Супорти от Е38 на Е34

Тунинг на двигатели, окачване, спирачки и всички други тежки железа по нашите баварци.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от slavianko » 04 Дек 2009, 18:05

ivan. написа:защо не кажеш на Славян,че с тдс-овия изпусквател има ''загуби'' ;)
теория без практика е равно на ......... ;)
Братле мисля че е безсмислено да споря с тебе защото явно някой работи не са ти наясно.
Първо. Може да има загуби но само ако целях да правя турбо драгаджийка с огромна турбина и да ме интересува само за колко ще взема 400м или 1000 или без значение колко. Защо си мислиш че искам точно това??? Ще го кажа още веднъж и дано ме разбереш. АЗ НЕ ЖЕЛАЯ 1000 КОНЬОВА ДРАГАДЖИЙКА. ИСКАМ КОЛА РАЗВЪРТАЩА СЕ ОТ НИСКИ И ТАКАВА КОЯТО ЩЕ СЕ ДЪРЖИ ДОБРЕ ПО БГ ПИСТИТЕ ЗА ДРИФТ.
Второ. Ще ти кажа само че колата за дрифт се различава коренно от която и да е драгаджийка и особенно по наще БГ писти многото коне не са в плюс. Познавам много момчета които слагат дори нарочно реструктори за да се държи колата по добре на пистата. Мисля че ако малко се замислиш ще се усетиш че съм прав и няма да пишеш глупосто.
Трето. Една от най добре подготвената кола за дрифт в БГ и по точно колата на Ремус от Русе който почти всички в тези среди познават е направена със същият чугунен дизелов колектор на шест цилиндровото му БМВ 1 към 1 с моя. Лично той дори ми даде идеята и аз я приложих на моята кола.
И четвърто защо по дяволите мислише че с този колектор е реструктивна колата и имам загуби ??? Ти мерил ли си вътрешното сечение на колектор от М51 и на такъв от М50 ??? Ще ти кажа само че има толкова минимална разлика че не виждам дори защо я коментираме.
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от ivan. » 05 Дек 2009, 20:38

Успех братле :yes:
Искрено ти го желая,ама грам не ми се спори :bowdown:
Изображение
by ''kompleksa''

Предишна

Назад към Силов тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook