ДИАГНОСТИКА НА BMW

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, boris, ///M_Martin, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Кара: и BMW 320d e46 facelift 150HP 330N
Мечтае да кара: ламборджини

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от metero » 27 Ное 2017, 12:17

И аз препоръчвам - отидох оня ден с едно "безпроблемно" БМВ- ей тъй, за диагностика профилактично. Пепи прогнозира няколко приблема за в бъдеще и сега сме на път да ги отстраним.
Най-важното, не е надут и високомерен като много майстори, с него се говори човешки, не се присмива на незнанието на клиента, обяснява всичко най- доходчиво. При такива майстори да ходиш с удоволствие.
Не е важно с колко може да се вземе един завой. Важно е с колко не може.

старши ентусиаст
Аватар
Кара: Е34В28А

Мнение от zvetiko » 03 Дек 2017, 9:45

metero написа:И аз препоръчвам - отидох оня ден с едно "безпроблемно" БМВ- ей тъй, за диагностика профилактично. Пепи прогнозира няколко приблема за в бъдеще и сега сме на път да ги отстраним.
Най-важното, не е надут и високомерен като много майстори, с него се говори човешки, не се присмива на незнанието на клиента, обяснява всичко най- доходчиво. При такива майстори да ходиш с удоволствие.

Благодаря колега, беше удоволствие да водим разговор по тема с определена специфика от близкото и далечно минало. :D

Потребител
Аватар
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Мнение от ЛудияМаксЕ30 » 06 Дек 2017, 10:40

Какъв е адреса на сервиза или телефон нещо и работно време ако може?

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от zvetiko » 21 Дек 2017, 12:21

Здравей колега, телефона ми е в началото на темата. :yes:

Потребител
Аватар
Кара: BMW E46

Мнение от criminall » 27 Дек 2017, 14:33

Преди малко бях при колегата... много съм доволен от него.. отношението е супер.. обяснява ти всичко... :yes:

Друг е въпроса, че съм си купил един голям курник... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от zvetiko » 31 Дек 2017, 11:13

criminall написа:Преди малко бях при колегата... много съм доволен от него.. отношението е супер.. обяснява ти всичко... :yes:

Друг е въпроса, че съм си купил един голям курник... :mhihi:

Благодаря колега, колата ти е добра, наистина има проблем, който надявам се вече си решил по-лесния начин- особено с участие на човека, който така добре изпипва нещата. :D

младши ентусиаст
Аватар
Кара: на 3-та

Мнение от BFM » 14 Апр 2018, 18:29

Още веднъж ти благодаря, Пепи. За търпението, вниманието, обясненията и съветите. С две думи: истински експерт!
Силният прави толкова ,колкото може, слабият страда толкова ,колкото трябва!

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от zvetiko » 20 Апр 2018, 8:55

BFM написа:Още веднъж ти благодаря, Пепи. За търпението, вниманието, обясненията и съветите. С две думи: истински експерт!

Благодаря за хубавото мнение!

младши ентусиаст
Аватар
Кара: BMW120

Мнение от BMW120 » 05 Май 2018, 0:59

Искам само да кажа, че Пепи е супер пич! Направихме топ диагностика, която доведе до покупка на колата, обясняваше ми всичко, независимо че от коли и двигатели не разбирам като цяло, беше търпелив
Препоръчвам с 2 ръце, който има нужда от диагностика!!!
Мерси Пепи! :bchug: :bchug: :bchug:
Последна промяна BMW120 на 16 Май 2018, 22:04, променена общо 1 път
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Кара: E60 LCI 535d и E39 540i
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Две немски петици с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Мнение от zAcK » 11 Май 2018, 15:53

Привет,
Днес бях с печката при колегата и останах много приятно изненадан. Тия, които ме познават,
пък и не само те знаят, че много трудно някой да успее да ми направи добро впечатление,
но този път наистина останах изумен. :bowdown:

То е ясно, че количеството и качеството не могат да съществуват заедно. Радвам се, че тук е надделяло качеството!
Лошото е, че рядко се намират подобни хора, а хубавото е, че все още ги има :bowdown:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от zvetiko » 15 Май 2018, 7:46

BMW120 написа:Искам само да кажа, че Пепи е супер пич! Направихме топ диагностика, която доведе до покупка на колата, обясняваше ми всичко, независимо че от коли и двигатели не разбирам като цяло, беше търпелив и на всичкото отгоре въпреки...
Препоръчвам с 2 ръце, който има нужда от диагностика!!!
Мерси Пепи! :bchug: :bchug: :bchug:

И аз благодаря за хубавото мнение. :bchug: :bchug: :bchug:
Желая ти много безаварийни километри с чудесния автомобил, който си взе. :yes:

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от zvetiko » 15 Май 2018, 8:00

zAcK написа:Привет,
Днес бях с печката при колегата и останах много приятно изненадан. Тия, които ме познават,
пък и не само те знаят, че много трудно някой да успее да ми направи добро впечатление,
но този път наистина останах изумен. :bowdown:

То е ясно, че количеството и качеството не могат да съществуват заедно. Радвам се, че тук е надделяло качеството!
Лошото е, че рядко се намират подобни хора, а хубавото е, че все още ги има :bowdown:

След толкова години комуникация във форума, най-накрая се видяхме и на живо и искрено се радвам, че се случи- беше ми повече от приятно и часовете в разговор за любимата марка минаха неусетно. :bowdown:
Малко смело може да наречеш съчетанието от естетика и мощност, което притежаваш печка, но ти си знаеш. :D Но както и да го наричаш, желая ти много приятни моменти и много безаварийни километри. :yes:

Старши Алкохолик
Аватар
Кара: E60 LCI 535d и E39 540i
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Две немски петици с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Мнение от zAcK » 16 Май 2018, 21:37

След обстойния преглед миналата седмица при колегата, днес 535-цата беше на целодневно SPA при него :mhihi: Не вярвах, че е възможно този, който ти прави колата, да се отнася с нея все едно е негова :bowdown: Може да ми прочетете всичките хиляди мнения през годините и в тях ще видите как десетки пъти съм казвал, че не искам никой да ми докосва BMW-тата!!! Дори да ги мият не давах на други хора последните 5-10 години :mhihi: :mhihi: Та в момента планирам началото на юни пак да ходя при него, за да я оставя да ми смени всички флуиди - спирачна, хидравлична, антифриз :ok: Не, че антифризът не ми е нов на БМВ, но "майсторите" в оторизирания сервиз след смяната му ми казаха, след мой въпрос, че са ми сложили вода от чешмата вместо дестилирана :banghead: Те винаги така правили!?!?!?! Точно това винаги ме е карало да си правя всичко по колите сам. Сега знам, че в София има при кой да оставя спокойно колата си :!: Сигурно на много от вас това ще прозвучи пресилено, но аз наистина си обичам колите и многоооо трудно бих дал на някой да бара по тях :!: Още по-трудно бих похвалил някой, защото всички бързат, претупват, забравят, не ги интересува и т.н. В този случай обаче това не е така! Та ако искате някой да се отнася добре с колата ви, това е мястото! :bchug:

P.S. Много се разписах :mhihi: :mhihi: :mhihi: Бързата печка е супер след SPA-то :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Предишна

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги