сервиза съм очарован. Като изключим първоначалното пълно обслужване, колата е ходила до там за някоя и друга кодировка, една грешка, която наби заради явно отиващия си акумулатор и да се видя с момчетата и да се образовам на тема БМВ. Евала за мерака, с който работите момчета и ме очаквайте към началото на месеца, ще идвам за обслужване и да проверим ходовата част след 10к по българските пътища :)
---Alfa 147 1.9JTD---Fiat Coupe 2.0 16V EX---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90ex-----now E93 again Powered by DSC Performance

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 18 Яну 2016, 7:39

nastybg написа:След 6 и половина месеца притежание на първото ми БМВ прегледано и одобрено от сервиза съм очарован. Като изключим първоначалното пълно обслужване, колата е ходила до там за някоя и друга кодировка, една грешка, която наби заради явно отиващия си акумулатор и да се видя с момчетата и да се образовам на тема БМВ. Евала за мерака, с който работите момчета и ме очаквайте към началото на месеца, ще идвам за обслужване и да проверим ходовата част след 10к по българските пътища :)


Жив и здрав и много безавариини километри с тази хубавица ти желае целия ни екип!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от sub_eleven » 24 Яну 2016, 10:17

BAVAREC1 написа:Мишчици малко трудно,щяхте да ми разкрасите физиономията питай пробвалите се.Ся вие ми казвате,че първо съм искал със старата гарнитура,и пак си протеворечите при първото посещение сте отбеляза ли,че теча е от буксата на скоросната кутия!!!!!!!И спокойно мислете се,че вие сте прекратили взаимоотношения само,че сменях те датчици ала бала бутах те и други такива работа.Повече на вас няма да ви отделям внимание,имаси 2 институции който ще се занимават с вас!!!!!! И ти чети внимателно колата я оставям на 3 или 4 май и сия взимам на 20 или 21 това колко дни са

като оставим другите "спорни" подробности, има едно нещо, което не отричаш - вярно ли е, че 6 месеца си се крил за да не си платиш частите?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 24 Яну 2016, 20:46

Въобще не съм се крил,движех из БГ,Сърбия и ЕС и след 3 седмици да извадиш отново 517 лв защото някой е направил грешка,а натях грешките май станаха много!!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 24 Яну 2016, 21:02

Оставям 230 лв да направят всичко необходимо по скоросната кутия бях там и единствено отказах за болтовете,остатака от сумата от 330 лв щях да им донеса до месец,през месец май когато ВАСИЛ прави оглед ми е записано има теч от буксата.

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 25.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E93

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от nastybg » 29 Яну 2016, 10:18

BAVAREC1 написа:Оставям 230 лв да направят всичко необходимо по скоросната кутия бях там и единствено отказах за болтовете,остатака от сумата от 330 лв щях да им донеса до месец,през месец май когато ВАСИЛ прави оглед ми е записано има теч от буксата.

Ще напиша лично субективно мнение. Колега включваш се в спор, за да разпалиш "огъня" от друг спор с мнението си, макар спорещите страни да са извадили своите изводи и да са стигнали до решение на ситуцията. Ти защо продължаваш да сипваш? По-важното е кому е нужно? Аз като човек, който е имал достег с различни сервизи, смея да твърдя, че градя първото си мнение базирано на чуждото,а аз много трудно поверявам колите си на някой, било то и познат. Не, защото карам много скъпите или уникални коли, просто защото съм такъв. В полза на всяка от страните е да се разрешават подобен тип спорове бързо и коректно. Но аз в твое лице не виждам опит за комуникация, ти просто мяташ кал. До тук с обетивността, всъщност има едно нещо, което смятам ми дава право, да взема позиция и страна. А именно - човече ти си глупав. Съжалявам, не го твърдя на база правописна грешка, твърдя го на база начин на изразяване. Изреченията са ти неподредени, едвам се разбира идеята, а много често дори няма такава. И не го казвам, за да се заяждам, просто комуникарам с доста ралични хора и повярвай ми - на неукия, много трудно се обяснява, следователно недоразуменията са в кърпа въразани. За щастие или не, развитието ни, не позволяват естествения подбор да си свърши работата :) В заключение, разбрах ти "болката" отдавна, а не разбирам защо продължаваш да каляш темата на хората. Успех ти желая, нямам нужда от отговор на написаното от мен. :)
---Alfa 147 1.9JTD---Fiat Coupe 2.0 16V EX---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90ex-----now E93 again Powered by DSC Performance

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 13.11.2011
Местоположение: Schweiz
Пол: Мъж
Кара: F11 M550D LCI
Детайли за колата: Champagner quarz metallic

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Burnar » 09 Фев 2016, 23:06

И аз да се запиша отново с благодарности за приятелското отношение и добре свършената работа днес! Надявам се да няма повече "интересни" проблеми по тази кола и следващия път, когато се видим, да е за оглед на Е60 и почерпка от моя страна! :driving:

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook