Car Detailing Bulgaria-Специални оферти за членове на Клуба!

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Boyadjiev » 22 Авг 2013, 12:42

Голям + за колегата! Препоръча ми какво да си взема за конкретният случай и съм супер доволен от резултата, пак ще си пазарувам без да се замисля! :yes:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 22 Авг 2013, 12:43

От днес въвеждаме перманентна 10% отстъпка за всички членове на BMW Club Bulgaria :ok: (удостоверява се чрез клубна карта или име и клубен номер)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 17.02.2008

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Peikov » 24 Авг 2013, 18:26

Здравейте, преди време си закупих някой продукти и искам да изразя огромното си удивление от тях и тяхната защита и със консултации със колегата кой продукти ще са ми трябват за правилния подбор, шампоанът Super Slick & Wax съчетан със ваксата на Natty's Paste Wax Blue предаде на колата ми огромен блясък и най вече защита от лясдтовичи изпражнения който са най големия мор за мен, а след напръскване с водоструйката си падат, препаратът на Perl за пластмаси също предава на пластмасата блясък все едно е нова, препаратът за стъкло на CeriGlass който отстранява черти от стъклото оставени от чистачките за който да си призная бях малко скептично настроен също доказа своя ефект за който искам да благодаря още веднъж на колега за коректността и за това че след третирането на тези продукти крайния резултат и ефекта им е огромен! :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 21.04.2010
Пол: Мъж
Кара: F11 530d xDrive

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от M3-CSL » 16 Сеп 2013, 14:32

Голямо браво на колегата Mollov, много точно и отзивчиво момче! :bowdown: Отговори ми на глупавите въпроси посред нощите и беше много бърз с изпращането на продуктите. Един голям плюс и за шампоана на Пуър Бойс, до ваксите не съм стигнал още, но предполагам, че и те са на ниво.
Още веднъж браво и поздрави! :clap:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 1.10.2013

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от alex052 » 24 Окт 2013, 13:04

Ползвам продуктите най-вече за кожа и съм приятно изненадан от резултата.Показват добри резултати както и на стар кожен салон/1998 г./ така и на по нови саолони/2008, 2009 г/ . Закупил съм си препарат за почистване на Poorboys и Optimum Leather Protectant и PowerClean лично според мен Poorboys е по добрият препарат. Сега закупих и препарат за третиране на лак.......за него нищо не мога да кажа още не съм го ползвал.Колегата е отзивчив и обясненията му са подробни и изчерпателни.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 14.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: Porsche Carrera GT

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от AVK » 03 Дек 2013, 11:01

Голям + за Mollov и продуктите които предлага, както и за отношението му към клиентите :yes:

Останах много доволен от Optimum Leather Protectant+ и TRIX които той ми препоръча :bchug:

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от ///M_Martin » 03 Дек 2013, 11:26

един голям + и от мен ;)
Перфектни продукти-лесни за нанасяне,огромен ефект и перфектен краен резултат!
П.П.Искам голяма туба от Reload-а :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 02 Яну 2014, 11:38

Няма проблеми, имаш вариант и за 4L бидон :D :D :D Аз ти казах, че много ще ти хареса Reload-а върху черното :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 24.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 4,4 е39
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от joreto007 » 23 Яну 2014, 12:35

и от мен 1 + кофти са снимките на мръсните джанти ама се вижда
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от EBEEMVACIA » 23 Яну 2014, 21:07

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 07 Фев 2014, 10:31

Този сайт е на мой партньор (клиент), който ползва не малка част от продуктите, които предлагам :) И да, това е адреса...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 02 Апр 2014, 11:50

Нов продукт от Optimum Polymer Technologies.... Opti-Lens:

..:Оptimum Opti-Lens 10ml:..

Изображение

Ако търсите истинска и перманентна защита на фаровете и стоповете на вашият автомобил, можете да спрете да търсите повече - Optimum Opti-Lens е много вероятно вашият единствен вариант Забравете за ваксите и сийлънт продуктите - те не могат да предложат това, на което е способен Opti-Lens. Със своите специални съставки, Opti-Lens е перманентно покритие, което не може да бъде премахнато дори и от силно химично безконтактно измиване, от четки на автоматична автомивка и ред други "вредители". Наличието на Opti-Lens върху фаровете на автомобила ще ги предпази от всякакъв вид химически наранявания, както и от някои физически посегателства (четки на автоматична автомивка, инцидентен допир на метални части на дрехи, инцидентно изпускане на ключове или други леки метални предмети). Фаровете на автомобила никога повече няма да пожълтеят, матират или оксидират. Освен всичко друго, Opti-Lens е способен да задържи своите предпазни свойства не с месеци, а дори с години. Поради това Opti-Lens не е случаен продукт, както и изисква специална подготовка преди апликация (машинна обработка). Нанасянето на продуктът трябва да се извършва при специални условия и изисква време за окончателно втвърдяване върху стъклото на фара. При правилна подготовка и апликация, Opti-Lens може да осигури доживотна защита на фаровете на автомобила ви!

Опаковка от 10мл е достатъчна за покриването на около 5-6 комплекта фарове (и/или стопове).

Цена: 99лв

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 23 Апр 2014, 9:22

Очаквайте много скоро новата Polyshave Clay Towel специална кърпа за клей-ване на лака на автомобила, която за разлика от автомобилният клей ще е за многократна употреба и ще предлага много по-лесно и безпроблемно клейване на лака на автомобила!

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 29 Апр 2014, 11:41

Новата доставка от CarPro вече е налице - пресни-пресни нови (2014г) варианти на някои от най-основните продукти на фирмата - полиращата паста Fixer, IRON-X LS, CQuartz UK 2014, Reload (сега в опаковка от 500мл!), както и много нови продукти - полиращата паста Reflect, IRON-X SNOW SOAP (специален почистващ препарат за работа с водоструйка) препарата Spotless (за премахване на засъхнали водни капки), FlyBy30, специалната "clay" кърпа Polyshave MF Towel!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 9.01.2011
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: космически кораб

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от exteriorcardetailing » 29 Апр 2014, 21:36

Здравейте!
Понеже съм споменат в темата, мисля, че имам право на едно мнение.
Няма да обяснявам кой съм и т.н. за да не изглежда самореклама, само ще кажа, че се занимавам професионално с детайлинг на автомобили.
С колегата Mollov работя вече почти година, в смисъл пазарувам от неговите препарати и работя с да не се изказвам гръмко всички, ама почти всички негови продукти. Всички съм пробвал и работят уникално. Тези от вас които ме познават или са били мой клиенти знаят за какво говоря, качеството на препаратите е първокласно и значително ми даде тласък напред в моята дейност и увеличи доволните клиенти, за което благодаря безкрайно много на Mollov, че ми отвори очите за още много неща свързани с детайлинга, човек колкото и да знае и да мисли, че знае, винаги имам какво да научи. Не искам мнението ми да се тълкува едва ли не нагласено, просто когато насреща има човек, които да даде компетентно мнение във всеки един момент, за препарат или нещо свързано детайлинга няма как да не бъде похвален, защото ако беше нещо за лошо, щяха да се изпишат листове за него, а съм сигурен, че много от вас са пазарували от него, ама се въздържат от мнение. Защо, похвалете човека за отношението му като човек и за отношението му към това с което се занимава, защото ако и погледнете, мнoго от продуктите са на цени под продажните в чужбина, а това е жест за всички нас-потребителите…..
За всеки продукт мога да дам мнение и дори имам доста клипове за някой от тях и как се борави, но ще се приеме като моя реклама, затова ще се въздържа да ги публикувам, но ще си позволя да кача някоя снимка. За хората които търсят качествена козметика това са препаратите. Като бонус получават компетентно мнение от колегата Mollov за всеки един продукт. Това не са продукти от щандовете в супермаркетите, това са професионални продукти с отлично качество, като повечето са такива, че всеки може да се справи с употребата им, без да се изисква висше образование по детайлинг, някои са по-трудни за нанасяне и си трябва професионална намеса, но говорим за масовата гама препарати. Препаратите са хитови на международният пазар, а който мисли, че се изказвам гръмко, може да разгледа ревютата на всеки един продукт, като ги потърси в нета особено новата серия продукти, които пристигнаха сега на Car Pro, изцяло нови формули с нови опаковки, просто къртят! Стига съм писал ето малко снимков материал.
С най-добри пожелания към колегата за коректното отношение и възможността да се докоснем чрез него до такива екзотични препарати, за които само четях по интернет и ги гледах по клиповете! :bowdown:
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook