Car Detailing Bulgaria-Специални оферти за членове на Клуба!

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Car Detailing Bulgaria-Специални оферти за членове на Клуба!

Мнение от Mollov » 07 Май 2012, 20:45



Car Detailing Bulgaria е официален представител и вносител за България на марката The Rag Company - една от най-известните компании за продажба на висок клас микрофибърни кърпи за автомобила и бита. За повече информация относно MF кърпите на The Rag Company можете да посетите нашият интернет магазин, раздел "The Rag Company.



Изображение


Членовете на BMW Club Bulgaria могат да се възползват от 15% отстъпка от цената на микрофибърните кърпи (след представяне на валидна членска карта).





Car Detailing Bulgaria е официален представител и вносител за България на керамичните покрития Opti-Coat Pro и Opti-Coat Pro PLUS. За повече информация относно Opti-Coat Pro, свържете се с нас на ЛС или на 0893 517464!



Изображение


Също така Car Detailing Bulgaria предлага продуктите на Optimum Polymer Technologies (OPT), The Rag Company и Opti-Coat Pro - три от водещите производители на car care (поддръжка на интериора и екстериора на автомобила) продукти. Тези три фирми са с богата гама от продукти, които ще ви помогнат в желанието ви да постигнете най-добрата визия на вашият автомобил. Някои от препаратите са специализирани и предлагат уникални по рода си възможности за защита на лаковото покритие на автомобила ви.


Car Detailing Bulgaria предлага на вашето внимание пълната гама продукти на OPT, The Rag Company и Opti-Coat Pro . Приемаме запитвания, консултации или коментари на ЛС, имейл car.detailing.bulgaria@gmail.com или GSM# 0893517464


Можете да посетите и нашият интернет магазин @ www.CarDetailing.bg (в интернет магазина пускаме различни промоции и отстъпки, които не са достъпни тук във форума!)


Продуктите ни могат да бъдат закупени и на място при нашите партньори:

град София - магазин AutoCity, ул. Гео Милев No.6
град Плевен - магазин Race Botique, бул. Русе No. 45





!Специално за членовете (I-во и II-ро ниво) на BMW Club Bulgaria, предлагаме следните промо оферти за детайлинг услуги! (важи само след представяне на валидна членска карта!)

--->Специално за притежателите на членска карта "BMW Club Bulgaria" предлагаме следните преференции:


• 15% отстъпка от нашия онлайн магазин (Отстъпката е валидна само след представяне на валидна членска карта) за всички ненамалени препарати, микрофибърни кърпи и аксесоари, които ще намерите в нашия онлайн магазин.

• Екстериорен детайлинг пакет с висок клас керамично покритие Opti-Coat Pro+ на промо цена 1700лв (стандартна цена 2000лв) - 7г гаранционен срок

• Екстериорен детайлинг пакет с висок клас керамично покритие Opti-Coat Pro на промо цена 1500лв (стандартна цена 1800лв) - 5г гаранционен срок

• Екстериорен детайлинг пакет с висок клас керамично покритие Optimum Paint Guard на промо цена 1200лв (стандартна цена 1400лв) - 3г гаранционен срок

• Екстериорен детайлинг пакет с керамично покритие Optimum Gloss-Coat на промо цена 550лв (стандартна цена 700лв)

Екстериорните детайлинг пакети включват детайлно измиване на автомобила, многостъпкова корекция на лаковото покритие за премахване на несъвършенствата по него и полагане на съответното керамично защитно покритие.


• Интериорен детайлинг пакет Opti-Guard Leather на промо цена 500лв (стандартна цена 600 лв)

Пакетът включва детайлно почистване на интериора и полагане на защитно покритие за кожената тапицерия на първи и втори ред седалки. Възможна е обработка и на кожените елементи по кори, кожени табла, както и на трети ред седалки след допълнителка уговорка и доплащане.


• Детайлинг пакет Opti-Glass Pro на промо цена 120лв (стандартна цена 150лв)

Пакетът включва почистване в дълбочина и полиране на челното стъкло на автомобила и полагане на защитно покритие Opti-Glass Pro.


Специалните детайлинг пакети са достъпни в следните градове (след предварителна уговорка):

• София

• Перник

• Плевен

• Пловдив

• Стара Загора

• Бургас

• Варна


-->ВСИЧКИ членове на форум BMW Club Bulgaria могат да ползват 5% отстъпка от продуктите на Optimum Polymer Technologies и The Rag Company в нашият интернет магазин - след регистрация в интернет магазина се свържете с нас (ЛС) за да ви добавим в специалната категория за отстъпки!<---

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 18 Май 2012, 14:42

Добавям малко снимки и едно интересно видео, което показва какво можете да постигнете сами при по-стар автомобил, базиран на акрилна боя. Този тип боя няма лаково покритие и отнемането на горния слой "мъртва" и "изпечена" боя води до едни доста приятни резултати:

Използваните препарати са Optimum Poli-Seal (на ръка, с апликатор) и CarPro Reaload (за запечатване на резултата и добавяне на блясък).

Изображение

Изображение


Малко след третирането заваля дъжд...

Изображение


Ето и един клип от малко тестове за отблъскване на водата:


Левскарче
Аватар
Мнения: 489
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: 02` E46 320d
Детайли за колата: Баничарка

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от BoqnZubarev » 13 Юни 2012, 9:54

Искам да изкажа благодарност на колегата Mollov и да споделя впечатление от предлаганите от него продукти.
Лично аз си взех от пастата за полиране на стъкла CarPro CeriGlass. Ефекта от пастата е много добър, като на мен ми тряваше при отстраняването на деруга, получена от рамото на чистачка. При по-леки драскотини, както в моя случай само с ръчна обработка пастата се справи перфектно и премахна драскотина и придаде много добър вид на цялото стъкло.
А и колегата е много точен, можете да пазарувате без притеснения от него :bowdown:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 474
Регистриран на: 24.03.2010
Местоположение: София/Карнобат
Пол: Мъж
Кара: BMW E39/ Е60
Мечтае да кара: X6 цвят бордо

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Николай Диянов » 29 Юни 2012, 19:07

Благодарност на колегата Mollov. Страхотни продукти. Взех един за кожа и един за поддръжка на пластмасовите елементи и смело мога да твърдя, че ефекта е страхотен. Действително като качество е доста над това, което се предлага на пазара и си струва да се опита. :yes:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 22 Юли 2012, 14:54

Перманентните покрития представляват много твърди лакоподобни покрития, а какво точно се случва с течността, която се нанася върху боята на автомобила, можете да видите в този клип:



Нанесено върху лака на колата ви (или върху боята, при акрилните бои), това "стъкло" пази боята от надраскване, както и от доста други химични и физически наранявания.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 15 Сеп 2012, 13:53

Съвсем скоро ще можем да предложим и CarPro CQuartz FL - запечатващ препарат за тапицерия и кожа:





Покритието дава до 1 година защита от всякакви течности и замърсявания.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 11.08.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: e36 320i

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от bimer » 03 Окт 2012, 21:59

Взех си от него продукт за предотвратяване на изпотяване по стъклата,понеже ми писна в дъждовни дни да чакам да ми се обдухат стъклата.Работата ми е такава че карам всякакво ядене и вътре става все едно съм добарал някоя много страстна женица,и постоянно бършех с парцала.Преди няколко дни направих това което Моллов ми каза,как се процедира с продукта.И днес чак не ми се вярваше че не се запотяваха стъклата в този дъжд.
Мерси Моллов имам да черпя. :yes:

п.с. Тези който практикуват автомобилно пръцане със знайни и незнайни девойки,да не си го взимат. :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от INTEGRALE » 26 Окт 2012, 17:57

Колега, някъде шоуруум или човек който има техниката да пастира, нанася и мие, за да мога да видя кой препарат работи най добре за моята боя и джанти ? :)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 26 Окт 2012, 23:51

Нямам "сервиз" или нещо такова (все още, но е в процес за скорошна реализация), но в зависимост от колата и боята можем да обсъдим нещата (на живо, разбира се) кое и как ще работи най-добре за твоите желания и нужди... според това в какво с-яние е боята, какво искаш да постигнеш и т.н. :) Пиши ми ЛС когато искаш да приказваме и ще се уточним :)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 07 Ное 2012, 10:13

Малка демонстрация на възможностите на Optimum Power Clean:

ПРЕДИ
Изображение

Изображение


СЛЕД
Изображение

Изображение

С него можете да почиствате тапицерия, тавани, джанти, двигател, кожа, винил, табло и т.н.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от barabqga » 12 Ное 2012, 15:29

bimer написа:Взех си от него продукт за предотвратяване на изпотяване по стъклата,понеже ми писна в дъждовни дни да чакам да ми се обдухат стъклата.Работата ми е такава че карам всякакво ядене и вътре става все едно съм добарал някоя много страстна женица,и постоянно бършех с парцала.Преди няколко дни направих това което Моллов ми каза,как се процедира с продукта.И днес чак не ми се вярваше че не се запотяваха стъклата в този дъжд.
Мерси Моллов имам да черпя. :yes:

п.с. Тези който практикуват автомобилно пръцане със знайни и незнайни девойки,да не си го взимат. :mrgreen:



и аз съм доволен от продукта , макар и да го нанесох не както трябва заради левите ми ръце , резултата е повече от доволен :yes:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 12 Ное 2012, 15:36

При следващото нанасяне ще се постараеш повече и ще се получи ;) Ако искаш прегледай още 1-2 пъти видео демото... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от barabqga » 12 Ное 2012, 19:04

Mollov написа:При следващото нанасяне ще се постараеш повече и ще се получи ;) Ако искаш прегледай още 1-2 пъти видео демото... :)



да да определено следващото ще е както трябва :yes:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 16 Ное 2012, 16:29

Доста неприятна акрилна боя, но все пак има възможност да се постигне много добър резултат:

Изображение

Боята почистена с Optimum Poli-Seal, нанесен сийлънт CarPro Reload за защита и блясък на боя и джанти, CarPro PERL върху лайсните и гумите...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1163
Регистриран на: 5.07.2008
Местоположение: banlieu parisienne
Пол: Мъж
Кара: 530da turing

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от nightdriver » 21 Ное 2012, 15:28

Много съм доволен от - Optimum No Rinse (ONR) !
Вчера за сефте си измих колата с този продукт и което констатирах е , че няма пяни , разпъване на маркучи и разхищение на вода ! Супер практичен и ефикасен продукт !
Изображение

Следваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook