АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 20.01.2015
Пол: Мъж
Кара: F25 LCI 2.8 D

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от chippen » 31 Авг 2015, 9:45

Сега идва обещаното което бях казал , че ще направя понеже аз държа на мъжката си дума. Въпросната кола която закупих е на човек от форума Dimitroff АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd след като имах обещания , че по ходовата част и двигателя всичко ама всичко е изрядно проверено и оправено , на мъжка дума от негова страна се доверих , ясно е че човек не може да разбира от всичко. И така колата беше закупена , след решение от мое страна , ясно е че това го правя аз и аз си търпя последствията НО има едно голямо НО .
1- Когато даваш мъжка дума мисля ,че тя трябва да се спазва , ясно е че има 2 страни в случая , аз гледам моята Другата грам не ме интересува след видяното отсреща
2 След като закупих колата тръгнах на път към града ми. Като подарък той ми предложи да смени гумите и да направят баланс при негови познати , и да не хабя зимните понеже беше с такива , да сложим летните за да не хабя другите. ОК решено - сторено. На излизане от СФ първи проблем - Цялата предница играе като луда със скорост 90-100 км в час. След разговор с него , ми каза че не знаел кво ставало ОК , гледам -единия секретен болт даже го няма , предната дясна от 5 болта -3 стегнати 2 едва се крепят ОК стегнах ги - КРИК в колата съм имал отзад по неговите думи със сиг. така и не го намерих . Прибрах се . Ден 2ри тръгвам колата загасва след 100 метра , звъня , КАК ТАКА загаснала - ОБЕСНЯВАМ колкото мога , отг отсреща НЕ ЗНАМ , нищо не мога да кажа , оправяй се ! Съжалявам , че не записвам да се види колко точно мога да кажа всичко да не каже някой че слагам думи в устата му. След час пак звъня и питам Нали имах гаранция , понеже ТОВА ми обеща пред мои приятели там , ми казаха да се оправям и да не звъня през 1 мин. колата си била МОЯ. И така .... 2 дни разкарване по сервизи , оправям се както мога на сляпо , помпи ли не бяха кво ли не беше НЕ И НЕ , и накрая от диагностика се разбра , че датчика и по точно КАБЕЛА му който прави проблема. От 2 дни колата пали.
3- По време на огледа неговия приятел или партниор в живота и в сервиза , леко пълно момче казва РЕЙКАТА е рециклирана , Иван ми вика Рейката не е барана и е КАТО НОВА , нищо и няма , колата е обслужена , ХОДОВА ЧАСТ ДВИГАТЕЛ , след преглед тук в сервиз се оказа че 2 бейлетки НЕ СА ОК , а двигателя както се каза по рано даде фира на 1вия ден. КОЕТО за мен и няколко човека е ясно че това нещо го е имало и преди НАЙ МАЛкото когато както той казва колата е стояла много време. Да не говорим кабелите как бяха вързани по фарове и т.н. , едва стояха . Сега имам 1 хвърчаща фактура на стойност над 2000 лв. с печат на въпросната фирма за обслужване на мн неща НО вече мисля да направя смяна на масла и тн защото на такъв човек НЕ МОЖЕ да се вярва ! Гаранция за турбото съм ИМАЛ , не ми го дадоха като вземах колата направиха се че не ме чуха , гаранция за акумулатора същата работа. Като човек твърдящ че разбира от всичко и главно диагностика не мисля , че не може да разбереш такъв проблем. Да не говоря и за много други хора опарени от него , вече колко ще искат да пишат под моето мнение ако не бъде премахнато от форума вече е друг въпрос , правя го с цел да види всеки за какви измамни глупости става въпрос и КОЛКО е една МЪЖКА ХАСКОВСКА дума ПРЕСЕЛЕНА в София. Нека не пиша още куп глупости да не кажат , че го правя поръчково или нещо такова , правя го цел да предпазя хора от такива честно казано тъпи измами , ясно ми е че вземам и кола 2ра употреба която може и след 1 мин да гръмне НО нали когато даваш ДУМА има защо , като си мъж си слагаш главата в торбата , ако не не говориш само ! Останалото оставям на вас Всички който много го хвалехте Всички който говорихте какъв перфекционист е , Да такъв е момчето , добър и на думи ! дано един ден си видя гаранцията поне за турбото от 1 година и за акумулатора поне то е ясно че за нищо друго не може да имам :Д Форума е хубаво нещо , но за измикяри НЕ

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 17.02.2015
Пол: Мъж
Кара: BMW 745d (E65)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от danielid » 05 Сеп 2015, 22:32

Здравейте, искам да споделя и моите впечатления от сервиз "DSC Performance":

I. Плюсове:
1. Изключителени професионалисти за всичко свързано с BMW. Под всичко имам предвид наистина всичко - двигател, ходова част, ел.инсталация, софтуер и диагностика, оглед на автомобил преди покупка и каквото друго се сетите. Именно в "DSC Performance" ще получите конкретни отговори и решения. Сервизът е оборудван съвременно и от най-високо ниво;
2. Невероятно отношението към клиента, под невероятно визирам отношение не само спрямо другите сервизи в България (официални и неофициални), а и спрямо сервизи извън границата на балканските ни ширини. Ванката и момчетата не мерят хората по портфейла им, напротив, всички отишли в "DSC Performance" са равни и момчетата с радост помагат на всеки собственик на BMW отново да се радва на колата си без да мисли за проблеми;
3. Страст - когато закарам BMW-то ми в сервиза се чувствам като сред приятели, които се грижат за колата ми като за своя, които ми помагат да изпитвам удоволствие от шофирането с колата ми. Не случайно обаче споменах думата "приятели", просто защото момчетата са свестни и можеш спокойно да си говориш с всеки от тях и чисто човешки, на всякакви теми;
4. Цени - изключително разумни и справедливи спрямо клиента;
5. Гаранция и честно отношение - това за което клиентът е платил и му е обещано, точно това получава, дори много често в повече. Ще се повторя, но момчетата работят със страст по всяко BMW, което влиза в сервиза и отделно гледат да помогнат на всеки преди всичко като на човек, а не да гледат на хората само като на касички, нещо което не съм срещал другаде.

II. Минуси:
1. Просто няма такива. За Ванката и момчетата или добро или нищо, а който е на противното мнение поне според мен или е прекалено дребнав и взискателен или може да си позволи да ходи да "лекува" проблемите на автомобила си на безбожни цени в знайни и незнайни официални и неофициални сервизи, където никой няма и да му обърне внимание или да го посъветва.

III. Препоръки:
Да разширите сервиза, да го доразвивате повече и повече, защото мисля, че имате целия потенциал на света това да се случи! Страхотен екип сте и желая на всички ви най-вече да сте живи и здрави!

Благодаря на Ванката (Dimitroff), за всичко! Неведнъж ми е помагал и нито веднъж не е постъпил нечестно, нито веднъж не е търсил някакво облагодетелстване на мой гръб или да ме лъже, дори напротив! Например днес бях в сервиза инцидентно и Ванката и Васко ме спасиха, защото стъклото на шофьорската врата не можеше да се затвори и независимо, че имаха страшно много работа отделиха време и ми помогнахам, отново.

Благодаря на Ванката (Dimitroff), Васко, Пешо, Стоян, Сашо, както написах по-горе да сте живи и здрави, и от сърце ви желая сервизът да се развива все повече и повече и да сте полезни на всички пленени от магията на BMW.

В мое лице имате приятел и при вас ще поддържам всяко BMW.

Поздрави и дано коментарът ми е полезен и на други собственици на марката, защото и аз преди се лутах и чудех към кого да се обърна, защото всеки друг ме лъжеше по веригата - от продавач, през диагностици, през майстори и т.н., но открих "DSC Performance" именно чрез тази тема във форума и всичко вече е различно, за което съм благодарен.

Всичко по-горе написах не като платен драскач, като приятел на момчетата или само за да им правя изкуствена реклама на сервиза, а защото изписаното по-горе е мнението ми на клиент на сервиза - казвам се Даниел и стоя зад името и думите си.

И още нещо... мисля, че трябва да ценим труда на момчетата от "DSC Performance", защото поверявайки им колите ни те се грижат не просто за някакви машини, а и за живота ни, защото пътуваме в сигурни машини, но се грижат и за семейния ни бюджет, защото се стремят да намерят решение за всяко BMW на възможно най-приемливата цена.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от LiTtLeRoCk » 24 Окт 2015, 12:34

chippen написа: .

Колега, това е комерсиалния раздел, а не тема за некоректни потребители. Искам да спазваш правилата и да си пуснеш оплакването в правилната тема.
Това, че гумаджията не ти е завил болтовете, какво е виновен колегата?
Значи ти си запалил колата и си се прибрал, което означава, че мотора си е работел, а на следващия ден датчика е отказал. Колега, това не е чисто нов автомобил, който си купил от магазина, а на следващия ден се е предал. Има разлика между счупен мотор и дефектирал датчик, което не е нещо ново. Ти как очакваш да ти кажат каква е повредата от 300км разстояние, с врачуване или гледане на карти? Можеш да продължиш с писането в темата за некоректните потребители. Не си прави експерименти да пишеш пак тук и да ми отваряш работа.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 20.01.2015
Пол: Мъж
Кара: F25 LCI 2.8 D

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от chippen » 24 Окт 2015, 16:24

хахахаха Поне да не беше трил а ПРЕМЕСТИЛ мнението ми ЕЙ опасна схема сте тука половината , кво ми говориш бе човек ти луд ли си ? Може да го хвалят ама не може да го плюят а ? Така е няма проблем, затова няма да се оправят някой хора. Кво ся искаш да си плащам за една тема да стои важна и да го храня само тоя хасковския преселник ли ? Кво ми говориш и ти простотии ГУМАДЖИЯТА каза че е силно негов човек ми той като ме утрепе утре кво ще стане бе ? или като мотора спре в движение със 100 км ? а ПРОФЕСОРЕ нали той ся се прибрал аре да се еб .... Много хора намерих след моя проблем ОПАРЕНИ от въпросния сервиз но дори и рамото на адвокат(а) няма да помогне Който се сеща знае за какво говоря Просто объркахте човека :))))) Айде трии пак мнения и ме банвай ако искаш имам 150 ип-та , не си мисли че си нещо велико


Айде дай мнението за акумулатора КЪДЕ Ми е гаранцията бе Къде ми е за турбото Кво триеш истини , кво ти е мнението за биалетката сиг я разбих на завоя до шела като вземах колата нали със 100% гаранция за ходовата ,или тва че единия вика рейката е рециклирана другия вика не е барана

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 24 Окт 2015, 17:09

Много добър сервиз (протекла скоростна кутия сменят маслото и филтар след 2 месеца пак тече,щото не е сменена буксата на скоросната кутия) разбираш се за една сума взимаш си колата сумата става друга!!!!Dimitroff отговори за тая кола колко пъти я капарираха и връща капарото?

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 24 Окт 2015, 17:59

Ще ви помоля най-спокойно да избягвате подобни определения, криейки се зад монитора...

Колата беше капарирана веднъж - от колега от форума - ако прецени - той ще каже защо не я доплати.

Гаранцията за турбината и акумулатора са при мен - мини когато решиш да си ги вземеш, тарикат.

Към собственика на колата - не съм те лъгал, пич - каквото съм оправил по колата - това съм ти казал - обясних ти как я взех и ти казах как ти я давам!

Говориш глупости, а моето търпение се изчерпва с всяка следваща!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 24 Окт 2015, 18:21

Никой не се крие,а нашето търпение за качествения ремонт извършен от вас?Може би няма еконт и не може да изпратиш документите.Сменяте филтър и масло и не сменяте буксата на скоросната кутия.Или примерно разбираш се за 160 лв отиваш да си взимаш колата хоп друга е цената!!!!!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 20.01.2015
Пол: Мъж
Кара: F25 LCI 2.8 D

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от chippen » 24 Окт 2015, 22:26

хахахаха Опасна личност а криели сме се , това някви заплахи ли са или да ти припомня и други неща от сорта на някой момчета който са ти идвали на гости или според теб и това е глупост Да дойда 300 км да си взема нещо което ти като мн примерен може да ми пратиш по еконт или нещо друго ама няма нищо нали си ПЕРФЕКЦИОНИСТ както каза колегата ти в сервиза та ти си точно такъв , да видим пък като се изчерпа търпението какво ще стане че адски ми е интерестно вече , но нека както казах началника по горе в форума не е това мястото да се крием зад монитора , 1 съвет
Научи

1- Има ли 330 Д -2001 год. ПЕПЕРУДИ
2- когато ксенон свети по жълт цвят - значи ще гори не че са 2 различни вида крушки
3 - когато даваш мъжка дума да я спазваш най вече Успехи в живота , попътен вятър и само напред - но напред не се знае за къде ........ Прикл. спора спама и какво ли още не да не излезне , че вече наистина се чувствам като човек който те обвинява в толкова много неща за който ти пък си като Дева Мария. Нека просто хората знаят в какво отиват , ако пък изтрият ПОРЕДНИЯ ми пост разкриваш КАКВО се върши в СЕРВИЗА ти ДАНО поне някой не се утрепе ! АЗ ОЦЕЛЯХ ! :D

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от LiTtLeRoCk » 25 Окт 2015, 16:25

chippen написа:хахахаха Опасна личност а криели сме се , това някви заплахи ли са или да ти припомня и други неща от сорта на някой момчета който са ти идвали на гости или според теб и това е глупост Да дойда 300 км да си взема нещо което ти като мн примерен може да ми пратиш по еконт или нещо друго ама няма нищо нали си ПЕРФЕКЦИОНИСТ както каза колегата ти в сервиза та ти си точно такъв , да видим пък като се изчерпа търпението какво ще стане че адски ми е интерестно вече , но нека както казах началника по горе в форума не е това мястото да се крием зад монитора , 1 съвет
Научи

1- Има ли 330 Д -2001 год. ПЕПЕРУДИ
2- когато ксенон свети по жълт цвят - значи ще гори не че са 2 различни вида крушки
3 - когато даваш мъжка дума да я спазваш най вече Успехи в живота , попътен вятър и само напред - но напред не се знае за къде ........ Прикл. спора спама и какво ли още не да не излезне , че вече наистина се чувствам като човек който те обвинява в толкова много неща за който ти пък си като Дева Мария. Нека просто хората знаят в какво отиват , ако пък изтрият ПОРЕДНИЯ ми пост разкриваш КАКВО се върши в СЕРВИЗА ти ДАНО поне някой не се утрепе ! АЗ ОЦЕЛЯХ ! :D

Пробвай пак да пренебрегнеш мое предупреждение! Казах ти, че има тема за некоректни потребители, в която спокойно можеш да опишеш случая, но явно се мислиш за много велик, че да не се съобразиш с предупреждението ми!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 25 Окт 2015, 17:29

Аз мисля,че мястото е тук ако на иван не му харесва ок

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 25 Окт 2015, 19:23

BAVAREC1 написа:Аз мисля,че мястото е тук ако на иван не му харесва ок


Имаш ЛС - дай обясни ми там точно какъв е случая ими дай информация за коя кола става дума - за да видя какво сме въвели по ремонтна карта - дай ми само номера на колата (може и само цифрите).

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330I Touring
Мечтае да кара: Турбо бензин

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от MihailMihov » 26 Окт 2015, 17:29

При всички положения аз лично не вярвам Ванката да е подвел умишлено някого. Все пак, колкото и да си ги харесваме, Е46 са си вече доста стари кошници и който се лъже, че само ще сменя масла, гуми и накладки ще го четем как били боклуци тези коли и как се чупели. Това е офтопик и моля за извинение, но аз съм доволен от услугите на сервиза / Ванката и винаги предварително уговореното - цена, време, ефект от ремонта е съответствало с действителния резултат.

ПП
Колега наистина звучи неприятна историята за дизелката и ти пожелавам отсега нататък само хубави моменти с нея!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 05 Ное 2015, 9:20

BAVAREC1 написа:Много добър сервиз (протекла скоростна кутия сменят маслото и филтар след 2 месеца пак тече,щото не е сменена буксата на скоросната кутия) разбираш се за една сума взимаш си колата сумата става друга!!!!



BAVAREC1 написа:Никой не се крие,а нашето търпение за качествения ремонт извършен от вас?Може би няма еконт и не може да изпратиш документите.Сменяте филтър и масло и не сменяте буксата на скоросната кутия.Или примерно разбираш се за 160 лв отиваш да си взимаш колата хоп друга е цената!!!!!!!


Здравей, Крум :)

Точно така - вече мога да се обърна към теб по име - просто защото давайки ми на лично VIN-a на колата - няма как да я объркам!

А занеш ли защо няма как да я объркам ?
Знаеш :)
Но останалите тук няма как да знаят!
Затова ще обясня!

Крум е наш клиент...бивш наш клиент.
Крум дойде с тече на масло от мотора, но и с препоръка от мой познат.
Крум обясни, че макар и взел изгодно Е65-цата, която кара...не си е направил добре сметката относно подръжката и!
За ремонт, който във всеки един друг сервиз не биха започнали за под 500 лева (цената и думите са цитат на Крум) - ние извършихме за 300 лв....щото ...нали...познати, хора сме...

Няколко месеца по-късно Крум дойде при нас с друг проблем - кутията му течеше (гарнитурата на картера).
Извадихме цени за букса, картер и необходимото количество масло, но Крум заяви, че към момента не може да си позволи този ремонт.

Два месеца по-късно Крум дойде при нас...с проблем - кутията риташе жестоко.
Обясни ни, че на следващия ден задължително трябва да пътува...а също така обясни, че няма финансовата възможност да плати цялото обслужване на веднъж...при което ние направихме компромис - картер с филтър и гарнитура + маслото поехме ние, а той плати само и единствено обслужването - за буксата - и дума не искаше да става...

... уговорката беше до 3-4-5 дни Крум да доплати остатъка, който беше около 500-600 лева.

ШЕСТ МЕСЕЦА по-късно от Крум нямаше и следа :)

Света обаче е малък...с Васил го засякохме закъсал на 3-4 километра от сервиза...
С Крум не се разделихме като приятели...просто Крум си плати остатъка до последната стотинка...и ние отказахме да имаме каквито и да е допълнителни взаимоотношения с него.

Та...Крум...попитах те и на лично съобщение - НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИ !?!?!?!


P.S. Тази снимка е правена в деня, в който ти обслужихме кутията кажи-речи безплатно (но за наша сметка!), тук трябва да признаем, че бяхме трогнати от "почерпката", която ни направи - вижда се на снимката...жалко, че след това реши, че ти си тарикат, а ние - балами...

В тази тема се обърна към мен и Васил...а и към момчетата с "капути" ... това ли заслужихме, Круме??
Да ни обиждаш и да лъжеш най-безочливо ...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от BAVAREC1 » 07 Ное 2015, 17:06

Re: Обясни ако обичаш.
Изпратено на: 02 Ное 2015, 14:50
От: Dimitroff
До: BAVAREC1

BAVAREC1 написа:
да колата е 7 и знай,че чакам документа от другия сервиз и ще си пусна жалба.Не става така,едно сменяш другото не!!!!


Ще ми дадете ли все пак име телефон или номера на колата, за да проверя?
ваше право е да си пуснете желбата - разбира се, но наше право е да знаем за коя кола става дума!
...


... Круме, не те ли е срам ?!?

Ама честно ми кажи?!?!?

Не стига, че не си плати тогава има се правиш и на интересен...нали се сещаш, че ще се изнервим и няма да оставим нещата така ???

Първо,Васил,си определи сумата от 160 лв и три седмици ме мотах те,казах те една дата излезна след седмица след като имаше спор,второ преди 10 дни закарах друга е65 със същия проблем и вземаха 200 лв.Наистина бях на зор но никога не беше споменал Иване за буксата единствено говорех ме за болтовете след 5 дни я качиха и споменаха,че буксата тече затова не дойдох.И трето за три седмици не можах те да откриете проблема на колата и си я прибрах,и кво затова колата стоя при вас и я бутахте всеки ден признат грях не е грях!!!!И недей ме заплашва,че моето търпение е изчерпано.Не вие,а аз никога няма да стъпя при вас и да пратя човек!!!!Всичко хубаво ви желая!!!!!!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Ное 2015, 21:39

Ще се научите ли на ред? Или да се учим от начало? Не защитавам никого, но искам да се спазват правилата в този форум. Не може да пишете където и когато ви дремне. Има си тема за некоректните можеш да я използваш НО НЕ И ТУК! Никога не съм спирал, никого да се оплаче от когото и да било, НО СИ ИМА РЕД И МЯСТО! Сега пробвай и ти да пренебрегнеш моето предупреждение!

п.с Много нагло от твоя страна да се оплакваш от хора, които са ти помагали толкова много пъти.

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook